Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bikeworld - Leogang

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
340 hozzászólás a témában

#21
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

dig:
haus aloisia-scheiber
ilyet keress a cms.leogang-saalfelden.at -n
elég olcsó és jó apartman;)

Ez lenne az ?

#22
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
dig:
haus aloisia-scheiber
ilyet keress a cms.leogang-saalfelden.at -n
elég olcsó és jó apartman;)
Autist Team:)



#23
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Király volt mi palmi?részegen csocsózni??

Reggel 9-10 kor felkelés-reggeli - 11-12 ki a pályára - bringa egész nap, 5 kor utolsó felvonóval még fel - fagyizás - bevásárlás vacsira - haza - fürdés, máraki - kaja - csocsó - bringaszerviz - részegedés - dvd - alvás - megint elölrõl

Ha elõször mész akkor kb 70bõl meg lehet úszni az egészet ha itthonról viszed a kaját mert kint ott drága csak kenyet vettünk meg ilyeneket. Benne volt felvonóbérlet, szállás /ha másodszor mész akkor már az is olcsóbb!?/, utazás, fagyi, fékbetét, minden.
De még ha 100 is lenne, olyan élmény amit nem szabad kihagyni. Ha van rá lehetõség akkor érdemes kimenni schladmingba, ott bicózni pár napot és onnan átmenni egy vagy két napra kaprun,leogang... azt vissza schladming!

Úgy néz ki hogy május utolsó hétvégéjén megyünk ki megint!!! üdv

#24
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A sorrend az volt, hogy: Reggeli, bringa-bringa-bringa, fagyi, pancsi, csocsó/darts, fõzés/vacsi, részegedj okosan, csocsó, DVD (bealvásig)
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#25
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
ez mind jó. de az elsõt kihagynám :)

#26
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás

Este nyomtuk a dévédé partit, meg a részegedj okosant, meg csocsóztunk, meg söröztünk és megettünk 100rudit.


az egy gyilkos játék:D
szilveszteri élmények eszembe jutottak...:D
na ON
Autist Team:)



#27
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Akkor te probalod meg eloszor, ha mar ilyen magabiztos vagy ;) :D

Hülye vagy? simán, ahogy veresen is mindíg csináltam, szép lassan rágurulok, áttekerek és a végén legurulok. utána megállok és ünnepeltetem magam egy kicsit. :bananadan

#28
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én erre simán rámegyek.
Persze számít a seb;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#29
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Akkor te probalod meg eloszor, ha mar ilyen magabiztos vagy ;) :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#30
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Schladming emlékmû jump szerintem vállalható ;)

#31
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Palmi, de, az a het volt annyi, de az Schladmingban. Most arrol beszelunk hogy Leogang-ban siman van 100e egy het. Schladmingban szerintem kenyelmesen elvagy 120-bol ket hetig. Kb. ekkora a kulonbseg.

Dig, az osszes osztrak genetikai selejt. Becsben voltam parszor egesz napokat, es egy normalis csajt nem lattam. Najo, volt par, nem sok, de azokon is latszott, hogy van egy kis indiai, kinai, neger, vagy mas beutes, nem eredeti osztrak. Szerintem a jo csajok fele magyar volt :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#32
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Leogangban siman realis a 100. Nekem Schladming is volt kb. annyi egy het. De minel tobben mentek annal olcsobb. Minel tobb kajat - piat visztek annal olcsobb. Minel igenytelenebbek vagytok annal olcsobb. Ha mindez egyutt, akkor baromi olcson kijon :)

De ha nicns kedved allandoan zacskos kajat enni, meg tobb napos zsomlet, egyszer - ketszer leneztek a varosba vacsorazni, nem felted a penzed, es ha kedved van valamihez akkor nem hatralsz meg, esetleg lementek egyik este bulizni, vagy hasonlo dolog, akkor bizony lesz egy szazas a kiruccanas. De megjegyzem sokkal tobbet er. Megeri kimenni, ne sajnaljatok a penzt ilyesmire.
En peldaul olyan fagyit ettem, amilyet meg soha ( igaz hogy 12 euro volt egy kehely, de megerte ). Szoval ilyesmikre gondolok.


Én meg a pénzszórás?ááá neeem:D
Akkor reális..
Mondjuk mi is fõzést terveztünk bár ha szépek a pincércsajok, flörtölni szabad nem?:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#33
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
ááá, mi is fagyiztunk minden nap, nem igazán ettünk zacsisat, max levest, minden este faszát fõztünk.
Vole, nem az a hét volt 100ban mikor megvetted a szezon bérletet?
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#34
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Leogangban siman realis a 100. Nekem Schladming is volt kb. annyi egy het. De minel tobben mentek annal olcsobb. Minel tobb kajat - piat visztek annal olcsobb. Minel igenytelenebbek vagytok annal olcsobb. Ha mindez egyutt, akkor baromi olcson kijon :)

De ha nicns kedved allandoan zacskos kajat enni, meg tobb napos zsomlet, egyszer - ketszer leneztek a varosba vacsorazni, nem felted a penzed, es ha kedved van valamihez akkor nem hatralsz meg, esetleg lementek egyik este bulizni, vagy hasonlo dolog, akkor bizony lesz egy szazas a kiruccanas. De megjegyzem sokkal tobbet er. Megeri kimenni, ne sajnaljatok a penzt ilyesmire.
En peldaul olyan fagyit ettem, amilyet meg soha ( igaz hogy 12 euro volt egy kehely, de megerte ). Szoval ilyesmikre gondolok.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#35
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
jaja, 100ból szvsz 2 hétre is fussa...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#36
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Akkor lehet hogy valamit nagyon félreszámoltam:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#37
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
még, hogy nem ettünk sokat? egész este zabáltunk meg piáltunk, nem kevés pénzt el táplálkoztunk. Mondjuk itthonról a Tecsóból vittük ahol leszidott minket a pultos, hogy ez nem tesco, hanem Auchan (valaki telefonált épp és azt mondta, hogy a tescóban vagyunk még...)

Este nyomtuk a dévédé partit, meg a részegedj okosant, meg csocsóztunk, meg söröztünk és megettünk 100rudit.

Sütöttem rákóczi túróst és csak "ünnepi" kaják voltak minden este.
és különbenis kérdezd meg Jodát!
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#38
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
De az sámli, ez meg leogang..
A másik meg te biztos nem esztek annyit;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#39
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
100000?? Pfff

Amikor mi voltunk Schladmingban, kb 50bõl kijött 1hét, igaz egy éjszaka ingyér volt...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#40
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Igazi hegyen...
Nekem nem 1300km csak kb 1000:D
majd jól felvesztek Zegen. :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->