Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

KTT tagság

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
55 hozzászólás a témában

#21
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Hali!

Nekem nincs ilyen nagy csonttörõs félbõrlenyúzós kalandom a közelmúltból. Régebbrõl van csak.
A mostanin viszont egy hete vigyorgok, hogy hogy lehettem ilyen ökör:
Bokros dzsindzsán való áthajtás közben (lassan) elvesztettem az egyensúlyom, és megkapaszkodtam egy ágban. A baj csak az volt, hogy ezzel egyidõben meghúztam az elsõ féket az egy kézzel tartott kormányon. Kormány keresztbe, és elõre, és csak a vicc kedvéért még jól kormányvégen rúgtam a bringát térddel. 20 perccel késõbb vettem észre a patakot a lábszáramon: "Jé, ez vérzik!" hihi. De már múlik.

A régi eset meg úgy volt, hogy egy nagyon kis kerekû kemping bringával lecsúsztam az aszfalt szélérõl (kb 5cm padka), megpróbáltam a kerket visszakapatni (hol volt még akkor bunny hop???) de egyszer csak egy kicsit kiugrott az aszfalt széle. Bringa megáll, én meg nem. Békapózban csúsztam hason van 2 m-t. Mérleg: 2 lehorzsolt térd, 2 lehorzsolt könyök, 2 lehorzsolt tenyér, 1 lehorzsolt lábfej.

--Trifo

#22
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én 1szerüen nem tudok elesni, mindig kijátszom a gravitácciót! de majd azért igyexem, módjával   ;D
bocs az OFF ért

#23
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
émmeg még hajdanán tanulgattam a háccsókerék emelgetését amikoris aszongya az okos haversrác: huzd be kicsit az elsöféket ugy maj jobban megy... ment is jol... ;D

#24
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Áá  Csibe ne magadat hibáztasd. :D
Van másik bukóm,igaz azt se használtam :-X

#25
Csibe

Csibe

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Csá!


Ú YOci emiatt én röstellem magam. Ha nem veszem meg a fullface-t, akkor ez nem történik meg. :-[ Jobbulást.



.....................Csibe.................

#26
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Bee-Bee-Beeee

Mostmár énis közétek tartozom,hogy ma kb négyszer repültem át a kormány felett akaratom ellenére(de lehet ,hogy a sör is közre játszott).
De a legjobb,utunk vége felé következett amikor a megfáradt csapat haza felé tartott(Katja,G,Petya,Szapi) akkor egy földuton mondom jól meghajtom magam(szó szerint sikerült!!!!)
Téptem mint állat és a kocsi által kivájt részbe hajtottam bele szédítõ sebességgel,ami a keresztbe fordult kormányt okozta és repültem kb 3-4 métert amit fejjel háritottam.Orr vérzett,mindkét könyök lehorzsolva majdnem csuklóig.Majd egy kis eszmélet vesztés.De a földön fekve megnyugtattam mindenkit,hogy ötperces kaja szünetet rendelek el.
Utánna felrángattak és hazafeél folytattuk utunkat.

Ja és a lábujjamon is ketté tört a köröm. :-/ :-/

#27
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát én is belépek a klubba!!!

Tegnapi kulccsonttörõs repülésem után úgy érzem kiérdemeltem a tagsgot...

#28
Csibe

Csibe

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Szasztok!


Mi van neked eltörve? És legalább most valamikor csináltad? Hát ecsém király vagy. De még mindig nem irtál nekem ,hogy mikor érsz rá.


........................Csibe................

#29
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Kiscsangó: úgy történt, hogy az elsõ kereke a pedálomhoz jött be jobbról. A hátsó váltóm meg is sínylette (10 éves Sachs) de nem ment szét, útána még használtam 500 km-t. Most meg el van törve a hasamnál a bordáim porcos része. Marha jól néz ki, be van horpadva. ;D

#30
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
A legemlekezetesebb KTT-m,mivel massal,mint kulccsonttoressel vegzodott.
Eresztem nagy lazan lefele,ismeretlen terep,jon a kanyar,de a viz kimosta az utat.  :o Satufek,gondoltam kieresztem a susnyasba,de ott volt valami a gaz(2 meteres csalan) alatt.
Egy patakmeder. :)

#31
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Sajnos én még a közveszélyes kategóriába tartozom, mert béna vagyok, esni is csak a legegyszerûbb helyzetekben szoktam, mint pl. Létráson:

    - sikeresen átugráltam pár faágon, ennek  örömére PUFF

    - sikeresen lejöttem egy kisebb lejtõn, ennek örömére. PUFF

    - Tiszai már csak 10 percre van, végre! , bambula, ELSÕ fék, máig nem tudom, miért az, PUFF


Szóval vigyázzatok velem!
Azért a második szép volt. Szép lila. Most már sárgul. Meg lapul.


Na  :-*
Karen

#32
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Ezt hogy csináltad? Tapasztalatból tudom, ilyenkor MINDIG a hátsó ember esik el, mivel neki a kormányzott kereke érintett a témában.

#33
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Tavaly mentünk a 33-on Debrecen felé olyan 46-tal (országuti, slick-gumis montik) elõttünk kamion fékez, én voltam legelõl, én megálltam, a mögöttem jövõ 90 kg fölötti haverom meg úgy gondolta majd én megfogom. Olyan szaltót nyomtam az út közepére, hogy csak na (szóval a bicikli elõtt vagy 3 méterre találtam magam hírtelen). Bukó nem volt de csak a vállamat és a csuklómat ütöttem meg kicsit. A szembe jövõ országútis "sporttárs" az érdeklõdés legkissebb jelét sem mutatta.



#34
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Azt hiszem Én is KTT tagnak tekinthetem magam.
Tavaly nyár végén egy kisebb túra után gurultunk haza. Egy enyhébb lejtõn lefele azon filoztam, hogy mire figyelmeztessem a hátam mögött guruló húgomat. Ennek köszönhetõen elég szép lendületet szereztem, lent meg jöttek a göröngyök. Satufék...
Ezt követõen egy elegáns mozdulattal átrepültem a kormány felett. Végrehajtottam egy szabályos tigris bukfencet, majd még lendületbõl fél térdre fordultam és némi csúszás után felálltam.
Megúsztam azzal, hogy a térdemet lehorzsoltam. A bico meg kapott egy szép nyolcast a hátsó kerékbe.
Ez volt az utolsó alkalom, hogy sisak nélkül mentem tekerni. Nem hiszem, hogy még egyszer ilyen mázlim lesz és ennyivel megúszom. :-/ :)

#35
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Békásmegyer sáros parkoló a végén 1 letöréssel utána aszfalt. kitaláltuk a haverjaimmal hogy mien jol lehet ott ugratni (le a letörésen). Párszor sikerült is de egy alkalommal az aszfalt végén miközben repültem kis 50 cm magas oszlopok nöttek ki és az egyik nekiment az elsõ kerekemnek. persze bukó nem volt rajtam ezért az aszfalton az arcom csúf sebeket szerzett.A villanyakem elhjlott a villaváll megcsavarodott.  

Még szerencse hogy szar telóm volt (még akkor)

#36
slowgee

slowgee

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Szasztok Embriók!
Slowgee vagyok törpszörös KTT tag sok 10 pontos taknyolás elõadója...

Taknyó No1:
Tetthely az Eurocenter megetti lankás domboldal,meleg nyári este,útban hazafele a Hármashatárról.
A melegre való tekintettel mez nem volt rajtam mez csak kantáros gatyó./+ persze bukó/
Na szóval döngetek lefele,hátrapillantok,hogy merre járnak a sporttársak majd elõretekintve döbbenten konstatáltam egy keresztirányú árok kinövését a talajszerkezetbõl...
Elsõ kerék próbál kiemel de má' késõ.
Hatalmas reccsenés hallik,fölfeküdtem a levegõre /Batman sárgult az irigységtõl.../de miután a levegõ nem birt huzamosabb ideig fenntartani,a murvás talajon folytattam a gyakorlatot,ott még fékeztem a lendületet a bõrõmmel,csúsztam 2 métert az oldalamon...
Cudálatoszan néztem ki az egész jobbfelem csurom vér,tiszta drakulanyalóka.
Végtagok lecsekkolva,törés sehol...Mármint rajtam.
Szegény brinyó,a fejcső leszakadva a felsőcsőről ahogy van!
Hát egyikünk sem volt egy matyóhimzés.
Leballagtam a Vörösvári úti McDonald'shoz telefonálni,hát mit mondjak pár
kissrác ma is felsir ha eszébe jut a zombibácsi a játszótér előtt...
A nap mérlege: minusz egy váz
              plusz egy rakat maradandó sebhely
              életem első tetanusza
Hiába az életben semmi nincs ingyen!  



Taknyó No2:
Tanmese arról,hogy az ivás káros az egészségre.
Tetthely a Könyves Kálmán Körúti kerékpárút.
Kényelmes tempóban 20-25-tel tekerek,az úton ott fekszik keresztbe egy sörösdoboz.
Na,gondoltam ezt elgázoljuk...
Hiba volt.
A gumi felszedte,a villában megakadt,első kerék blokkolva,én kapaszkodtam a kormányba,olyan haskelepet csináltam,hogy Nadia Comanieci megirigyelhette volna.
Szegény régi 95-ös addig karcmentes XTR fékváltókarok kijelzőjének nyekk.  

Befejeztem a szómenést.  

Ahoy boblacsek!


#37
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Dongettem le a Misinarol, epp az allatkert mellett, mikor ismet KTT tag lettem. A baloldali SPD nem oldott ki... a labam beszorult az ules alja es a felsocso koze, bicikli haton /labon?/. Kis szunet. Nema csend. Kikoptem a szamba kerult avart miegymast. Felnezek, mikor ket feherfarkas nez velem farkasszemet. Labam beszorulva, a bicajt - mintha direkt allitottak volna fejre. Klipszet nem lehetett kioldani, tepozarat nem ertem el, mellettem tuskebokor...
Kis piheno utan vegul a tuskebokrot valasztottam.
A keze/i/men meg most is meg van a nyoma, pedig nem most tortent...


#38
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
pls send it to me!!!!!!!!!!!  :P

#39
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hey!
Nekem az meg van asszem CDn!!!
Húúú de durva... ;D ;D

Cs&h+tsai

#40
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Fiat Akármicsoda reklám, valahol megvan, ha megtalálom felteszem aszerverre + kap ide egy linket is...