Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tokod tologatós buli!!!!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
117 hozzászólás a témában

#21
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Csak az elején esett utána még a nap is kisütött iszonyatosan. Szebben, mint tegnap, bár nem sokáig. Volt kicsi szél, meg ilyenek, de a pálya patent volt.
Nagyon hiányoltam a tisztelt kollegákat, igazán letolhatták volna a képüket (mindenki tudja, kire gondolok UGYE???????).
Én pedig összeesküvés áldozata lettem... Pont rájöttem a pálya mikéntjére, mikor neveztem volna. Csak beszoltak a palik, akikkel voltam, hogy õk inkább mennének haza aludni és besöröztek iszonyatra. Papírkutyák, nem akarták összemocskolni magukat. Összevesztem rendesen velük. Szóval én magamba zuhantam rendesen, de azért csak nem húzta az ágy õket annyira, mert még 3 óra múlva is ott voltunk.... megszakadhatnak tõlem...
Milyen volt utána? Fülöpke? 1ben maradtál???

#22
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Fránya idõjárás...  :-[ Hogyaza fákksitmádörfákör...  >:( Pedig a szombat milyen csudálatos volt. Remek hangulat, príma idõ és fanatik tekerés. Sajnálom nagyon, hogy ma reggel ömlõ esõre ébredtem, már nagyon be voltam sózva a versenyre. Kár.
Node majd talán Vole mesél, hogy milyen is volt. Felicsitá lett volna a verseny.  ;)

#23
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát akkor lehújva!!!  :'(

Vole! Majd számolj be az élményekrõl!!!

#24
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat nem biztos. Lehet, hogy olyan jo leszek, hogy az elso ket hely az enyem, es akkor nektek meg kell kuzdenetek!!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8) 8) 8) 8) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Azon spekulálok, hogy a jó idõre való tekintettel, ha mondjuk csak Vole, Fülöpke és idulnánk, akkor akár dobogós is lehetnék?  ???

#26
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mindent az ugy erdekeben!!!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#27
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Lcs és én + aki még jönne (Sezlony, Begbie, Yociék, Jorus?) imigyen döntöttünk:
reggel 7-kor üdén és frissen kipattanunk az ágyikóinkból és egybõl, hevesen kilesünk az ablakon. Ha nem esik, akkor nekivágunk és várunk mindenkit 8.15 körül a Nyugatiban a jegypénztárnál. A vonat 8.45-kor indul.
Ellenben, ha esik az esõ, akkor nem megyünk. Ömlõ esõbe cseppet értelmetlen. Csak a Vole olyan, hogy...  :-X
Ha vasárnap nem esik, akkor ismét megyünk és nevezünk is!  ;) Tudnám mindek...  ;D

#28
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Úgy legyen. A banda még agonizálódik az idõjárás miatt. Én gyalogszerrel megyek a csapatot támogatni lelkiekben, merhogy lezúztam szegény kerépáromat.  :-[

#29
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Holnap reggel mi is megyunk, barmi van. Ha esik, ha fuj, mindegy, mi megyunk.
Ott talalkozunk.


#30
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
A meteorológiai szolgálat oldalán megnéztem az elörejelzést,Tokod vidékére szórványos esot ir,vasárnapra pedig napsétéses,felhös idot,de nem ir esot!!!!! :oMostantól aki akar a mobilomom tud elérni.Hazazavartak a melóból!!COOL!! :o :o

#31
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hagymás! 8)

Állitólag az a terv, hogy szombaton reggel kinézünk az ablakon, és ha nem esik akkor megyünk, ha esik akkor nem!  Vagy mi?! :-/

#32
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Sorn:
Te nem vagy teljesen komplett!!!  ;D ;D ;D

Érdekelne az a napi meglepi!!!  :D

Kislust:
Beférek én is ? ? ?  :D Mert akkor inkább autóval mennék és tudom is merre kell menni!!  :)

Honan tudjuk majd hogy mist megyünk vagy nem ? ? ? Nehogy az elgyen hogy a fele ember úgy érzi hoogy nemsokára esni fog, szinte csöpörög, a másik fele meg aszonna hogy hú htá szinte szárazság van... Na hogy legyen ?

#33
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
;DLegfeljebb úgy vezetsz majd mint a mr.Bean kiülsz a tetore... ;D ;D

#34
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hagymástojásos! 8)

Na én meg LCS-vel 1/2-9 és 9 között találkozok vele Szentendrén a Kaiser parkolójába!! Ha valakinek ez szimpi, akkor ott várok bárkit 30-366-5501-en lehet elérni. szerintetek befér két bicó kikapott kerekekkel egy suzukiba?? Szerintem be kellene!Legalább is KU.....ra remélem!  ;D



#35
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Sorn te nem vagy normális!!! ;D ;D ;D ;D
Vinnyogva fetrengek a flaszteron

#36
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Az árpád hidnál találkozhatunk,ha úgy gondolod,megyek holnap is és vasárnap is.Vasárnap 8-1/2 9 körül leszek a hidnál,ha gondolod irj vissza este 9-ig meg tudom nézni a -neten.A számom:06-20-537-33-97 :o(bordó suzuki 3-4 bringával a farán!)

#37
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Sziasztok!

AZ a helyzet, hogy én leginkábbis kocsival mennék, de sajnos az egészen biztos, hogy nem találok oda. Jó lenne, ha együtt tudnék menni a többi autós kollégával(itt a számom:30/914 0425-egyeztetés céljából). CSomagokkat persze szívesen viszek, kivéve, ha szakad az esõ, mert akkor szerintem nem sok értelme van lemenni.

üdv,
kislust

#38
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#39
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hívjátok Lcs-t az elsõ Õsmagyar Szexparty vonalon!
A kellemes, lágy és dédelgetõ bejelentkezõ szöveg alatt ha:
1-es gombot nyomsz: "Élvezz Lcs-vel és Alfalfájával!"
2-es gombot nyomsz: "Jól megkenlek, mint egy forgópontot!"
3-as gomb: "Átnézem a tömítésed alaposan!"
4-es gomb: "Beválallak, mint egy letörést!"
5-ös gomb: "Bukfencezzünk együtt, mint Jorus Veresen a bringájával!"
6-os gomb: "A mennybe szállok veled, mint Rave Ace az spd-vel!"
7-es gomb: "Szaporán csúszkálok benned, mint Begbie új telója!"
8-as gomb: "Szeresd a testem Baby, végtelen Tisza Maraton!"
9-es gomb: "Napi meglepetés (vendégsztárokkal)"

Fúú, én már szinte mindet kipróbáltam!  ::)




#40
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Na akkor én vasárnap 6:15kor várok mindenkit a Nyugati jegypénztárnál!!! Ez már tuti!!! (Ha nem esik nagyon!) Szóval a vasárnapi vagy a nem ot alvás bagázst is szívesen venném!!! Ha egyedül megyek akkor meg folyamatosan fogom hivogatni a már itt lévõ csapttársakat, hogy hol merre kell fordulni az állomástól!!!  :)

Szóval enyi!!!

A LegCsáv hotlálynet meg majd még hívom ha van valami!!!