Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#681
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Na ez az a tévhit, amit nem árt eloszlatni... Egy hét kihagyás a mi szintünkön semmit nem jelent így nyár vége felé! A formád nem változik, egyszerûen csak szinten van az erõnléted! Sõt, kipihent, és tettre kész/motívált vagy, és élvezed, hogy megint bringázhatsz! Nekem pont az ilyen büntudatos dolgok miatt nem ment pár maraton (úgy ahogy szerettem volna), mert az utolsó pillanatban (hetekben) próbáltam behozni azt, amit korábban kellett volna erõltetni. Eljött a nagy nap, s harmatgyenge voltam...
Félre ne érts, nem kioktatni akarlak, mert az távol áll tõlem, csak ne ess abba a hibába amibe én már belefutottam!
Amúgy meg jó tekerést :-)!
Hurka


Tudom valahol az agyam hátsó csücskibe.. de ezen a héten 300-at akartam tekerni.. erre tartok 35nél. Igaz hétvégen tuti lesz egy 70-esem, meg amit szombaton tekerek a HHH-n, de akkor is...

Mondjuk pl DM teljesen jólesett [akkor elõtte csak 2 hetet tudtam bringázni, mert volt elõtte 1.5hónap kényszerpihenõm]. Még Mátra Maraton is jó volt a rövid táv. Összességében nem fáradtam el.

Ezért aztán idén, s életemben elõször : Pannon 4-en középtávra neveztem :)
Meglássuk

#682
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Hmm, ha az idõ ilyen marad, akkor inkább nem.. Bár még nem esik, de nagyon azt igérték. Nekem nem nagyon van minta a hátsómon, ami még szárazban sem igazán optimális. Korizni meg nem biztos, hogy olyan szerencsés.. :) De még délutánig-estig változhat a helyzet..

Edit: a héten én sem nagyon tudtam bejönni bringával.
Ja, Hurka, nekem például nem lehet szintrõl beszélni.. :) Kvázi elõször voltam igazi hegyen..


Ilyen idõben a legjobb tekerni. Tekertem én már délben 30 fokban felfelé a HHH-ra. nem kellemesebb :)

#683
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nekem is az, nyugi :)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#684
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Igazi hegyen meg nem voltal, csak ezen a dombon :)

Jóvanna, lemaradt az idézõjel.. :D Egyébként nekem elég meredek volt ez a kis dombocska is.. :)

#685
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Igazi hegyen meg nem voltal, csak ezen a dombon :)

Ja, Hurka, nekem például nem lehet szintrõl beszélni.. :) Kvázi elõször voltam igazi hegyen..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#686
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Mivel a héten szinte nem is tekertem, meglehetõsen gyenge formában leledzek..sajna.
Szóval Filatorigát [Baumax] - Home - Virágosnyereg - HHH teteje - Fenyõgyöngye - HHH teteje - vitorlázó reptér - alternativ...

Nagyjából ez lenne. És keresnénk az emelkedõt, hogy ha 3-mal is de mindig felmenjünk rajta kényelmesen.)

Hmm, ha az idõ ilyen marad, akkor inkább nem.. Bár még nem esik, de nagyon azt igérték. Nekem nem nagyon van minta a hátsómon, ami még szárazban sem igazán optimális. Korizni meg nem biztos, hogy olyan szerencsés.. :) De még délutánig-estig változhat a helyzet..

Edit: a héten én sem nagyon tudtam bejönni bringával.
Ja, Hurka, nekem például nem lehet szintrõl beszélni.. :) Kvázi elõször voltam igazi hegyen..

#687
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

ha 3-mal is de mindig felmenjünk rajta kényelmesen.)


Tudok ajánlani a HHH-n egy ilyen emelkedõt (bár több is van), csak nem kényelmes :o)
Mentek az ernyõsõk alatti úton a vitorlázós hangár felé (vagy miaz)... és mikor már nagyjából ott vagytok mellette (egy picivel elõtte) jobbra nekimegy a hegynek egy keskeny ösvény... az eleje nagyon vízmosásos (azt még nem bírtam eddig kitekerni) de utána tekerhetõ. Jó kis mászóka, bár lehetne hosszabb :-)
De pl. jó a 10-es fõúti téglagyártól a kék jelzés is (a buda marci is itt kapaszkodott fel), azt is nagyon komálom, csak arra ritkán megyek.
Hurka

#688
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

Mivel a héten szinte nem is tekertem, meglehetõsen gyenge formában leledzek..sajna.


Na ez az a tévhit, amit nem árt eloszlatni... Egy hét kihagyás a mi szintünkön semmit nem jelent így nyár vége felé! A formád nem változik, egyszerûen csak szinten van az erõnléted! Sõt, kipihent, és tettre kész/motívált vagy, és élvezed, hogy megint bringázhatsz! Nekem pont az ilyen büntudatos dolgok miatt nem ment pár maraton (úgy ahogy szerettem volna), mert az utolsó pillanatban (hetekben) próbáltam behozni azt, amit korábban kellett volna erõltetni. Eljött a nagy nap, s harmatgyenge voltam...
Félre ne érts, nem kioktatni akarlak, mert az távol áll tõlem, csak ne ess abba a hibába amibe én már belefutottam!
Amúgy meg jó tekerést :-)!
Hurka

#689
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Ha a kényelmesen szót komolyan lehet venni :) , akkor engem érdekelne, de biztosat nem tudok mondani, fogalmam sincs mi lesz akkor.. (Hétvégén asztalt kellene gyártanom és nem tudom, hogy párom apja mikor ér rá.) De ha tudok menni, akkor szólok idõben..


Mivel a héten szinte nem is tekertem, meglehetõsen gyenge formában leledzek..sajna.
Szóval Filatorigát [Baumax] - Home - Virágosnyereg - HHH teteje - Fenyõgyöngye - HHH teteje - vitorlázó reptér - alternativ...

Nagyjából ez lenne. És keresnénk az emelkedõt, hogy ha 3-mal is de mindig felmenjünk rajta kényelmesen.)

#690
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Sziasztok!

Ki jön szombaton kora reggel egy 2-2.5-3 órát tekerni a HHH-ra?
Én max 12:30-13 óráig érek rá. Reggel mennék egy 40-50km-t. Kényelmesen :)

Ha a kényelmesen szót komolyan lehet venni :) , akkor engem érdekelne, de biztosat nem tudok mondani, fogalmam sincs mi lesz akkor.. (Hétvégén asztalt kellene gyártanom és nem tudom, hogy párom apja mikor ér rá.) De ha tudok menni, akkor szólok idõben..

#691
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Reszemrol kizart, vasarnap megyunk Pilis es sok volna a ketto egymas utan nekem. :)

Sziasztok!

Ki jön szombaton kora reggel egy 2-2.5-3 órát tekerni a HHH-ra?
Én max 12:30-13 óráig érek rá. Reggel mennék egy 40-50km-t. Kényelmesen :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#692
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Sziasztok!

Ki jön szombaton kora reggel egy 2-2.5-3 órát tekerni a HHH-ra?
Én max 12:30-13 óráig érek rá. Reggel mennék egy 40-50km-t. Kényelmesen :)

#693
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Háát, nem voltam túl a holtponton sehol.. :D Az volt inkább az érdekes, hogy nagyon lassúnak éreztem a combom, nem a biciklit.. És éreztem, hogy lassan elhagy az erõm, de ha fejben átbillentettem a dolgot és csak azért is odaléptem, akkor szépen ment a bringa.. Nem nagyon néztem az órát, fejben kikapcsoltam.. :)

Mondjuk, segített a sprintben, hogy volt elõttem egy biciklis elég messze és be akartam hozni.. A végén nagyon megnyomtam..

#694
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Es hazafele, amikor a holtponton mar reg tul voltal. Nem voltak gyorsak a sprintek? Mikor eloszor jottem haza HHH-rol valahogy fel se tunt, hogy mar boven 30km/h felett tekerek :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#695
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Elfaradtal kellemesen? :)

Amikor felértem nagyon örültem, hogy meg van a teteje, de ez a fizikai fáradtságon túl inkább mentálisan érintett.. Még soha nem voltam arra, így nem tudtam mire is számíthatok..
De a lényeg, hogy azért jól elfáradtam.. A hegy tetején kicsit rogyadozott a lábam, itthon meg a lépcsõn volt kellemes érzés.. Hazafele azért itt-ott nyomtam egy sprintet, ha már lúd, legyen kövér.. Mindenesetre holnap fog kiderülni, hogy mennyire tépett meg igazán.. Ha nagy kihagyás után squasholok, akkor másfél nap mire észreveszem, hogy nem tudok járni.. :)

#696
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Elfaradtal kellemesen? :)

Kijelölhetünk, de a maiból azért levontam a következtetést, hogy ehhez nekem még sokat kell edzenem.. De majd meglátom, hogyan is alakul.. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#697
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

De ha gondolod kijelölhetünk egy napot, amikor mondjuk kicsit késõbb mennénk. Nekem 1 problémám van. Legkésõbb 9ig be kell érnem a munkahelyemre. Ami mondjuk nincs messze, mert a Graphisoft parkban van a Home-tól mondjuk olyan 6 km-re. Szal...
Mondjuk 1.5-2 órás bringázással legkésõbb 7kor indulnom kellene itthonról [Filatorigát]

Kijelölhetünk, de a maiból azért levontam a következtetést, hogy ehhez nekem még sokat kell edzenem.. De majd meglátom, hogyan is alakul.. :)

#698
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nna, megmásztam a HHH-t.. 16:50 lett az út elsõre, de õszintén, néhol meghaltam. :) Amikor lefelementem, akkor éreztem csak igazán, hogy ez milyen meredek is volt.. Érdekes érzés volt, hogy te jó ég, én ezen feljöttem.. :)

Néztem hátha látok valakit, de akiknek köszöntem azok egy kivételével csak rám néztek aztán annyi.. Lehet, hogy mégsem szokás már ez.. Nna, mindegy..

Mondjuk a legelején (ott a legmeredekebb? ) egy outis mellém szegõdött és elkezdett velem beszélgetni, hogy milyen út merre visz, ismerem-e a környéket.. :) Amikor rájött, hogy nem sok infót tudok mondani, akkor lazán tovább tekert.. Grr.. :)

Edit: Kacsa, szerinted kié lehetett a váz? Csodálkoznék, ha nem lenne lopott.. Csak rá ne fázzon, ilyen bringát nem nagyon lehet csak úgy elpasszolni, és ha valakié volt, akkor gondolom leadta az adatokat...

#699
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Tök kezdõként engem is érdekelne arra mindenféle út.. De nekem valószínû még sok talással tarkított lenne az út. Úgyis be lehet társulni valahova majd?
Ha másnem valaminek az alján, hogy "na arra kell menned".. :)

Kacsa milyen korán van az a reggel?


De ha gondolod kijelölhetünk egy napot, amikor mondjuk kicsit késõbb mennénk. Nekem 1 problémám van. Legkésõbb 9ig be kell érnem a munkahelyemre. Ami mondjuk nincs messze, mert a Graphisoft parkban van a Home-tól mondjuk olyan 6 km-re. Szal...
Mondjuk 1.5-2 órás bringázással legkésõbb 7kor indulnom kellene itthonról [Filatorigát]

#700
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Urak,

én eddig a Pilisben és a Janihegyen tekertem, a HHH-t nem igazán ismerem. Be lehetne esetleg társulni valaki(k)hez mostanában? Edzetséget tekintve jelenleg nem vagyok topon, de azért felkászálódok bárhová, lefelé meg megy magától:)

tényleg jó lenne felfedezni végre azt a hegyet is...