Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#621
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Sziasztok!

Rám elôreláthatólag csak vasárnap lehet ill. lehetne számolni, intenzív vitaminkúrát nyomok addig, mert az emlegetett t@konykórom csak nem akarja olyan könnyen megadni magát. Holnap még kontakt ezügyben! Ha így marad az állapotom, akkor sajnos ki kell, hogy hagyjam ezt a tekerést, ami miatt viszont a fene megesz, mert nem tudom, hogy idén lesz-e mégegyszer ilyen kilátás, hogy hétvégére +20 fokot ígérnek... Novemberben azért már kevesebb az esély...:(


Szia!

Mi holnap legkésõbb 9:30 magasságában indulnánk...

Ma még én sem látom a HHH tetejét, de magát a hegyet sem a köd miatt, de holnap ennek nyoma sem lesz [remélem:)]!!

#622
RideSTRONG

RideSTRONG

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Rád akkor számíthatunk holnap vagy inkább vasárnap mennél?


Sziasztok!

Rám elôreláthatólag csak vasárnap lehet ill. lehetne számolni, intenzív vitaminkúrát nyomok addig, mert az emlegetett t@konykórom csak nem akarja olyan könnyen megadni magát. Holnap még kontakt ezügyben! Ha így marad az állapotom, akkor sajnos ki kell, hogy hagyjam ezt a tekerést, ami miatt viszont a fene megesz, mert nem tudom, hogy idén lesz-e mégegyszer ilyen kilátás, hogy hétvégére +20 fokot ígérnek... Novemberben azért már kevesebb az esély...:(
"Minden fejben dõl el..." LIVESTRONG, THINKSTRONG, RIDESTRONG!

#623
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Hát az tuti...:) Én a héten egy igen makacs, csúnya influenza-megfázásszerü valamivel kinlódok, de majd csak legyüröm vhogy már... tehát a sebességem relative tovább csökkent, pedig sohasem volt gyors ugye..:)
Apropó, vasárnap akkor fog azért a HHH felé járni vki? Mert ha jól olvasom, a dolog fôcsapásiránya áttevôdött szombatra...


Rád akkor számíthatunk holnap vagy inkább vasárnap mennél?

#624
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Szal tárgytalan, mert melo van. Majd legközelebb....vagy vasárnap.
Van valaki olyan elvetemült, hogy reggel jár tekerni a HHH környékére?
Én olyan 6:30-kor szoktam indulni és 8:30-ra az Árpád hídnál kell lennem, hogy hazaérjek, és beérjek a munkába. Ergo reggeli tekerésre keresek társat!


Szia

én néha szoktam menni reggel egy Kaszásdülõ-Virágosnyereg szakaszt. Nekem is reggel munka van:) Én mondjuk szeretek bemenni 7:30-8 között a munkahelyre, de nekem közel a melóhely

#625
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.553 hozzászólás
Szal tárgytalan, mert melo van. Majd legközelebb....vagy vasárnap.
Van valaki olyan elvetemült, hogy reggel jár tekerni a HHH környékére?
Én olyan 6:30-kor szoktam indulni és 8:30-ra az Árpád hídnál kell lennem, hogy hazaérjek, és beérjek a munkába. Ergo reggeli tekerésre keresek társat!

#626
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.553 hozzászólás
Én is betársulnék ha lehet, bár sajna van fix programom délutánra. Mennyi ideig tart a túra kb? Ha mennék akkor hol van pontosan a találka és mikor?

#627
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Hát az tuti...:) Én a héten egy igen makacs, csúnya influenza-megfázásszerü valamivel kinlódok, de majd csak legyüröm vhogy már... tehát a sebességem relative tovább csökkent, pedig sohasem volt gyors ugye..:)
Apropó, vasárnap akkor fog azért a HHH felé járni vki? Mert ha jól olvasom, a dolog fôcsapásiránya áttevôdött szombatra...


Szombaton 9:30-10 ora magassagaban indulunk a Home mellett fogunk elmenni.
A rajtunk a Baumax mellol lesz [Szentendrei ut], s a Harsanylejto utcanal leszunk 12-15 percen belul.

#628
RideSTRONG

RideSTRONG

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Úgy tûnik Haveromon kívûl mindneki lassú ember lesz :)


Hát az tuti...:) Én a héten egy igen makacs, csúnya influenza-megfázásszerü valamivel kinlódok, de majd csak legyüröm vhogy már... tehát a sebességem relative tovább csökkent, pedig sohasem volt gyors ugye..:)
Apropó, vasárnap akkor fog azért a HHH felé járni vki? Mert ha jól olvasom, a dolog fôcsapásiránya áttevôdött szombatra...
"Minden fejben dõl el..." LIVESTRONG, THINKSTRONG, RIDESTRONG!

#629
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Ez érdekes lehetne számomra is, ha az idô OK, mármint ha lehet betársulni egy igen lassú embernek is... Fôleg mert látom, hogy esetleg jönne olyan is, aki tényleg ismeri is a terepet...:)
A János hegy tetejérôl meg egy sétagurulás a Normafa, ez pedig kötelezô pont, mert ott van a réteses, azt kihagyni...nem lehet...gesztenyés is van... :)


Úgy tûnik Haveromon kívûl mindneki lassú ember lesz :)

#630
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Sajnálom, hogy lemaradtunk errõl a teleholdas tekerésrõl. Tényleg gyönyörû volt a hold.

Kacsa, a szombati napra mi a gödöllõi túrát gondoltuk Charonékkal. Vasárnapra meg elcsábultunk a Mátrába a Paratúrára. Persze mindez csak esõmentes idõben.

Paul azt mondja, ismer rengeteg szép ösvényt a HHH-Janihegyen és szerinte van egy nagyon élvezetes egynyomtávú ki a 24 ökrös hegyik, vagy hogy is mondta (valahol Budaörs fölött). Szóval ezt a túrát vettük tervbe egy hétvégi napra.


Nekem ez volt az elsõ, tetszett. Igaz életem eddigi legmagasabb pulzusát is detektálta a pulzusmérõ: 184. Vacsi nélkül mentem fel.. ez is gáz lehetett..de szédülés nem volt, s az útra vitt csoki is elfogyott :)

Én meg nem jártam a két hegy között terepen bringával. majd most kitapasztaljuk. Amúgy 17 fokot mond szombatra és max záport. Egy kis esõ, meg nem árt meg.
Majd ha mentek arra az útra 1x valamikor, szóljatok, ha itt leszek Bp, elmennék én is.

#631
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sajnálom, hogy lemaradtunk errõl a teleholdas tekerésrõl. Tényleg gyönyörû volt a hold.

Kacsa, a szombati napra mi a gödöllõi túrát gondoltuk Charonékkal. Vasárnapra meg elcsábultunk a Mátrába a Paratúrára. Persze mindez csak esõmentes idõben.

Paul azt mondja, ismer rengeteg szép ösvényt a HHH-Janihegyen és szerinte van egy nagyon élvezetes egynyomtávú ki a 24 ökrös hegyik, vagy hogy is mondta (valahol Budaörs fölött). Szóval ezt a túrát vettük tervbe egy hétvégi napra.

#632
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Szombat kinek jó?

#633
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Ja és mégvalami:


Amikor indultunk tegnap a Batthyány térrõl akkor 9 fok volt, míg a hazafelé úton a Fenyõgyöngyénél 4 fok. Fázni szerintem mindenki mégis csak a "DH" szakaszon fázott. Thermonadrág-póló-pulóver-széldzseki-füles baseball sapka-bukó. Én így öltöztem fel. Igaz felfelé leizzadtam ebben a cuccban :)

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha szombaton 10 fok lesz napközben, akkor is lehet menni túrázni.

#634
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Egy valami biztossá vált számomra: látszik, hogy szeptember eleje óta kevesebbet bringázok, s nem nagyon másztam emelkedõket. A Fenyõgyöngyéhez 11.-nek értem fel [noha ez nem verseny], de elfáradva; míg a az idõfutam pontig 7.-nek értem fel.
Ezennel visszasoroltam magam én is a kezdõ gyengék táborához :) Így a szombati HHH-János hegy túra elég nagypapásra fog sikeredni szerintem:)

#635
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Tegnap sikeresen én is hazaérkeztem életem elsõ TeliHoldas túrájáról.

Több dolog egyertélmûvé lett számomra [amit eddig is sejtettem]. Elõször is a thermonaci jól muzsikalt. Felfelé tekerve kellett neki 1 kis idõ bemelegedni, de utána semmi gond nem volt vele. A lámpám kb arra jó, hogy valami buliból este hazaérnék, akkor zseblámpaként tudok vele itthon a sötét lakásban világítani. Amúgy csak az útismeret miatt tudtam merre kell menni...:)

Nekem nagyon tetszett fentrõl a város; sajnáltam is, hogy nem vittem fényképezõgépet. A Rekettyés belûlrõl tetszett.

Aztán hazafelé menet valaki ledefektelt az út szélén [ezek szerint Henger volt az], majd én félúton bekanyarodtam az erdõbe a Fekete Salak út-Gückler Károly útra a Virágosnyereg felé. Na ez a szakasz izgalmas volt. Én nem voltam 24órás versenyen, de az éjszakai tekerésbõl ízelítõt kaptam. Eleve fáradt voltam [no vacsi], plussz a lámpám fényereje nem vetekedhetett a Holdéval. Sokáig azt sem tudtam merre járok, pedig ezen az úton jópárszor jartam....igaz nappal. Aztán megérkezvén a Virágosnyereghez tapasztaltam, hogy ismét változott a földút [árkok betemetve]. Az Erdõalja utcától lefelé már nem volt gond. Az utakon sehol autó, lehetett "száguldozni" :)

Nekem jó élmény volt. Legközelebb igyekszek vinni még egy embert :)

#636
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
nem kenyeskedesrol van szo

#637
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Vagy a hidegebb napokon is lesz?


Minden teleholdkor van. Eddig egy sem maradt el, egy valaki mindig felment.
Sztem ez az idõ messze nem téli, ne tessék kényeskedni! ;)

#638
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Túlzás, hogy rutinos. Csak nem szeretek fázni, de izzadni sem jó.

Tehrmo naci nálam már elkél, de kamáslit még nem veszem fel. Annyira hideg még bõven nincs.

Ma, ha minden igaz, felhõmentes telehold várható. Tessék jönni Telehódazni!
Végig aszfalt.


Hmm lehet elnezek
ez lesz az idei utolsó? Vagy a hidegebb napokon is lesz?

#639
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

öltözködési tanácsok? Thermo naci +kamásli?


Túlzás, hogy rutinos. Csak nem szeretek fázni, de izzadni sem jó.

Tehrmo naci nálam már elkél, de kamáslit még nem veszem fel. Annyira hideg még bõven nincs.

Ma, ha minden igaz, felhõmentes telehold várható. Tessék jönni Telehódazni!
Végig aszfalt.

#640
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Sziasztok.

Annyi változás van, hogy 22-én szombaton jönnek fel vidékrõl ismerõsök, s akkor mennénk bringázni úgy 10 óra magasságában. Ha úgy alakul, hogy van aki vasárnap menne, s összejön arra a napra is a társaság, akkor én megyek vasárnap is :)