Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Maratonok 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
268 hozzászólás a témában

#41
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Helló MINDENKINEK!
Én is ott voltam a Zemplénben é volt szerencsém látni egy RUCKUS-t is.Valóban csak az az 1 volt.
Én kezdetben a tavalyi nyíregyházi szekcióval haladtam,majd attól elszakadván jól el is tévedtem.Valahogy csak elvergõdtem Makkoshotykáig,ahol megfogadtam,hogy csak társaságban szabad továbbtekernem,így ha nagyon megindultam,akkor mindig egy-egy húzósabb szakasz végén bevártam a többieket(nem is vagyok nagy arc! )  ;) ;D
A végén két helybéli legénnyel fejeztem be a túrát.
Az egyiket valamilyen Sándornak hívták és egy GT Avalanch-al nyomult.Mindenáron bele akartam beszélni,hogy fedje fel a valós személyét és hogy Õ fórumozik "MG"-néven.
Nem sikerült!!!
Amúgy jó volt,mert csak 12 KM-t nyomtam rá pluszban,mint mindig.
Nem bírom eltévedés nélkül végigtekerni a távot.
ÜDV:Ralph

#42
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Az egyik patakot én is bevállaltam. Höhö. Ott, ahol volt egy bucka és normális palló sem volt.

#43
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Jónagyot.

A Zemplén 50-rõl készült fotóim megtekinthetõk itt: http://kep.tar.hu/zengei3 .

A túra jó volt, szerintem nem volt túl nehéz. Az utolsó elõtti szakaszon a Borz-nyeregig tartó felmászás fogott ki rajtam egyedül. Az utolsó 20 métert toltam, mert elmászott az elsõ kerék, és egyszerûen nem volt erõm visszaülni a nyeregbe.

Jól volt megválasztva az útvonal. Sehol sem éreztem olyan brutálisan erõsnek, hogy elvette volna a kedvemet. Minden szakasz kellemesen nehéz kihívásnak bizonyult.

Én azt figyeltem meg, hogy Zemplén megyében nem sokat törõdnek a hidakkal, mert épségben lévõ, rendesen átkelhetõ híddal nem találkoztunk.  :) :) :)

Mi 8:40-kor indultunk és 15:15-re értünk be, tehát nagyjából 6 és fél óra alatt nyomtuk le (4 defekt és szerelés inkluzíve)  >:(

Szia narancssárga mezes bringáscsajszi, aki egyedül ment!

AsztA

#44
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Gratula a teljesítményért!  8) 8) 8) 8)

SAJNÁLOM, HOGY NEM LEHETTEM OTT!!  :'( :'(

De tavajról már van jelvényem!!  :P

Jó, volt??

Nehéz volt??

Élménybeszámolót!!!!!!!

#45
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Mikor neveztetek? Mikor indultatok?

#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nem tudom, a bicajokat nem nagyon figyeltem.
Akkor bocs, összekevertelek valakikkel.  :-[

#47
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Valószínûtlen hogy láttál. 1 nemtévedtünk el. 2 Mike már akkor nemvolt velünk mert faldta Makkoshotykán. Ha vixont láttál Ruckust akkor én voltam mert csak 1 volt itt  8)

#48
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Mike és MG! Mi valószinü, hogy találkoztunk, csak nem ismertünk egymásra. Nem ti voltatok azok,akik a végén, a Borz-nyeregnél fentröl jöttetek le a check-pointhoz, mert a Bánya-nyereg után bal helyett jobbra kanyarodtatok, és feleslegesen mentetek föl egy úton?

#49
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Majd lemérem bázis!  ;)

#50
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Mi volt a hátizsákban: 2 liter víz meg ilyenek. Ja és azért léptél tudodhova is? 1ébként meg a Kenda DH belsõ olyan sokat számít.....

#51
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Hehe! Maxxis Highroller 2,5" + Kenda DH belsõ + 5 kilós málhazsák + Fizik Dolomiti RULEZ! Csak ennyi a hozzáfûznivalóm. Ja meg másfél óra tökölés a rajtnál...

MG, én is téged!  :-*

#52
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Íme a mai termés: Feltöltött kép
Ja meg kaptam megint kitûzõt.  8) 8) 8) BMFT 4ver

UI: Morty Mike sajna nemért célba bizonyos problémák miatt 18 kmig bírta :( Ez nagyban hozzájárult a fent láttbató idõ eléréséhez (1-1,5 óra +)

#53
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Megjelenésem még nem biztos, de valószínû. Ha megyek, akkor olyan fél 10 körül vagyok ott. Remélem lesz elég idõm a távot teljesíteni...

BikeMag. Forum Team Forever  8)

módosítok: 8.42-re lesz bent a vonatom (mert hogy vonattal megyek (eddig nem így volt)). Lesz akkor még ott valaki??

#54
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Üdv!

Térképen végignéztm nektek az útvonalat!

Valszeg én is megyek, (de nem biciklivel  :'( :'( :'(),
és készítek néhány képet, und adok itinert!

Üdv: Baliba

#55
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Exkluzív info a Zemplén 50rõl. (sikerült eltulajdonítani a városbol a hirdetését és bescanneltem meg felismertettem és itt van:

SZABOLCS- SZATMÁR- BEREG MEGYEI  TERMÉSZETBARÁT SZÖVETSÉG  4400 Nyíregyháza, Mártírok tere 9. Pf.: 136
Szövetségi nap : csütörtökön 17.00- 20.00 óráig  Telefon: 42/ 504-740 Fax: 42/ 504-592  Mobil: 06- 20/ 9584- 022
e-mait: tirpakturista@freemail.hu


ZEMPLÉN 50 és 26 TELJESÍTMÉNYTÚRA

2002. május 5.-én vasárnap.
A túrán bárki indulhat. aki a rajtnál befizeti a 400-, 300- Ft nevezésdíját.  A túrát GYALOG Makkoshotykán át - Sátoraljaújhelyig 12 órán belül.  KERÉKPÁRRAL 8 órán belül- teljesítõk a célban kitûzõt kapnak.
Az 50 km-s túra útvonala: SÁTORALJAÚJHELY - Borz-ny. - Nagy-Hallgató-ny. - VÁGÁSHUTA NAGYHUTA - Papp-h. - MAKKOSHOTYKA - SÁTORALJAÚJHELY
A 26 km-s túra: SÁTORALJAÚJHELY - Borz-h. - Nagy-Hallgató-ny - Pusztadélõ - Borz-ny SATORALJAUJHELY. Mind a két túra zömében az Országos Kéktúra útvonalán vezet.
A túra hossza: 50 km. a szint emelkedése +1340 m. minõsítési értéke 103 pont.
A 26 km-s túra: szintemelkedése + 800 m. Szint ideje: gyalog 7 óra, értéke 68 pont Szintidõn belül  érkezõk matricát kapnak.
A legfiatalabb és a legidõsebb kerékpárral teljesítõt és a leggyorsabb kerékpárost a nyíregyházi
PROFI BRINGA BT. Kerékpárbolt 5000 - 5000-Ft értékû jutalomba részesíti. '  RAJT: Sátoraljaújhely vá. a gyalogosok 05 - 07, a 26 km-es túra résztvevõi -10 óráig,
a kerékpárosok 07-10 óra között indulhatnak.

Nevezési díj: 400- Ft nevezési díj itt fizetendõ. A 26 km-s túrázók csak 300- Ft. A szervezett túrázók  - 100-Ft engedményt kapnak. A díj a szervezés költségeit és a kitûzõ árát tartalmazza.
A túrán mindenki saját felelõségére vesz részt. A túra útvonala jól jelzett, ezért az eltévedõket nem
szedjük össze. és a célban 19 óra után nem várjuk.
A csomagjukat a MÁV csomagmegõrzõben vehetik át. az õrzési díj ellenében.
A csomagra kívül a rajtszámot írjuk rá. belül a nevet és lakáscímet tartalmazó papírt helyezzenek el  / lehetõleg felül / ! A túrára állatokat ne hozzanak!
Ajánlott felszerelés: kényelmes lábbeli. csere zokni. esõkabát. térkép. tájoló és elsõsegélycsomag.  A kerékpárosok részére kesztyû. fejvédõ , sisak sapka ; viselése ajánlott.
Igen nehéz útvonal, csak tapasztalt hegyikerékpározók tudják teljesíteni.
A szállásrol mindenki maga gondoskodik. Szállás: szállodában. vasutas szállóbon. és ott biwakolni is  lehet. Elérhetõ MÁV telefonon 04  8147.
CÉL.: SATORALJAÚJHELY VÁ. 12:00- 19: 00 között mûködik.
MAKKOSHOTYKA  iskola ll:00- l5:00 között étkeztet.
Vonatok indulnak: Sátoraljaújhelybõl: 14:00-, 15:35 IC, 16 00-, 16;25- gyorsvonatok.  személyvonatok: 14:30-, 18:30-. 20:35-kor.
Kiss Gyula  elnök

Dr Egri Kiss Tibor  rendezõ

#56
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Tök jó hogy jösztök. Ma méág megpróbálok megtudni infot róla.

#57
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello Ralph

Egy pesti különítmény tagjaként jelzem részvételi szándékomat a Zemplén 50-en!  ;D 8 óra körül az állomáson leszünk!

Zöld

#58
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló MG!
Vasárnap reggel 07.00-re ott vagyok!
Gondolom egy GT-t figyelgessek? ;)
Én egy SERPENSSEL leszek.
ÜDV:Ralph

#59
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Köszi MG, igazán rendes vagy, hogy föltetted!  :-*

#60
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Úgygondolom hogy mivel most vasárnap lex a Zemplén 50 ezért felnyomatok 1-2 infót itt a tavalyi útvonallap:
Feltöltött kép
Ittvan a rulez tavalyi kitûzõm:
Feltöltött kép

Ittvan a térkép amin bevan jelölve a tavalyi útvonal. Nagy méretû képek ezért linket látsz: http://www.tar.hu/mgfreeride/z50_1.jpg
http://www.tar.hu/mgfreeride/z50_2.jpg