Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

KTT tagság

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
55 hozzászólás a témában

#41
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Tegnap láttam egy csepp kis videofile-t (reklám?), szívesen elküldöm bárkinek, aki megdob egy maillel!

Röviden a story: Belvárosi dugó, a bringás a kocsi motorháztetejére támaszkodik, és fülébõl (fülhallgató) kiszûrõdõ zene ritmusára dobol az ujjaival. A sofõrnek ez persze nem tetszik...
Indul a sor, gyerek elõreteker, kocsi utána, megint egymás mellé kerülnek, szitu az elõzõ. A sofõr már nagyon ideges egy pár ilyen után.

Aki kíváncsi, hogy mi lett a vége (poén?) küldöm.

#42
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Tegnap láttam egy csepp kis videofile-t (reklám?), szívesen elküldöm bárkinek, aki megdob egy maillel!

Röviden a story: Belvárosi dugó, a bringás a kocsi motorháztetejére támaszkodik, és fülébõl (fülhallgató) kiszûrõdõ zene ritmusára dobol az ujjaival. A sofõrnek ez persze nem tetszik...
Indul a sor, gyerek elõreteker, kocsi utána, megint egymás mellé kerülnek, szitu az elõzõ. A sofõr már nagyon ideges egy pár ilyen után.

Aki kíváncsi, hogy mi lett a vége (poén?) küldöm.

#43
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
GerMan:
részvétem, a világ legutálatosabb törése a kulcscsonttörés... nekem is volt benne reészem...
hálistennek nekem épp csak eltört, nem mozdult el... ;D

#44
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
1 komoly ilyen esésem volt, de arra aztán 1 hónapot rá kellett pihenni  :( szóval a bal kulcscsontom totál eltört, amikor egy enyhe füves lejtõn belementem egy hosszirányú vájúba (mármint nem itatóba  :) , hanem egy kijárt keréknyomba) úgy 30-al, aztán pánikfékezés, jó nagy repülés elõre, a biciklim megelõz, a vállamra landolok, felállok és a vállam kicsit laza, nem tudok rátámaszkodni... kinos érzés... azóta nem kockáztatok sokat! akkor bukóm se volt, úgyhogy még jól megúsztam...


#45
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Lankás, erdei lejtõ, ritkás fák, puha avar, eccóval idilli környezet. Jorus koma térkép szerint levágja az utat, hisz itt az út, nem messze, alig 3-400 méter, szintén ritkás fák, puha avar, kicsitt meredekebb dõlésszög. Csöppet késõn veszi észre a kiálló felni-gyilkoló tuskót, vészmûvelet, kormány félrekap, e mozdulat következtében tûpontos pályára áll a binyó egy még gyilkosabb rönk felé... Reccs. Jorus barátunk (lévén, hogy a kormány valahol elmarad) fejjel és vállal stuccol meg egy rézsút levõ fát. Bukó elreccsen (Jó, elnézést, egy 4 rugós Marikoo volt... sajnálom.  :'(), nyakmerevítõ pólya 2 hétig... 8)

#46
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nekem csak egy ilyen esetem volt:

Város, négysávos út, egyik oldalt buszmegálló millió emberrel, másikon én zúzok ezerrel, gondolom, az elõttem levõ 5 lépcsõ nem akadály. De az volt. Mikor észrevettem, hogy nem a megfelelõ szögben érkezek, reflexbõl fékeztem, ami a kormányon valõ átfordulást eredményezte....

#47
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bp.  Varosligeti fasor.Azut szelen parkolo autok kozul ki nem lato Opel Astra kivag kereszbe.Satufek,orditas,bukfenc...szem kinyit..de sotet van! Pislogas...es az orrom elott egy OLAJTEKNO!!! Na ezt a latvanyt nem kivanom senkinek.Negyen emeltek le a fejemrol az autot.Meg jo hogy a mogottem jovo mentoauto (nagy hatszelem van az egeszsegugynel) nem ment at rajtam...
Eredmeny: torott buko,allamban levo oltesek szama 29-rol 37-re emelkedett.

Kerje On is a sebeszeten a 3M gyartmanyu "IMRE LIMITED EDITION" sebeszcernat hasadasaira!
Hamarosan megtalalhatja a jobb sebeszeteken! ;D

#48
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ez még tea hatása (rumos  ;)), vagy tényleg kettéosztódott a topicom?
Igaz, hogy biológus leszek, na de ez azért túlzás!

#49
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
váááááááá emberek, vigyázzatok magatokra!! Kihal a bringás társadalom aztan nem lesz kivel tekerjek:)
mire meglesz az uj bicom ti kihaltok:P


#50
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
HUHHHH!!
Ez az én témám ;D  L.Cs, Cserkó, Sorn tudnának mesélni :-[
A kedvenc helyem e tett "gyakorlására" a János-hegyen található. A "katlan" felé vezetõ út elsõ felés számtalan vízmosás található, ezekben rendszeresen elakad az elsõ kerekem és szép elõre bukfencet mutatok be (szerencse, hogy lovagoltam és megtanultam elõre esni, majd kigurulni azt).
L.Cs. álltalában elõre küld, hogy lássa ahogy elesek ::)

Palmer

#51
5Cseh

5Cseh

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Sziasztok!

Nekem is volt szerencsém kétszer is közelebbrõl szemügyre venni az aszfaltot

1.Szépen gurulok egy nagyon rossz minõségû aszfaltnak nevezhetõ valamin.A kulacstartóba egy fémdobozos üres kólásdoboz(haza akartam vinni még akkor gyüjtüttem ezeket-de minek?-),hogy ne csörögjön annyira megfogtam de persze a jobb kezembe.Egyszer csak fékezni kellett az elsõ fék meg pont kéznél volt...
Ezt még könnyebben megúsztam

2.Egy ugrató
Itt sem mentem olyan gyorsan.Csak hát ÉÉÉN nagyot akartam ugrani így megkaptam a bicó elejét az elsõkerék át az ugratón a hátsó meg beleakad.
Aztán át a kormány fölött fejjel az aszfaltba persze bukó nélkül.Az EREDMÉNY:háromszoros orrcsont törés,agyrázkódás+2 fog

Hát ennyi. Azóta én is óvatosabb vagyok.

Hello mindenkinek!

#52
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nekem eddig két komoly esetem volt... mindkettõ síkterep aszfalton... (nem kell röhögni ;D)

ágyin:
kellemes 30-as tempóval döngetek kisvárosunkhoz közeli kerékpárúton (gyaci: Szögedrõl hazafelé), amikor egy ámokfutó papa szembejöve egy kisebb úgy méretes félkörívnyi kanyar után, amely egy facsoportot kerül ki... mivel a kellemes nyáridõn kissé elpilledtem a nyeregben, már5 késõn vettem észre szegény párát..., aki ráadásulkeresztberántotta a kormányt, nehogy ki tudjam kerülni... ??? ekkor pedig az útmenti nem kis mélységû árkot voltam vala kényszerbõl választani erõs vészfékezések közepette... perszetestem tehetetlenségét ezzel nem tudtam leküzdeni...így a vállam a kormányszáron landolt... egy kulccsonttörésssel fûszerezve érettségi elõtt a napjaim ;D

dva:
szeretett kisvárosunk a helyszín ez esetben is, ugyanezen év nyarán... mégpedig egy igencsak rossz minõségû, ámde kerékpárútnak és járdának egyaránt kikiáltott útszakasz (gyaci: Lévay út a templomok elõtt)... szintén kellemes 30as tempó, természetesen felkeményített rst villa, "nehogymá a városban kellene a rugózás alapon". hopp egy bucka az ismét elbambuló szerencsétlen elõtt, és bringa jobbra el, hõsünk balra a kormány fölött az aszfaltot csíkozza újra...
hidrogén-peroxid rulez ...

üdv és csõkulcs:
Rás

#53
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Eddig 3igazi átesésem volt. Egyszer terepen lefelé félméteres susnyában túlhúztam, nem láttam mi van elõttem. A másik kettõ szimplán elsõkeréken megállás gyakorlása lett volna  :)
Azóta nem is próbálkozik b a "triállal".

#54
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Háát nekem már sikerült!!

Aki ismeri a Normafánál található sípáylát az jobban képben lesz, szal van ott ugye egy kis ösvény, amirõl a kanyarnál(úgy a közepén) valamilyen számomra még mindig érthetetlen okból letértem, s utána kb 10 méterrel arrébb álltam meg(illetve feküdtem, s a bringa slusszpoénlént a hátamra esett). Ez nem teljesen biztos, de ahogy rekonstruáltam a dolgokat, biztos, hogy egy-kétszer átrepültem a kormány fölött, egyes szemtanúk szerint a keróval összekapaszkodva gurulunk-pattogtunk lefelé. A km óra legnagyobb sebességként 51,5-et mutatott.
Az az igazság, hogy azóta jobban megnézem, hogy mi az amit bevállalok, mert elég szar érzés volt! ;D ;D

kislust



#55
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
EZZZZer bocs, és egy anyamedve!!!!!!!  ::)
Tehettem volna a szabadonfutóba.....  :P

#56
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nos, gyûjtsük össze a KTT tagokat!  8)
Volt már köztetek, aki bukfencezett is elõre?
Szombaton volt szerencsém egy leszúrt villával megmûvelni a helyi ugratót... :-[ mivel nem oldott ki az SPD!
Persze aki spdvel ugrat... ;D