Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Maratonok 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
268 hozzászólás a témában

#261
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Az efféle megmoccanásokon rám is maximálisan számíthattok!

#262
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
...meg a legjobbfej csapatét is... ;D ;D ;D

kislust

#263
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Akárhány maraton lesz jövõre. Mindegyiken begyûjthetjük a legnépesebb csapat különdíját!  ;D

#264
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
tavaly volt egy Bükki Maraton is május 1-e körül, ami Miskolc Komlóstetõrõl indult. remélem jövõre is lesz, és ha jönnek a fórumlakók is, akkor sokkal többen leszünk, nem csak vagy 50-en!
a legjobb az volt, hogy utána ingyen "tésztaparty" volt a közeli iskolában, amit én még sehol máshol sem tapasztaltam.

paraferee, hú egy ilyenen én is szívesen elindulnék, de azért napi 40-50km nekem elég lenne...

amúgy van Tour de France montisoknak is. Tour de France VTT a neve. ezek a soviniszta franciák az MTB-t VTT-nek nevezik...mintha nálunk HKP lenne a hegyikerékpár  :-/


#265
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Pihe-puha-lágy-érzést... ;D

Bennem már rég óta motoszkál az a gondolat, milyen lenne egy SZUPER-MARATHON...
Mire gondolok?
nos...

Alapul a Tour-okat veszem... ugye ezek több naposak, minden nap egy etappe...
Én valami hasonló extra-brutálisra gondolok...
Mondjuk: rajt a Mecsekben... és 6nap múlva cél a Bükkben...
Kapis?
Azt hiszem ugyan ez megy a Adidas Challenge-ben? Jól tudom?
8/

nem tudom mennyi érdeklõdõ lenne egyáltalán egy ilyen nagy megmérettetésre, de Én egyszer tuti kipróbálnám Magam...

Amúgy a jövõévi Marathonokhoz:
az idei idõpontok leosztása szerintem jó volt, kivétel a Mecsek Marathon... Kicsit ksõre rakták... Mondjuk a tavassszal tényleg jó lenne...

Na most ennyit..
Csõváz és hátszél...
Joghurt is indulna a SzuperMarathonon... ;D Paraferee voltam

#266
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Esetleg a keleti régióra gondolva,ZEMPLÉN MARATON,és perzse NE õsszel ;),mert ereefelé a BÜKK-el kifújt minden.
ÜDV!

#267
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Lehetne mondjuk Börzsöny és Bakony maraton is :-)

#268
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Én csak a Bükk Maratonról tuzdok annyit nyilatkozni, hogy az valószínüleg marad az Aug. legvége vagy Szept elejei idõpontban. A Duna Maraton meg már most tudható, hogy kb. mikor lesz. Igy vagy a Mecsek Maratont kéne tavaszra tenni, vagy kellene még egy (két) maraton.

#269
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Hali!
Most egy darabig ez lesz az utsó hozzászolásom mert nem leszek gép közelben! :'(
Lenne egy kérdésem a szervezökhöz!Miért kell várni jul 1 éig várni az elsõ maratonra és miért kell megfagyni oktoberben az utsón?Ha lehetne legyen már áprilisban es utána szépen sorba!Én szivesen mennék Bikkmakk maratonra is!Még van egy csómó hegyünk ahol nincs  maraton!Szervezzetek nekünk mégMÉGMÉG! ;D