Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bikeworld - Leogang

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
340 hozzászólás a témában

#301
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Kb. 500 euro volt ez a kis kiruccanás!


Én is így szeretnék élni ! :-\

#302
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

hogy hogy nincs?Majd bérelsz! ;D


Biciklim van (ráadásul Te voltál az elsõ aki látta ! ;) ), autóm nincs, hogy odajussak !

#303
don karTács

don karTács

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
HA valaki tudja melyik a legolcsóbb szálláshely Leogangban, illetve Saalbachban az légyszi ossza meg velem.
thx

más
! leogangot és saalbachot egy hegy választja el, aki vállalna durva dolgokat az mindenképp menjen el saalbachba (is) ---> www.bikehotels.com
(vannak itt képek is a slopestyle versenyrõl)
kicsit parázok is ettõl a helytõl :o
najó... elég rendesen parázok...

#304
don karTács

don karTács

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Én 2 éve voltam kint egy merev bicóval+6,5 centit mozgó telóval. Szétrázta mindenem, de még így is NAGYON élveztem. Nagyon durván lehet fejlõdni.
Hát, szóval érdemes mindenképpp...

JA! TIPP:
2 éve volt ilyen salzburg régiókártya, amivel sok-sok felvonót és múzeumot, miegymást lehet igénybe venni kedvezménnyel, vagy teljesen ingyen.
ÉÉs leogangban kolátlanul lehetett használni a felvonót. Az ára jóval olcsóbb volt mint a leogangban vásárolható bérlet.
egyetlen negatívuma, hogy minden körnél le kellett csekkoltatni a pénztárnál.

Utánanézek ennek és megírom a fejleményeket.



#305
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
hogy hogy nincs?Majd bérelsz! ;D én is mennék!Érdemes merevvel kimenni?

#306
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás

Én jelentkezem!



#307
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Mennék én is ! Csak nincs mivel... :(

#308
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én is szeretnék menni egy haverommal, szóval gazdag ficsúrok jelentkezését várjuk útitársnak ;D szóval aki jönne az írjon ide és pontosítunk..aug közepe lenne kb.

Puszi

#309
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hi!
Én voltam 3 napra ez évben!
A nyitó partyn ahol volt ez a kona top of the bottom eliminator!
Minden király volt!
Május 21dikén (pénteken) reggel 6 órakor indultunk Sopronból!
Kb. 4-5 óra az út Leogang-ig!
El kell meni majd nem Bécsig és ónna egy másik autópálya ami Linz és Salzburg fele visz Salzburgnál el kell meni Németországnak és onnan vissza Ausztriába zell am see irányába!
Végülis nem nehéz!
Szóval 12 ig. kellet át venni a hotel szobát!
Fasza hely normális szoba WC vel , fürdõszobával, kábeltv,2 szoba 4 személy elfér!
Én kb. egy hónappal elõre rendeltem meg az egészet!
Fel hívtam õket de lehet e-mailt is írni!
Volt egy utazási iroda, aki minden intézet!
Egy visitor package 2 es csomagot vettem, ami egy szeméjnek az én esetemben 3*hotel fél ellátással volt!
Személyen ként 128,50 euro!
Ebben benne volt a lift kártya 3 napra!
Belépõ a pénteki meg szombati partyra, és 2 éjszaka a hotelben!
Végülis pénteken vacsora +alvás, szombaton reggeli + vacsora +alvás, vasárnap reggeli de rendesek voltak nem kellet 17ig elhagyni a szobát úgy hogy nyomhattam még a rideot!
Maga a hotel fasza volt jó kaja annyit amennyit akarsz!
A lift kártyához annyi oda mész a papírral hogy te ki fizeted már de vehetsz ott is!
Kapsz egy ilyen kis nyakba akaszható kártyát! és azt bedugod a gépe és át mehetsz a soronpon ami beenged a liftekhez!
A felvonok is faszák, mind 2.dik bringás azaz 2 bringa meg 2 ember bele fér, szép zárt!
Legtöbbször egyedül mész, mert egyfolytában mozog a lift és van hely!
6 perc alatt érsz fel ahol kiszállsz és el mész a starthoz! a startnál van egy térkép!
Meg a pályán vannak elágazások de, az elõtt van tábla hogy ez most dh vagy freeride vagy menyire nehéz!
A pálya tökéletes!
Vannak nehéz részek meg kevésbé!
De elõször nem lesz könyü még a freeride se!
Mert jól be tudsz gyorsulni és elég komolyan jönnek az ugratok meg kanyarok!
Kb. 6 perc egy jó idõ de, le tudsz jönni ha már 10szere mész 4perc alatt!
Vannak fasza nort shore részek is!
A vége is jó ami a cél elõtt van!
3-4 lehetõség, sima út,4cross pálya, dual meg egy dirt rész(tudod ahol cowan backflipet ugrik!
Egy nap olyan 10szer le tudsz jönni mert elég fáraszto!
Van szerviz is ahol saját magad ingyen szerelhetsz vagy kérhetsz tippet a srácoktól, vagy ha nem megy valami akkor meg csinálják de az már nem olcsó, egy 2 perces munka 10 euro de az legalább jól meg van csinálva!
Ha nem akarsz vinni bringát akkor bérelhetsz egy napra 30 euro a legdurvább 2004es kona stab primo! bérelhetsz még full facet, páncért, kestyüt meg mindent!
A legjobb az volt számomra, hogy amikor én voltam azokban a napokban volt ez a világ kupa vagy milyen verseny sorozat egyik futamja (persze õk külön pályán)
De az volt a legjobb hogy a liftnél 1 métere ált tõlem cedric gracia(aki tényleg egy örült csávó csak hülyeség van a fejében  )
Na meg láttam egy csomó más stárt is a kona teamet meg stb.!
Szóval nagyon jó dolog!
3an mentünk 331 eurot fizetünk az egészért plusz a benzin na meg költõ pénz!
Kb. 500 euro volt ez a kis kiruccanás!

Sajna rossz idõt fogtam ki!
De az is mindegy volt
Életem eddigi legjobb bikeos élménye volt!
Szerintem meg ismételem ez évben még!
Ha kérdésed van akkor irj xbike@chello.hu



#310
Szpídi Gónzáléssz

Szpídi Gónzáléssz

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Szevasztok!

A haverommal azt terveztük, hogy jövõre érettségi után elzúzunk egy-két napra Leogang- be a Bikeworld-be. aki volt, ide írja már le a tapasztaltakat,. Én úgy néztem a honlapjukon, hogy megveszem a felvonójegyet, aztán ott, meg úgy zúzok, ahogy akarok. igaz ez?? ja meg tud valaki a közelben valami kémping szájtot??? esetleg valami szállás, árak ilyesmi,....??

Elõre is köszi

#311
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
www.bikeworld.at

Bár ezt két oldallal elõrébb is írták. Azért egy hétvégére leugrani elég merész. 650 km oda és megégyszer vissza és még bringázni is akarsz ? Lelked rajta. ::)

#312
Mr.Pyxis

Mr.Pyxis

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Mondja már el nekem valaki plz,hogy hol van pontosan ez a hely.El kéne oda tépni egy hétvégére.Kösz

#313
Mr.Pyxis

Mr.Pyxis

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Mondjátok már el plz hogy hol van ez a hely így pontosabban,mert el kéne nézni oda.

#314
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Egyenlõre úgy néz ki hogy kis családommal megyünk, de ha valaki ráér július-augusztus környékén az csatlakozhatna.

#315
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
Ha nagyobb társaság indulna akkor csatlakoznék én is ha már Canadába nem jutok ki.......

#316
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Aki járt Leogangban és hajlandó velem némi információt megosztani, az kérem dobjon meg egy priváttal. Fõleg a szállásokkal illetve a városban található egyéb szórakoztató létesítményekkel kapcsolatos információkra lennék kiváncsi.

#317
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
OK, megnyugodtam...

#318
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
ez kamu...
vannak durva gyökeres részek, de nem hinném, hogy csak tankkal lehet tolni...

#319
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Abból mi iagz, hogy a DH és FR pályát csak full telós tankkal lehet használni normálisan, akkorák benne a letörések ?

#320
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
szevasztok!
megjártuk leogangot és azt kell mondjam kellemesen csalódtam. a pálya szélességére nem lehet semmi panasz, sehol sem szélesebb 2 méternél. a sarasabb helyeken a freeride rész fel van szórva múrvával. a fr és a dh pálya néhány helyen ugyanazon a nyomvonalon megy. sok rész ki van fékezve de nem vészes. a 4x pálya is atom, lehet fejlõdni rendesen! egy hétvége pont elég, hogy lefáradj. nem árt, ha van tárcsád, de v-fékkel is lehet élvezni. (igaz, hogy a 3. napra leszakadt egy bõrkeményedésem a fékezésektõl)

hirtelen ennyi jutott eszembe....
groover-