Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Városi tekergés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#121
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi srácok szuper tekerés volt megint Kislusttal + G-vel és egy másik sráccal.Jól kezdõdõtt minden, elindultam a megbeszélt talihelyre ahol már a haver várt rám,az út felenél telcsizett Kislust hogy csatlakozhat-e hozzánk,hát persze mondottam és indultam tovább.Mire megékeztem furcsa hangokat hallotam az elsõ kerék felõl, az összes kûllõ kilazult de nagyon >:(.Akkor irány a bolt kûllõkulcsért tel.Kislustnak.Jó ok sikerült minden feszûl az összes kûllö,gond egy szálse.Irány a hegy állati jó volt csak kár hogy annyit pereceltem(biztos a forralt bor miatt)
;D.Amikor mentünk a fogashoz akkor éreztem,hogy valami nem stimmel,kilazult a hajtókar.Persze egy egész szerszámraktár van a táskámban de nyolcas imbusz nuku.És ekkor felszál egy ismerösöm akinél volt.Ideiglenesen meghuztuk mert nem volt semmi a mivel rábirtuk volna kalapáni.Na mind1.Száguldás a katlannál ezerrel az ismerös a pálya végétõl egy 20méterre dobott egy dupla szaltót.Eredmény két kitõrt kûllõ,elgõrbült fékkar ugy 90fokban. ;D
Na irány a város hajtókar lefittyen >:( >:(,Kerss követ meg pvc lapot és indulhat a szakbarbárkodás.És jó lett csak a másik oldalt meg elhajlott a lánctányér igyhát egy kilós kõvel mehet megint a kalapálás.Jó ezzel is megvagyunk,kb 1 óra mulva megint lefittyen >:( >:( >:(.
Tudjátok mire jók azok a zöld oszlopok a járda szélén ???
Bicikleee felemel (ketten)és bika erõsen hozzá csapkodtuk a hajtokarnál. ;D ;D ;D.DE A LÉNYEG MÜKÖDIK ;D!(ja és ez a szerelés a Nyugati elõtt zajlott).Tehát ha ilyet láttok azok nem hülyék hanem tõlünk lesték a technikát.Ja és a markolatok is elengedték magukat ugye Kislust ;D?
Szerintem az egész a hideg miatt volt >:(
Na tsá mindenki!!

#122
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Jaja!  ;D Célszerszámok fejcsapágy beütéséhez: 1 db 5 cm X 12 cm-es fadarab, 1 db dunai hordalékkõ... ;D

És egy tanács: ha a binyód keresztbefordul a hegyrõl lefelé jövet a jégen pont egy 40 centis letörésecske elõtt, akkor ne tétovázz: kapd el az elsõ kezed ügyébe akadó fát, a binyó meg had repüljön!  ;D ;D ;D

#123
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Nos a városi tekergésbõl inkább:
"szereljük cserkó bringáját 2 óráig  ;D , majd menjük JÉG DH-zni a Jani hegyre, essük szép nagyokat"
lett! De nagyon állat volt  ;D
Röviden ennyi most mennem kell a Marximba!  ;)

Beg

#124
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Én is megyek!!

kislust

#125
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ok. Csetes infók: Palmer 80%, Cserko fix, állítólag LCs is jön, Begbie, MrGyulagy.

#126
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!  Jorus még két fõt szerváltam. ;D

#127
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Okok. Fél egyig várunk. Várunk!  ;)

#128
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Jorus!

Ide válaszolok..
Nem merem 100%-ra ígérni, de valószínû.

kislust

#129
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
okés megyek!

#130
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tegnaqp este 8-ig tekertünk YOcival... A hõmérõ tanúsága szerint -6 fok volt, de azért attól nagyon messze voltunk, hogy fázzunk. Igaz, az arcom ki volt pirulva, amikor bementem a meleg lakásba, de ennyi.

Kérdésedre válaszolva: Persssssze, hogy lesz! Én és YOci mindenesetre megyünk! Tehát 12 óra, Margitsziget, körforg. a Margit híd felõli lejáratnál.

#131
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Ilyen trutyi idõben is lesz tekergés? Most is hullik vmi szmötyi! :(
Csak hogy ne potyára menjek oda!

Beg

#132
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
HEllo!

Ha lesz új telóm, akkor én is mennék!!!

üdv,
kislust

#133
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ez a beszéd!  ;D Ok, mi is ott leszünk!

U.I.: a zenéért örökké hálás leszek!

#134
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Mi csakazért is menjünk!  ;D
Akkor szombaton ott leszek, ahol írtad ok?

#135
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Felfelé??? Minek?!  ;D ;D ;D

Egyébként gõzöm sincs, hogy melyik nap ki jön, merthogy szólni nem szólt még senki...Se ide, se trefin, se mobilra... :'(

#136
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Mikor lesznek többen? Aznap mennék, mindkét nap túl nagy luxus nekem  ;D
De remélem nem tekerünk sokat felfelé! (Egyetlen tányérom 42-es  :))!

Beg

#137
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nos, Treifin, HillEry szobájában volt némi egyztetés. Tehát jelenleg így áll a dolog:

Szombat: 12 óra, Margitsziget, Margit híd felöli rész (lejössz a hídról, kis körforgalom a szigeten a szobor vagymi körül), és ott tali. Fél egyig várakozunk, aztán menet. 1-kor pedig a Batthányi téren talizunk egy sráccal, ha valaki gondolja, oda is jöhet. Szintén fél órát várunk.

Vasárnap: 12 óra, Margitsziget, fenti helyszín, félóra várakozás. Aki gondolja, jöjjön.

(A királyi többes egyelõre én és YOci.)

Egyéb találkozási pontok, uticélok természetesn idevésendõk.
Itt a számom, ha...mittomén, bárki elakad, vagy késik, vagy mittomén... 0670 315 0840

#138
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Príma! Akkor még eggyeztetünk.

#139
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Egyeztessük Jorus-sal is szerintem!
Én budai vagyok szóval nekem errefelé lenne jó, amúgy mindegy!
Idõre szerintem kb 10-11óra lenne jó hogy ne túl hamar sötétedjen ránk!

Beg

#140
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Ok akkor mikor találkozzunk és hol?