Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Please log in to reply
970 replies to this topic

#641
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
szia Henger.

Te már rutinos vagy az õszi biciklizésben...öltözködési tanácsok? Thermo naci +kamásli? felülre fel tudok öltözni... az alsó érdekel.

#642
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Nekem 350-450 szokott lenni a havi penzum, pedig ennek a ketszereset tervezem mindig..de min 600-at..aztan ember tervez...

Bar ez a honap sovany lesz..:) Oktoberben meg csak 1x voltam a HHHn...

#643
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Bocs, elmaradt a pénteki rájd.

A max? Kb. 800, egy horvátországi edzõtáborban. ;)
De pl. egyszerre max. tavaly 200 országúton, idén 12 kör Velencei tó körül, meg 24h solo 88 kör.
De ha nem vagyok lusta, havi 500-1000 km a szokásos. Nem vittem túlzásba, de ez látszik az eredményeimen is.

Téli tekerésben benne vagyok, tuti, de amíg megjön a hó:

Holnap Teleholdas tekerés!
Bõvebb info index fórum KT2.0-ban, vagy www.kerekparostopik.hu oldalon.


Jojo.. hulye kerdes volt..:) Olvasgatom a beszamoloidat az indexes forumon :) Csak mostanaban fejben faradtabb vagyok.

Holnapi napon gondolkoztam en is. Meg nem tudom delutan menjek-e fel tekerni egy keveset vagy este. Mondjuk csak a "xar" 3 ledes Cateye lampam van.. semmi halogen, semmi fejlampa [ez utobbi beszerzes alatt]. Holnapra megalmodom.

#644
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,181 posts
Bocs, elmaradt a pénteki rájd.

A max? Kb. 800, egy horvátországi edzõtáborban. ;)
De pl. egyszerre max. tavaly 200 országúton, idén 12 kör Velencei tó körül, meg 24h solo 88 kör.
De ha nem vagyok lusta, havi 500-1000 km a szokásos. Nem vittem túlzásba, de ez látszik az eredményeimen is.

Téli tekerésben benne vagyok, tuti, de amíg megjön a hó:

Holnap Teleholdas tekerés!
Bõvebb info index fórum KT2.0-ban, vagy www.kerekparostopik.hu oldalon.

#645
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Ma voltunk fent a HHH-n. Gyönyörû levélszõnyegen tekertünk. A szintúton meg dózerrel jártak végig, siralmasan néz ki.
Éppen elég volt felül a rövid-hosszú mez kombó. Thermo naci persze már default.

Tök jó az idõ, a héten már összejött 120 km. Esetleg holnap déltõl, v. délután is megnézném, megvan minden fa az erdõben. Csatlakozik valaki?


Mennyi volt egy heten a max? Nekem csak 230-240..:(
Hja most kell az erdoben, amig ilyen szep. Utana meg maskeppen lesz szep.

#646
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Nahát!
Akkor majd lehet társulok hozzátok máskor is, ha bírjátok a tempómat. Az tök jó, ha nem kell este egyedül hazatekernem. :)


Most csak hetente egyszer megyek fel a HHHra. Meg havonta terveznek 1 nagyobb bringazast hetvegente. AKar hoban is:)

#647
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

Ma voltunk fent a HHH-n. Gyönyörû levélszõnyegen tekertünk. A szintúton meg dózerrel jártak végig, siralmasan néz ki.
Éppen elég volt felül a rövid-hosszú mez kombó. Thermo naci persze már default.

Tök jó az idõ, a héten már összejött 120 km. Esetleg holnap déltõl, v. délután is megnézném, megvan minden fa az erdõben. Csatlakozik valaki?


Mikor délután? Én Rákoscsabáról indulok, szóval az odáig 1 óra. Elvileg délig vagyok egyetemen, gyakorlatilag lehet,hogy csak fél 10ig, mert szereztem Genetika órai jegyzetet. Tempó versenyes, vagy lelkes földi halandók által is tartható???

#648
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,181 posts
Ma voltunk fent a HHH-n. Gyönyörû levélszõnyegen tekertünk. A szintúton meg dózerrel jártak végig, siralmasan néz ki.
Éppen elég volt felül a rövid-hosszú mez kombó. Thermo naci persze már default.

Tök jó az idõ, a héten már összejött 120 km. Esetleg holnap déltõl, v. délután is megnézném, megvan minden fa az erdõben. Csatlakozik valaki?

#649
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Nahát!
Akkor majd lehet társulok hozzátok máskor is, ha bírjátok a tempómat. Az tök jó, ha nem kell este egyedül hazatekernem. :)

#650
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Kacsa! Tényleg a szomszédban laksz? Én ezt hogyhogy nem tudom?


Háát mindig lakik valaki a szomszédban, lehet, hogy én? :)
Baumax melletti 10 emeletesben lakok.

#651
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Ez érdekes lehetne számomra is, ha az idô OK, mármint ha lehet betársulni egy igen lassú embernek is... Fôleg mert látom, hogy esetleg jönne olyan is, aki tényleg ismeri is a terepet...:)
A János hegy tetejérôl meg egy sétagurulás a Normafa, ez pedig kötelezô pont, mert ott van a réteses, azt kihagyni...nem lehet...gesztenyés is van... :)


Nyáron úgy mentünk, hogy Harsánylejtõ-Virágosnyereg-sétányon végig [már szép lehet az erdõ], HHH teteje, onnan le Vitorlázóreptér. Innen indulnánk tovább a János hegy felé.
Mindig együtt mentünk, 1 szakasz kivételével, ahol kipróbáltuk magunkat: Virágosnyergi "futam" :) De a tetõn bevártuk egymást.
Ezt a szakaszt megint ki akarjuk próbálni, hogy milyen lett az út, s ki mennyit erõsödött-gyengült így az év végére :)

A rétesesrõl már én is hallottam. Kb 2-3 hete voltam fent gyalog, de kakor elmaradt a kipróbálás.. de majd most!

#652
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Kacsa! Tényleg a szomszédban laksz? Én ezt hogyhogy nem tudom?

#653
RideSTRONG

RideSTRONG

    vendég

  • fórumtag
  • 46 posts

Egy laza kis turazast tervezunk par oras biciklizessel-fotozzassal oktober 23an. :)

Cel: Viragosnyereg-HHH-Janos hegy, majd vissza :)


Ez érdekes lehetne számomra is, ha az idô OK, mármint ha lehet betársulni egy igen lassú embernek is... Fôleg mert látom, hogy esetleg jönne olyan is, aki tényleg ismeri is a terepet...:)
A János hegy tetejérôl meg egy sétagurulás a Normafa, ez pedig kötelezô pont, mert ott van a réteses, azt kihagyni...nem lehet...gesztenyés is van... :)
"Minden fejben dõl el..." LIVESTRONG, THINKSTRONG, RIDESTRONG!

#654
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Kacsa: Hány fõsre szeretnétek szervezni azt a túrát?
Csatlakozhatnánk esetleg?


Persze!:) [Foleg mivel tudomasom szerint a szomszed hazban laktok:)]
Ocsem jon, meg haverom Veszprembol. Nyaron versenyszezon kozepen [2 verseny kozott] voltunk mar itt a HHH-n, s mivel szep a taj [veszprem kornyeken nincsenek ekkora "hegyek"] eldontottuk kellene meg iden turazni egyet.

Akkor nyaron megmutattam 1-2 helyet amit jomagam ismertem, s bar csak 38 km lett a tav, azert jol elfaradtunk [dog meleg, keves kaja stb]. En akkor is szerettem volna 50-80km-s turat. Annyi lett amennyi, jo volt.

Most a HHH-Janos hegy utat szeretnenk bejarni [jomagam meg nem jartam a 2 pont kozti szakaszon, de igy szep], esetleg a Janos hegy kornyeket.

Remeljuk esni nem fog az eso. A hideg meg nem zavar senkit sem tolunk.

#655
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Kacsa: Hány fõsre szeretnétek szervezni azt a túrát?
Csatlakozhatnánk esetleg?

#656
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Szóval az eredményt majd lemérem, ezt még merem, de hogy le is írjam...
:scared:

Mutatni meg igen szivesen mutatnám az utat, mert az azt jelentené, hogy OTT VAGYOK végre, nem itt a nagy alföld közepén rovom a kilométereket széllel szemben. De ha megyek fel valamikor mostanában bringa-célzattal, akkor jelentkezem, hátha...


Egy laza kis turazast tervezunk par oras biciklizessel-fotozzassal oktober 23an. :)

Cel: Viragosnyereg-HHH-Janos hegy, majd vissza :)

#657
RideSTRONG

RideSTRONG

    vendég

  • fórumtag
  • 46 posts

Nem hiszem!Tessek bebizonyitani eredmenyekkel, hogy az utolso helya Tied:)
Segiteni?mutasd az utat!;)


Szóval az eredményt majd lemérem, ezt még merem, de hogy le is írjam...
:scared:

Mutatni meg igen szivesen mutatnám az utat, mert az azt jelentené, hogy OTT VAGYOK végre, nem itt a nagy alföld közepén rovom a kilométereket széllel szemben. De ha megyek fel valamikor mostanában bringa-célzattal, akkor jelentkezem, hátha...
"Minden fejben dõl el..." LIVESTRONG, THINKSTRONG, RIDESTRONG!

#658
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Ááá, az utolsó hely az foglalt, örökösen ki lett bérelve, mármint ha a fenti idôket nézem...de úgyis a részvétel a fontos.

Az erdeiutas HHH-János hegyi útvonalat próbáltam, többször is, de valahogy azért aszfalt mindig keveredik bele :)

Röviden, hátha tudok segíteni: (ha ismeritek, akkor bocsánat...)


Nem hiszem!Tessek bebizonyitani eredmenyekkel, hogy az utolso helya Tied:)
Segiteni?mutasd az utat!;)

#659
RideSTRONG

RideSTRONG

    vendég

  • fórumtag
  • 46 posts
Ááá, az utolsó hely az foglalt, örökösen ki lett bérelve, mármint ha a fenti idôket nézem...de úgyis a részvétel a fontos.

Az erdeiutas HHH-János hegyi útvonalat próbáltam, többször is, de valahogy azért aszfalt mindig keveredik bele :)

Röviden, hátha tudok segíteni: (ha ismeritek, akkor bocsánat...)

HHH tetôrôl vitorlázóreptérre le, ez megvan. Tovább kifelé a reptér végéig, a Hidegkúti útra. ( oda, ahol a boltok is vannak, meg az a kanyaros-lámpás keresztezôdés) Onnét lefelé az aszfalton, de csak kb. egy-két száz métert, vagyis amikor az út kanyarodik balra, lefelé a Hüvösvölgy felé, akkor van egy kisutca szemben befelé, mintha kiegyenesítenéd a kanyart. Ott tovább, kb megint vagy 150 métert, majd balra, lejtôs utcára ráfordulsz.
Na ez nagyon jó, széles, jó aszfalt, lefelé lobog az ember.... haja :)
A végén a féktávot jól nézd be, lámpás keresztezôdés, keresztben jön sok kellemetlen, egészségtelen cucc, busz, ilyesmi...
A lámpánál jobbra, majd rögtön szembe egy s-kanyarral balra, azaz átlósan át..:)
Itt van a Náncsi néni vendéglôje. (ha ide el tudsz jutni másképpen is, akkor sorry a sok pofázásért)

A Náncsi néni után balra befelé van a Nagyrét, ezen is keresztül lehet evickélni, vagy lehet az aszfalton nyomni még tovább, egészen a Nagykovácsiba menô út keresztezôdéséig. Ez elég fura forgalmi rendü keresztezôdés, vagy állj meg, vagy nagytányér-kónusz, csukott szem...:) Ok, ez hülye vicc volt.
Szóval itt ne menj rá a Szépjuhásznéra, hanem balra lefelé utat válaszd, mintha mennél a Moszkva térre. Amikor már átmentél az Úttörô-vasút alatt (most Gyermekvasút), és majdnem elérted balra a benzikutat, akkor nézelôdj erôsen jobbra befelé, lesz egy szélesebb ösvény, jelölve is van túristajellel, (azt hiszem sárga, de nem emlékszem pontosan), oda be, visszakapcsol sok fokozatot és mászik felfelé...
Végig felfelé és jobbra tartva elôbb utóbb eléred a kilátót, addig azért lesz egy-két kalandtúrás elem, vasúti sínen kerékpárt átemel, a kilátó alatt kis hídon cipel a bicajt háton, ilyesmi...
A kilátót elérve, azt megkerülve a túloldal már lejtô, ami pontosan a Szépjuhászné megállójához vezet a kisvasútnak. Frissítés (büfé van!!!...), majd a Budakeszi utat röviden keresztezve jobbra be, indul a János-hegyi felfelé. Ez is aszfalt végig, de itt már elszántsági tényezôtôl függôen bárki megbonyolíthatja az életét mindenféle akrobatikus elemekkel... Meg ezt a részt már úgyis mindenki ismeri a maga módján.

Szóval én ezt a kört raktam össze, ha sok volt benne az ismert rész, még egyszer elnézést érte.
"Minden fejben dõl el..." LIVESTRONG, THINKSTRONG, RIDESTRONG!

#660
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Unatkozol? :)

Egyszer kényetelen leszek arra elmenni, hogy legyen a listán egy új utolsó.. :)