Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tokod tologatós buli!!!!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
117 hozzászólás a témában

#1
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Valószínûtlen.

#2
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Lehet,hogy csak feleslegesen borzolom a kedélyeket,de azt hallottam,hogy 3 hét múlva verseny lesz Tokodon. ???

#3
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nem lehet megtekinteni a Tokodon készült fotókat, és videófelvételeket valahol? ;)

#4
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
vááájázs vájázs

#5
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Felicsitá!  ;D ;D ;D

#6
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
;) ;D ;D ;D

#7
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
SZÉP VOLT BRIGI!!!!

#8
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
GRATULA!!!!  ;D

#9
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
lányok:
1. Õzse Brigi
2. Barbie (?)
3. Viki (én)

ennyien indultak  8)

#10
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Ha tuttok rakjatok fel eredménylistát!

#11
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#12
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szerintem kompániánknak Komló kimarad. Egész nyáron önértékelõ gyûléseket fogunk tartani folyammatosan, ahol kiértékeljük a Tokodon történteket. Elméletben iszonyúan felkészülünk és nyár végén elhozzuk az összes érmet Tokodról.  :)

#13
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat igen, elojott az `egyik szemem sir, a masik uveg` szindroma. Sajnaltam, hogy nem jottetek el, de igy legalabb nem volt annyi ellenfelem. ;D ;D :'(

Major: amint megvan elkuldom neked.
Komlora ki jon??


#14
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ja igen, tényleg nagy grat a 4. helyhez!  :D
Persze azt ne feledjük el egy pillanatra se, hogy mi nem voltunk ott ugyi!  ;D

#15
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én szívesen felrakom!!!  :)

Csak küld el!!!  ;D

Nagyon gratula a 4. helyhez!!!  ;)

#16
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja erdemes jonni arra is, mert biztos jo lesz. Amint tudom felrakom a dolgokat, pontosabban elkuldom valkinek, aki fel tudja rakni.
Eleg szoros volt a befuto, ez koszonheto a rovid palyanak.

#17
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hinnye Vole, ilyen szoros volt a befutó? Nem semmi.
Ha vannak képek, videók, akkor tessék felpakolni!
Sajnálom a versenyt, hogy kompániánk nem ment le vasárnap, de reggel nagyon esett az esõ. Aztán dél körül meg sorra hívott mindeki, hogy fákksitmádörfákör az idõjárásba, hogy így kibabrált velünk.  >:( Ha lett volna autó, akkor még le tudtunk volna talán menni. No mind1, ez van. De bizakodom, hogy a nyár végi futamon ott leszünk!  :o

#18
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
:-*Drága Zsuzsika!Köszönöm kérdésed jól vagyok,sikerült a tavalyi eredményemet megjavitani.Akármit mondtak a haverjaid,azért elindulhattál volna,biztos sikerült volna a dobogóra állnod.A többi "cukorborsónak" csak annyit hogy király volt a pálya még igy is.A döntoben akkorát ugrottam az ároknál,hogy én is megijedtem! ;D

#19
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nos ujra itt vagyok. Csak roviden irom le, hogy mi tortent, de amugy szerintem nagyon jo volt. Mi harman mentunk, es iszonyat jol ereztuk magunkat.
Szombat:

10 -re jottek at a sracok hozzam es egy kis keszulodes, bepakolas utan mar indultunk is. Meg nem esett az eso, egesz jo ido volt.
Tokodon meg megalltunk egy boltban, kicsit vasarolni, aztan irany a palya. Meg nem esett, csak ut kozben egy picit. Kipakoltunk, sator felallitasa, par haver mar ott volt, bringak leszedese az utanfutorol, atoltoztunk, es irany a hegy. Nagyon poros volt, felfele tolasnal is csuszott rendesen. Mentunk egy full palyat, hogy megnezzuk milyen. Nem sokat valtoztattak a nyomvonalon, de igy is egesz jo kis palya jott ossze. Megint feltoltuk, es utana szakaszonkent begyakoroltuk az egeszet. Az egyik haverom ketszer esett, a masik egyszer, de nagyot, fajt is neki, pedig mindenkin volt vedo. Nekem csak a rugostag egyik csavarja tort darabokra, de lennt megcsinaltam. Aztan az egyik srac felment bringaval, mi meg mar csak a kamerat, meg a fenykepezogepet vittuk. Felvettuk szakaszonkent az egesz palyat, kepekkel. Ennyi volt aznap a bringazas, ezutan furdes, szalonnasutes / mar folyamatosan szakado esoben/, aztan alvas. Aznap csak neha volt egy kisebb zapor.

Egesz este szakado eso, ami ugy fel tiz korul allt el.

Vasarnap:
Felsetaltunk a palyara. Csupa sar minden. Irany megint a bolt, mert ehesek voltunk. En biztos voltam benne, hogy indulok a saros palya ellenere is, a masik ket srac biztos volt benne, hogy nem indulnak. Kozben neha kisutott a nap, igy egeszen jol felszaradt a hegy, csak nehol volt sar, es viz. Lebontottuk a satrat, es en mar oltoztem is, es toltam fel a hegyre a bringat. Egyszer legurultam, majd lementem es leszereltem a sarvedoket, mert nem kellettek ugy felszaradt a nagyja. A masik ket srac kozben osszepakolt. Neha neha azert volt meg egy kis eso, de pici. Az idomerot vartuk, es kozben megjelent a ket haverom bringaval. Nagyopn orultem, hogy ok is neveztek. Az idomeron az egyik egy nagyot perecelt, es megcsavarta a DH5 -ost egy kicsit, de lehetett vele menni. En sajnos utolertem az elottem indulot, ezert lerontotta az idomero eredmenyemet, de meg igy is eleg jo volt. Aztan vissza, es indul a verseny.Ekkorra mar a tavolban feltuntek a sotet felhok, es dorgott is az eg. Imatkoztam ,hogy nalam meg ne essen az eso. Lementem, es a palya utolso egyeneseben mar esett az a franya eso, de meg idoben leertem. Aztan utanam a vizozon!! Onnantol kezdve megalass nelkul esett.
Igy vegul negyedik lettem /2.03.87/, elso a Gizmo / 2.01.XX/, aztan a Domonik / 2.02.XX/, es utana a Razc Feri / 2.03.47/. Kicsit merges voltam, de azert elegedett is.
Ma reggel irrt a haverom: 3 bordaja tort el a szombati esesen!!!!!!!  

Es igy indult!!!!!!!! Le a kalappal elotte!!


#20
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Figyu, most nem irok sokat, mert faradt vagyok.
Amugy negyedik lettem, a tobbit kesobb...