Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek maraton

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
100 hozzászólás a témában

#41
gogo

gogo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Megvannak az eredmények a www.kele.hu -n. Kár hogy nincsenek idõeredmények  ;D (Az 57. lettem a hff-ben  8))

#42
vendég__*

vendég__*
  • vendég
a verseny honlapjára egyelõre nem tették még fel az eredményt, pedig jó lenne.....

#43
vendég__*

vendég__*
  • vendég
sziasztok, a szervezést a frissítõállomásokat tekintve nevetségesnek, pontosabban siralmasnak tartom. nem tudom ki mondta a szervezõknek, hogy egy sportszelet és egy autós szelet elég erre a távra. a dolog sportélettani szempontjairól nem is szólva. azt sem értettem, hogy amikor a kilóméterórám 70 km.-et mutatott ( rengeteg cipelés után), mért kellett még 10 km.-t mennem, mikor a meghírdetett táv 70 kilcsi volt. a jelõléssel is gondok voltak egy-két helyen. összeségében brutál szenvedés volt, a bicajból nem tudom mi maradt, mert ma megyek lemosni, de a váltó már elég szûk tartományban mûködött a versenyen. hát meglátjuk.

#44
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
hello evribádi,
elõször is le a kalappal azok elõtt akik teljesítették a távot! én úgy 20 km után kegyelmet adtam magamnak és kiszálltam. a 36-os rajtszámot leszereltem és eltettem emlékbe.
úgy látszik a városi lét kicsit kényelmessé tett, illetve akkor úgy éreztem, hogy tudok én még aznap jobb dolgokat is tenni, mint szenvedni a biciklimet cipelve :)
szóval sajnálom, hogy ilyen mocsok idõ volt, pedig jó lehetett volna ez a maraton...

még egy megjegyzés, akinek nem inge... - aki biciklit mos a verseny után, azt nem kéne 20 percig mûvelnie, ha kisebb sor gyûlt már össze mögötte. mossa le a kosz nagyját, aztán majd otthon elpo:cso:l a küllõanyáira ragadt darabkákkal. nagyon idegesített minket, ahogy mindenkit feltart 2 bicajbuzi srác, meglehetõsen önzõn viselkedve.


#45
gogo

gogo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Én végig mentem és 5 után pár percel értem be. Sokan jöttek be utánam  ;D  (302-es volt a rajtszámom). Szerintem jobb lett volna ha az elsõ pár km sárbanbicajcipelés után a társaságot aszfaltra terelik, mert ez így nagyon durva volt. Órákig tisztítgattam a felszerelésemet tegnap és remélem nem tettem tönkre a bicajomat ??? Nem tudom hányadik lettem, mert gyorsan leléptem a beérkezés után. Meg lehet valahol nézni az eredményt ?

#46
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Puding voltam csak féltávig bírtam a sárban tolást, eleve úgy indultunk hogy élve jussunk végig, kellemesen érintett a leszakadó esõ másfél órányi autózás után, de azért elindultunk...
az elsõ köves emelkedõn valakinek szakadt a lánca, azt megcsináltuk, de így mindenki elhúzott, végülis nem izgatott, de amikor megláttam a sarat le fel, seho nem lehetett már normálisan haladni. Nekem ez már nem a bringázásról szólt...
A lányoknak külön dicséret a kitartásért, a sár ellenére ha jól emlékszem 4et láttam összesen.
Gratula mindenkinek aki végigküzdötte ! Kiváncsi lennék aki 5 után ért be mint haverom is, azt beengedték a fürdõbe ? Mert õt már nem...
Emelett a szervezés szerintem nulla, 2 itatóhely 80km távon ? Még jó idõben is kevés lett volna.
Na én nem pampogok, azoknak van több igazuk akik végigmentek, de asszem ha legközelebb egy hetes környezetben esik nem nevezek ilyenre...ugrott 2ezer ...


a technika megmutatta korlátait. a z2 úgy gyûjtötte a sarat mintha muszáj lett volna, hátul hasonlóan szép volt, a hátsó betétes fékpofák elkoptak. elöl érdekes mód nem pedig többet használtam, még a saras lefeléken is. A conti gumi jól mûködött de az agyagot nem dobta már le, bár szerintem az ragadt mindenre.
Emelett a váltó sztochasztikus mûködést produkált, maradt 3 fokozatom hátul ami normálisan ment. Pedig utólag nézve csak a görgõk szorultak a váltó maga még "szépen" mozdult.
Az spd-be lépni szinte lehetetlen volt, legalábbis nálam.

Szerintem aki Hungary:a szerû kereszthidas merevítésû telóval és tárcsával ment nem akadt meg gyakran. El is gondolkoztam hogy a többi gyártó miért nem használ ilyen merevítést ??? ezek az ívelt dizájnos merevítések teljesen jók ha hirtelen akarsz 2 kiló sarat a bringádra...

uff b, aki tisztább szárazabb érzésre vágyott..

#47
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Éljen a Mecsek Maraton !

398-as rajtszám ;D
utólag ritka nagy élmény, közben volt hogy úgy éreztem õserdei dzsungeltúrán vagyok, illetve hogy mit keresek itt... :-/
Azonban nagyon megérte, nem mindennapos élményben lehetett része annak ki végigküzdötte ! Külön gratulációm Mindenkinek !!!
Hibái : Etetést nem találtam, illetve a 70-bõl 83 KM lett !?
Amúgy szép idõben egy gyönyörû pálya !!!!!
Szóval jó volt ott lenni, együtt küzdeni !!!
Bár igaz a telóm magától Lock-Out-os lett, fékpofáim eltûntek, bowdenek game over, lánc csere, stb....
Ti ezzel hogy vagytok ?
Mennyire élte túl a gépetek ?

#48
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
halihó...!

:( sajnálatomra nem tudtam ott lenni sem Én, sem Joghurt... valahogy Én is úgy voltam ezzel, mint Major kollega: nem 20kilóra lakom, hanem vagy 300ra, és sajna a verda sem a legjobb formáját hozza... (biztos ez a nyirkos levegõ teszi... és megfázott... ;) )

szal volt rendesen sárdagasztás?
Durvább volt mint a BM?
Volt valkaki mind kettõn?
Hosszabb beszámolóóóóót! ;)

Csõváz és hátszél!
Joghurt is szomorú, hogy nem lehetett ott... de ami KÉS nem NYÚL... ;D Paraferee voltam, aki jövõre 3marathonra legalább elmegy.. .;D

#49
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Nekem is majdnem kiborult a bili sárdagasztás közben, de mindig arra gondoltam, hogy a tologatás után biztosan lejtõ lesz  ;D A helyezésemrõl semmit sem tudok, sokáig azt gondoltam, hogy tökutolsó leszek, örültem, hogy beértem, de azért jópáran jöttek be még mögöttem is. A fürdõbe mi csak lezuhanyozni mentünk be, mert már nagyon éhesek voltunk egy kis meleg kajára, sajnos a rendezõk 1-1 sportszeleten kívül errõl nem nagyon gondoskodtak  :( azért szeintem is jól megszervezték. Amúgy a fürdõ király volt, a rendes vendégek elég nagy döbbenettel fogadtak minket.
Egyébként ma délután vettem észre, hogy véletlenül elcseréltem az elsõ kerekemet a társaságunkból valakiével, akinek ugyanilyen gumija volt fenn, de kb 5 perc slagozás után tûnt fel, hogy ez nem az én felnim  ;D

#50
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Húúúúúúúde jó nektek!!!  ;D
Kicsit sajnálom, hogy csk hétfõ reggel esett le, hogy nem 20 kilcsire hanem majd 300-ra lakom a helyszíntõl!!! :-/
Pedig szívese jöttem volna!!!   :D
No és megvolt utána a gyógyfürdõ ? ? ? ;)

Mik lettek a helyezéseitek ?

Kedves BMFT-s kollégák!!! Volt valaki közûlünk is ? ? ?
Para ? Te voltál ? ? ? No és Joghur ? ? ?



#51
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hahó Túlélõk!!
Nektek hogy tetszett? Így utólag, jó, hogy vége van és nem kell többet tekernem. Nagyon kicsinált a pálya és ebben benne van a rossz elsõ külsõm is, ami semmit sem fogott és többet voltam a sárban, mint a bicómon. Szerintem nem gáz bevallani, hogy többször sírhatnékom támadt. Ez fiúknál is elõfordult (hallottam!). Ha csak arra gondolok, hogy majd km-t vittem hátamon a tündéremet és elõttem egy meredek út (amin nyugodtan vihettem volna tovább).... hát ott már düh is volt rendesen.
A szervezésrõl annyit: minden remek volt. Aki eltévedt, az szerintem picit nem figyelt és így ment tovább, de nagyon rendesen volt minden szalagozva. A kis falukban az emberkék mindig biztosítottak, hogy jártak arra varacskosnak álcázott bicósok. Szerintem jövõre ugyanott, VELETEK!

#52
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Még sosem szencedtem ennyit egy nap alatt, fõleg úgy, hogy még fizettem is érte :) Gondolom ott voltatok, és ismeritek a körülményeket, nem kell elmagyaráznom, mi miatt szenvedtem :) Ráadásul az egész hátsó váltóm leszakadt váltópapucsostól, úgyhogy az anyagi kár is jelentõs, és még be se tudtam fejezni, pedig simán dobogós helyen voltam.

#53
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Na, hogy tetszett? Kíváncsi lennék a véleményekre! Én még sosem láttam ennyi bringást egy kukoricaföld szélén állva, amint 20 centis botokkal piszkágatják fékjükrõl/váltójukról/cipõjükrõl/pedájukról és egyebeikrõl az agyagot :D

#54
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hányan leszünk BMFT-sek ? ? ? ?

Hozzak valakinek pólót ? ? ?

Lesznek új tagok ?  ;D

#55
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hááát Csajok(mert vannak..!! ;D ) és Skaccok...!

Mingyá' itt van a nagy megmérettetés napja...
Innen, a meleg szobából, a fotelben ülve, és a kinnti ködös, nyúlós, hideg tájra nézve, csak a legjobbakat kívánhatom... ;D

hja! és:

[glow=blue,2,300]BIKEMAG FÓRUM TEAM MEGARULEZ!!![/glow]

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Én is Neketek szurkolunk...

#56
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hahó Srácok!
Elég régóta rá vagyok kattanva erre a túrára, így nem riaszt el semmi sem. Bár 1 kicsit meglepõdtem ma az útvonal változáson. Reméljük azért remek lesz és lesznek jó kis zúzós lejtõk!!!
A fürdõ pedig mindenkit kárpótol majd, fõleg a lányokat a jelentõs mennyiségû fiú miatt.
Találkozunk a rajtnál!

#57
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Alakul az idõjárás, megvárják a srácok az esõt jégvihart stb aztán kijelölnek valami halálutat, és csak a végén mondják meg ha beértél hogy túlélõ verseny volt  ;)

Majd beszabadul 500ember a fürdõbe és iszapfürdõvé változtatja azt...dehát kell ilyen is  :)

#58
gogo

gogo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Tudtok valamit az új útvonalról? Az idõjárás jelentést nézve lehet hogy célszerû lenne átrakni vasárnapra a dolgot  ;D

#59
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Pedig úgy szeretnék sarat dagasztani!
;D

#60
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:-X Huhhh...!
[move]ÚTVONAL VÁLTOZÁS!![/move]

ez azt jelenti, hogy az idõjárársnak köszönhetõen máris változatnak??
(valszeg rövidebb lesz, több aszfaltal...)

Ez igen...

cs&h+tsai...