Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mátra kör

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
82 hozzászólás a témában

#61
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
az le lett aszfaltozva?
vagy...
nem markaz végén, a benzinkút elõtt közvetlenül kell kijönni?
visonta cseppet odébb van..

#62
trek 1000

trek 1000

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás

Trek1000: biztos forrásból veszed az itinirerváltozást? Hol fog lemenni a verseny a szokásos útról és bemegy a verseny Visontára (mivel utoljára csak innen lehet visszamenni az abasári útra), esetleg valami vadonatúj út lenne?


Még aug. elején beszéltem Tufi-val õ mondta a változást!Ahogy én gondolom
úgy markaz elõtt van egy út az üdülõtelep felé ami megkerüli a tavat, azután
közvetlenûl Markaz után vissza is megy az abasári ( szokásos ) útvonalra!
Tehát nem volt szó Visontáról!
Ennek a hossza ca.:5km
De holnap tervezem letekerni a próbakört Egerbõl indítva és megnézem ezt a verziót is!
Már a Gyötrin is kiírták!Bár ez a változás nincs benne!
http://matek.gyfk.hu...

#63
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Az "info: Tufi" megjegyzés alapján ennél biztosabb forrásból nem is jöhetne az infó.
Ausztria, Kenguruk földje!

#64
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Trek1000: biztos forrásból veszed az itinirerváltozást? Hol fog lemenni a verseny a szokásos útról és bemegy a verseny Visontára (mivel utoljára csak innen lehet visszamenni az abasári útra), esetleg valami vadonatúj út lenne?

#65
trek 1000

trek 1000

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás

Tud valaki valamit az idei Mátra körrõl? Eddig csak annyit találtam róla, hogy szept 1-én lesz. Versenykiírásról ne is álmodjak augusztus végéig? :)


Szept 1-én, 11.00 rajt, nevezni szokásos 1-es suli udvar 9.00-10.30
Táv: 80km ,Markaz után 10%-os kimarad, a tó felé valami új úton kerülünk! / info: Tufi /
Kiírás? Hááát igggen......

#66
zsoltee

zsoltee

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Tud valaki valamit az idei Mátra körrõl? Eddig csak annyit találtam róla, hogy szept 1-én lesz. Versenykiírásról ne is álmodjak augusztus végéig? :)

#67
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Veloteam: öttel feljebb ott a link (Wolfnak köszönhetõen). Nekem nehezen töltötte le a gépem  156. lettem 2 ó 33-al.

#68
veloteam

veloteam

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok !

Aki végigment gratula.

Eredménylista van valahol ?

A rendezvény tényleg nagyon jó volt !

Velo

#69
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Ide figyeljetek bringások! Ez a Mátra Kör nagyon jó kis verseny. Tuti a szervezés, gyönyörû a vidék, jó minõségû az út. Majdnem 400 induló volt a két távon együtt. A célban tészta-üdcsi-jégkrém-tombola. És bár végig aszfalton ment a verseny, azért elég sokan montival nyomták végig. Akik bírták szuflával, azoknak most Maratoni Hétvégéjük volt a Mátrában. Ha kicsit összehangolnák a két rendezvényt a szervezõk, akkor a Duna-, és a Bükki Maratonokhoz hasonlóan meg lehetne hírdetni a kétnapos Mátra Kerékpáros Fesztivált. És akkor a három nagy tour-hoz hasonlóan kis hazánknak is lenne egy Dunakanyar-Mátra-Bükk triója. Az idõpontok már frankón el vannak osztva.

tiBike


#70
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás

Megyek a Mátre körre,

a mikrobusz érdekel, szerintem dobd be az outiosok Bp-n topicba is.

W

#71
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Üdv.

Úgy tervezem, hogy megyek a Mátra Kör-re.
Ha érdekel valakit, akkor el tudom kérni a céges mikrobuszt és akkor öten bringástul elférünk. Benzinköltség 20 Ft/km. Természetesen ez eloszlik annyi féle, ahányan leszünk.

Good Byke
tiBike

#72
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
A szervezõk honlapja:

http://gyfk.hu/ke/gyotri/

#73
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
7-e. Tavaly volt 8-a :-)

Csak azóta aludt a topik. Hu de gyorsan megy az ido Eszre se vesszuk es megyunk nyugdijba

#74
bmafte

bmafte

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
??? Kedves Fórumtagok!
A Gyöngyösi Triatlon Klub honlapján a Mátra Kör szerptember 7-re van kiírva!!!!

http://matek.gyfk.hu...ri/versenyn.htm

Akkor most 7, vagy 8 ??

Amúgy tényleg nagyon jó verseny, országútival érdemes jönni, vagy vékony, sima gumis montival, jó nagy elsõ tányérokkal. Ja, 73 km, vagy 75. Tavaly jól eláztunk, meg bekaptam egy defektet a végére.

BMaFTe

#75
Gege

Gege

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Szevasz Wolf!

Itt írok, nem private message-ben, hátha másnak is érdekes. A Mátra Kör nagyon jó verseny, mindenkinek ajánlom, aki nem undorodik az aszfalton való tekeréstõl. A szintkülönbségek meggyõzõk, a táj csodaszép, a 80km pedig nem is olyan kemény, mint hittem. 3ó 29p-el kényelmesen belefértem a szintidõbe. Részletes eredményt még nem tudok, de kb.350 induló rajtolt, a 160. hely körül landoltam, a többség persze országútival nyomult. Végig esett és hideg volt, de errõl a szervezõk nem tehetnek.
Na pá!
a Gege

#76
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Versenykiírás (Index fórumon találtam)

http://gyfk.hu/ke/gy...akor/martak.htm

#77
Gege

Gege

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Szevasz Wolf!

Örömmel vettem hírét, hogy indulsz. Országútival, vagy montival nyomulsz? Magunkról: Szegedrõl jövünk egy szûkebb és egy nagyobb társasággal, még fogalmunk sincs hol alszunk, de jobbára péntekre tervezzük az érkezést, vasárnapra a haza utat. Vasárnap egy kis helyi kirándulás is belefér kellemes kis csapatommal. Ha van kedved, szívesen vesszük társaságod. Jómagam egy Caprine Team LX-el rajthoz állok, két barátom egyenlõre nem tudja, de szurkolni biztosan jönnek. A nagyobb csapat a szegedi elit, Õk biztos indulnak, de utoljára a rajtnál látom Õket... ??? Nekem gyanítom, hogy a négy órás szintidõ lesz kihívás, ha annyira komoly a szintkülönbség. Ha gondolod, váltsunk privat message-ben telefonszámot, miegymást, egyszerûsitendõ a kapcsolat felvételét. Ha nyúlvér, hát nyúlvér, vendégem vagy, mi inkább maradunk a jó öreg izotóniás sör mellett.

Na pá.

a Gege

#78
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Megyek.
Megpróbálom a 80at.
Jöjjön aminek jönnie kell.
A farkasok nyúlvért isznak.
De talán néha sört is.
Remélem az idõjárás elfogadható lesz.

#79
Gege

Gege

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Hali!

Örök hálám.

Akkor elindulok. Lesz ami lesz.

Te jössz? Nem tudom mit isznak a farkasok, de arra vendégem vagy.

a Gege

#80
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Felhivtam az egyik szervezõt:

a 80 km szintideje 4 óra, fõleg amatõrökre számítanak.

Start a Mûvelõdési Ház elõl 10.00 h.

Tavaly 360an vettek részt, nagyon jó vot a hangulat.

Nevezés: 800 Hufff