Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

midnight ride _ urban terror

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
302 hozzászólás a témában

#221
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
tr!

légyszí dobjatok egy sms-t a Peti haveromnak(neki volt defektje múltkor), hogy mikor mentek,stb

20/526 9191

köszi,
kislust

#222
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Ez így elég "gáz", hogy péntek este Urban Terror szobaton meg 08.35-kor vonat Veresegyházára. Lehet, hogy az UT kimarad bár nagyon sajnálnám. Pénteken a Fogason találkozhatnánk. Én egy Haro WERKS dsr-el meg egy bénán (ideiglenes) festett kék-fehér-szürke fullface bukóval leszek látható. Egyébkként elég magas vagyok meg szemüveges, ha valaki felismer szólítson má meg. Köszi.


Azóta kiderült, hogy a szobat az vasárnap, úgyhogy tudok menni péntek este.

#223
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
remek remek hizzon csak a tabor es aki eddig volt de nem forumos azoknak is szoljatok. es ok is hozzanak egy embert ;D

http://www.met.hu/  
ez altalaban nem ir hulyeseget es elore jo par napra le van bontva a napi elorejelzes.

#224
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Úgynéz ki, hogy pénteken én is ráérekm, megyek.

Csak állna már el ez a rohadék esõ.

Palmer

#225
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
siráj, ott a hejem, jön a PÚ is... ;D ;D ;D ;D ;D
ja csak nehogy essen ez a retek esö...

#226
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Franyák!

#227
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
amen
csuortokre mar en is mast szerveztem

- tehat ::pentek 22:00::  deak ter -  


#228
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Akkor legyen mán a péntek este, mermivelhogy nekem péntek 08.00-tól vizsgám van de szombaton meg nincsen.

#229
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
lensver: hát nyomattunk a sínen ezerrel oszt ledudáltak, aszonták micsinálunk mi ijenkor keróval a városban, mondom megyünk haza egy bringás mítingröl, erre ök hogy mitszolnék egy 20 rongyos csekkhez, mondom nem örülnék nagyon neki, erre felirta az adatainkat oszt monta hogy gondolkozgassunk el magunkon, mondom gyó... erre el... ennyi... szal ugy tünik nem lehet a sinen nyomatni... ezt persze én eddig nem tuttam de ha tuttam volna is fütyültem vóna rá, de mosmár jobban figyelek...
ja: lekközelebb gyere te is midnájt rájdolni!!!!!!!!!!!!!

tr: egymásután két nap azé soknak tünik ;D
otthon igy is kiherélnek mer két héttel az éreccségi elött mijen dolog hogy én csak ugy lelécelek egy éccakán keresztül... mindegy egyre bizti el tok menni de kettöre egymásután nem :(
nade hosszu még a nyár ám... 8)

#230
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
elkepzelheto, de szte m kb elotte egy max ket nappal derul ki. azer` beiranyozom a csutortokot. a pentek sem artana igazabol. nem baj ha egymas utan ket nap megyunk.

#231
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Legelkövetkezendõbb pénteken? Lesz valami? Lehet, hogy megyek Pestre. Nem olyan nagy esemény, csak ha már arra járok gondoltam megemlítem, lehetne valamit szervezni.

#232
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
lens : fentebb  van egy link arra klikk.
a pentek nagyon hangulatos volt. a baleset szombaton tortent delutan reszben azokkal akik voltak penteken is.

#233
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ki volt az, aki  nagyot csattant egy kocsin? Remélem nem lett komolyabb baja, vagy igen? Mikor történt ez? Egyik urban ride alkalmával láttátok?

Leon: amikor a zsaru elkapott titeket, kellett valamit fizetni? Ha nem, mivel ráztátok le? És mennyire tilos egyébként a villamos sinen való tekerés?

#234
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
http://www.bikemagaz...&num=1022423383

mar mas megnyitotta

#235
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
en nem gondolom hogy nem kellene errol beszelni. ami a szemunk elott zajlott az tobb mint durva es  elszomorito volt. ma hetfo van es ahanyszor lefekszem folyamatosan a sracot latom ahogy nekicsattan es ahogy utana tudatlan allapotban  fekszik a foldon. szeretnem ha emiatt es hasonlo balesetek miatt lenne mar vmi _hathatos_ megmozdulas. errol asszem nyitok egy masik topicot.
a midnight ridera visszaterve azer` remek volt, es gyertek minel tobben mert megeri.


#236
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
csüt vagy péntek nekemis kóser lenne!!!

#237
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
A városi éjféli assault télleg nagy zoralság volt! És legközelebbis csináljunk ilyet még! Hétfõn és csütörtökön vizsgázom,tehát csüt vagy péntek estére arra gondoltam, hogy meg is beszélhetnénk valamit, ha elõbb akartok, akkor nélkülem kéne, hogy tekerjetek, úgy meg SEMMIÉRTELME szerintem.

A jánoshegyezésrõl asszem jobb ha nem beszélünk, aki ott volt tudja mi történt! Szorítunk Lepkének hogy mielõbb épüljön föl!

#238
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
ja és hazafelé elkapott minket a zsernyák mer a villamossinen nyomattunk ezerrel, még szerencse hogy a "sörnyitót" nem találták meg, asszem lett volna bajom böven... >:(

#239
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
Jön a PÚ mi? most mit kell ezen annyit cikizni?? ::)

#240
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
nos hat. jo volt szep volt. 9en voltunk osszesen es bevettuk a muszaki egyetemet, a fovam teret es a bororaros teret is. aztan sorozes a a muszaki egyetemnel epuletes poenok jokedv izzadtsagszag.
aki nem volt azt mondom : erdemes.
ma folyt kov de mar a jani hegyen, talalka a fogasnal fel1kor. jol beretesezunk aztan irany a lejto.
en szoltam uff

ps : ha jon a     ;D