Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Please log in to reply
970 replies to this topic

#701
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Láthattál, ha Hûvösvölgy felõl jöttél, a nagy kövesen felfelé...nem idõztem sokat, mert nagyon siettem haza. ;) Onnan le-DH Virágos-nyeregig, onnan meg szintút vissza a betonútra, azon meg Kolosy felé lefelé. Így szoktam.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#702
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Dante

Lehet, hogy lattalak lefele vagy felfele? Mint ha Te mentel volna el mellettem, mint a gep felfele, de lehet beneztem. Magellan Crux-on ultem, feher polo, kek rovidnadrag es casco bukoban. 18:25-kor voltam fenyogyongyen. Utana meg mar csak szenvedtem felfele.

Na ha láttok egy õrültet NRSen az én lenni.


Be kellett volna melegiteni es meg bennem van a vasarnapi tura. Gyenge vagyok :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#703
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Bikertigger[/b]]
ráadásul karbon nrs...úgyhogy olyat sokat nem is fox

Hallod ezt Kacsa! Még hogy mi mivel megyünk.. :) Az enyém egy matchbox
ahhoz képest..


Na most Öcsém haverja most múlt hétvégén vett egy karbonvázas Trek bringát XTR szettel 10e ft-ért. Cigányoktól. Frankó mi? Most 300e Ft-ért kínálja a srác.

Én jövõre akarom lecserélni a vázamat, meg a teleszkópot, amúgy mindennel meg vagyok elégedve a bringámon [kivéve e két dolgot, meg a súlyát.]

Szal nekem egy kisebb súlyú bringa jobb telóval már megfelelne mindenre.
De nem panaszkodok, mert így legalább ehhez a tankhoz kell hozzáerõsödnöm. Ha ez meglesz egy jobb bringával könnyebb lesz minden :)

Amúgy.. Nõk...
Életünk megédesítõi, s megkeserítõi. Most nem tudom melyik volt ma rám érvényes.

Nem mentem ma HHH-ra, barátnõm miatt. Ami nem baj, meg baj is. Szerettem volna ma menni, mert rákészültem az egész délutánra. Na mind1. Helyette idehaza 2x30 percet spinningeltem.

#704
Ba'lesZ

Ba'lesZ

    vendég

  • fórumtag
  • 43 posts


Ba'lesZ: Nna, ha én is ráérnék csak úgy délelõtt tekerni.. :(


Hát figy. nekem ha meló akkor egész nap, ha meg szabadnap akkor egész nap szünet :-] Ilyen a beosztásom, szal csütörtökön kb. reggel 10 körül megyek egy HHH-Budaõrsöt aki akar jöhet (max 2 óra, kevesebb mint 30 kilcsi a budai hegyekben). Mind1 ki milyen formába van, mint mondtam sokfele lehet menni, nem kell megmászni az összes hegyet :P

#705
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

ráadásul karbon nrs...úgyhogy olyat sokat nem is fox :)

Hallod ezt Kacsa! Még hogy mi mivel megyünk.. :) Az enyém egy matchbox ahhoz képest.. :D

#706
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Nna, NRS-t sem láttam még soha, de sasolok.. :)

ráadásul karbon nrs...úgyhogy olyat sokat nem is fox :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#707
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nna, NRS-t sem láttam még soha, de sasolok.. :)

#708
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Alnak igaza van.. Lehet(ne) nekem egy egy millás gépem, akkor sem tudnék gyorsabban felmenni.. :D Egyébként ügy zörög már a bringa, hogy szégyellem, és egy csomó mindent cseréni kellene már rajta, szóval azért nem egy nagy szám..

Mondjuk Alnak szép kis gépe van, pláne az új tárcsákkal.. :)

Jja, errõl jut eszembe. Al, mondtad, hogy néha leesett a lábad a pedálról. Még az a pedálod van, ami a képeken? Nekem olyasmi van és pont az ilyenek miatt akartam vagy spd-re (bár ebben bizonytalan vagyok), vagy szeges platformra cseréni..

#709
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Na 1.5 óra múlva 495 m magasan leszek. Innen el lassan, Home környékén 17:30-17:45 körül, Virágosnyeregnél 20 perccel késõbb. Utána újabb 20 perc és HHH teteje

#710
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Na ha láttok egy õrültet NRSen az én lenni.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#711
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Szamit, hogy ki mivel megy? A gyorsabb te vagy felfele, szerintem csak az szamit :-)


Ehe ehe. Úgy legyen:)
Én amúgy is az esés miatt nem merek lefele annyira száguldozni. Duna Maratonon 58.5 volt a max az aszfaltos részen, míg Mátrában 51km/h. Buda Maratonon meg csak 42km/h [Ott annyi is elég volt egy csonttöréses eséshez].

Szóval mivel most lefelé tudatosan lassabban megyek, ezért a felfeléken kellene erõsebbnek lennem... Ezt szeretnjövõre összehozni

#712
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szamit, hogy ki mivel megy? A gyorsabb te vagy felfele, szerintem csak az szamit :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#713
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Az alairasomban a gephez a link, azzal leszek :-)


Micsoda gépekkel jöttök :)
Az enyém egy 2002-es vagy 2001-es Gepida Mundo acélvázra épített gép. Az alkatrészek mind idén márciusiak, csak a váz,kormány, nyereg a régi [ez is bõven sok :)]

#714
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Az alairasomban a gephez a link, azzal leszek :-)

Ki milyen geppel jon v milyen ruhaban ,mert en a masik oldalrol megyek. de lehet a hegyen osszefutunk


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#715
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nna, nem nyafogok, hogy mliyen lassú leszek és mennyiszer állok meg, valaholel kell kezdeni.. :) Ha otthon nem jön közbe valami, akkor ott leszek, de idõt nem ígérek, mert fogalamam sincs, hogy mikor szabadulok..

Én egy 2004-es Silver Salamander-rel (Kelly's) leszek, mindenféle biciklisruhától mentesen (még nem vettem), Casco Viper Olive bukóban.. És nagyon fogok szuszogni, mint különös ismertetõjel.. :D

#716
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Ki milyen geppel jon v milyen ruhaban ,mert en a masik oldalrol megyek. de lehet a hegyen osszefutunk

#717
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ugy ertettem, hogy valaki jon? En ma megyek. 18:30 korul erek a kolosyhoz es huzok felfele. Elobb nemtok, mert budaorsrol obudara el kell jutnom eloszor...
fenyogyongye, aztan HHH-ra fel a mai programom. En is lassu vagyok, de megyek.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#718
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Köszi, megnéztem térképen, valami Harsánylejtõ utca.. Mondjuk ez nekem nagyon nem játszik.. Nagyon messze van innen (Törökvész-Pusztaszeri)..

Dante én lehet, hogy ott leszek a környéjen, de még nem tudom mikor.. Talán 6 körül.. Meg mondjuk, mint írtam még gyenge vagyok egy együtt tekeréshez..

#719
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Home:
Ahol a sín keresztezi a Bécsi utat, onnan indul a nemtommilyen utca (amirõl itt szó volt, hogy megy felfele a házak mellett). Kb. 200-300m után balra lesz egy bejáró vagy utca egy nagy Home táblával. (Amúgy nem tudom mi az.)

#720
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Én 17:00-kor végzek, talizni tudnunk 17:30 körül a Kolosyn, vagy a Moszkván, ha ott akarunk felmenni. Jön valaki?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)