Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Esztergomi Dh verseny!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#21
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
JA SOK BOLDOG SZÜLINÉVNAPOT NEKIK!

#22
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Ja egyébként azt halottam, hogy ezen a héten sok emberkének lesz a szülinapja, meg minden Úgyhogy

#23
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Ott a helyem, nem pedig másutt, hanem ott!  ;D Mos már csak azért is kiharcolom magamnak az utolsó helyet! ;)

#24
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Énmeg 21-én születtem. Ettõl függetlenül sajnos nem tudok menni.

#25
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hahóóóóóó!!!
Még semmi visszajelzést nem kaptunk!!! Szeretnénk 1 óriás igent!!
Pheery ne rontsd lécci az esélyeket, jó?:???? Mert ezt már lezsíroztuk (idõpont) a többiekkel élõben és megszerveztük a pihentetésedet a parti után verseny elõttre :)))))))))
Szerintem lehet BMFT házi bajnokság is nem? Ha csak magunk leszünk.....

#26
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
tamaska: mé'?  :)

Szerintem most legyen (22), hátha akkor még elviselhetõ idõ lesz! Nekünk cukojborsóknak ez felettébb lényeges.  ;D

#27
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
istenem mennyire állatok vagytok...  ;D ;D ;D

#28
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás


#29
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
De kedves szervezõk, ha egy kicsit is úgy gondolnátok, hogy ez az idõpont túl korai, már esetleg nem tudnátok kényelmesen(!), megfelelõ precizitással, valamint a minõségbiztosítási szabályzat betartásával elõkészíteni a pályát, akkor akár lehet 1-2 hétvégével késõbb is nekünk úgy is nagyon jó, fõ hogy legyen és minél többen el tudjanak menni (kipihenten)!  8)

#30
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hahó KEDVES SZERVEZÕÕÕÕÕK!!!!!!!!
Végre megszültük az idõpontot!! Jövõ vasárnap (azaz szept.22-én) szeretnénk Esztergomba látogatni 1 kis Brenner DH-ra. Ha lehetséges, akkor izé, jóó az nektek? Nagyon reméljük, mert sokan igérték jövetelüket a fórumocskáról. Ma rá is készültünk a mi Jánosunkon és nagyon remekül éreztük magunkat!!
Szóval tessék mihamarabb visszajelezni nekünk, hogy rendben vagyon-e. Köszi

#31
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
0FF
piribandi & sonkec.
andy c-re en is vevo vagyok.
-7R-
0N


#32
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Pheery, Nem hinném, hogy lemaradtál volna - hacsak kihagyta a régi Blade-es mókákat ( Bad Company, Matrix... sorolhatnám), szóval mióta teli van ovisokkal a partihelység, nincs nagyon kedvem elmenni, de ezen mostan gondolkozom, RAM Rec.-os partyn nem voltam még.
Aztán ninden nid1. Idõpontilag. Legyen 21-22-én meg októberben is. Nem? Én csak nézõnek megyek sajna, mert nincs most bicóm. De ez így jó lenne, nem???
A táblázatot elküldöm mail-ben :))
Ja, bekaphatják, hogy mindig 1másraszerveznek...

#33
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Nem vágom, nem vágom..
Mostakkor miiiiii lesz!
Annyira, de annyira megköszönném, ha valaki összefoglalná nekem táblázatszerûen (Excel yeee!) hogy akkor mikor milyen verseny lesz, mert én nekem most hajnali 3:21-kor ez kb lehetetlennek tünik. (vagy ha már ezt valaki megtette és van egy uptodate verzsön, akkor javasoljon egy linket THX)

Zsuzsi. Most hozzád szólok: Egyszer leírod, hogy legyen 22-én, mert te meg akkor születtél (Majd ünneplünk) -utána leírod, hogy mindegy, aztán meghogy októberben jobb lenne!
Nekem is jobb lenne okt, meg Volénak is, ez már minõsített többség, tehát ha kérhetném...
De végülis fel bírok kelni, vagy nem fexem le, egy lazítós versenyt még kíbírok.
Hogy érted azt, hogy tini korodban még jártál ilyen mókákra? Remélem nem úgy, hogy még le vagyok maradva  ;)


#34
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Szia Zsuzsi, ezek normálisak? Basszus azt kéne csinálnia mindenkinek, hogy senki ne menjen sehová, beszarok komolyan.
Augusztusban meg vakartuk a tökünket.

#35
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Phyreekém! Én szülivel tudlak ûberelni, mert 22-én van az enyém. Én meg kérhetem azt, hogy akkor legyen :)))))))  Amúgy mint Koga írta alukálhatsz sokáig, mert késõn van rajt, de akkor célszerû neked szombaton is kimenni pályabejárásra. Nem ottalvós a móka. 8 körül találka a Nyugatiban, hamar ott és bõven van idõd ráhangolódni a helyre.

Nekem/ünk (Voléval) mind1 mikor van. Neki talán kedvezõbb, ha az októberi idõpont lesz a nyerõ, mert több esélye van, hogy addigra szerez új féket magának. De ha a 21-22 jobb a többségnek, akkor legyen az.

Lcs! Ez a bicóbelsõs beszólás nagyon teccccet! Én mondok a dillemmádra jobbat! Ma tudtam meg (annyira jó vagyok! ) szóval 28-29-re berakták még a komlóiak a 2. kupafutamukat. Ez azoknak nagy érvágás, akiknek csak 1 klónjuk van és mindhárom jelenségen (BMFT tali és Mátra még) ott szeretnének lenni... Vole szegény 1edül van. Van vkinek doki ismerõse? Szóval amirõl vasárnap este merengtetek, hogyan menjetek mindenre, most kibõvült. Nagyon nem tudja mit csináljon. Majd ahogy alakul. Tálékoztatlak majd, ha nem beszélnétek.

Na és akkor az a kérdés, mely nap legyen majd. Szo. or vas. Mint legutóbb is ez az 1ik legnehezebben eldöntendõ. Ha Jorus jönne legyen vas. amúgy mind1. Esetleg Phyree kedvéért szombat, mert a partira csak 10 után megy és alhat másnap sokáig (mikor még tini voltam :)) én is sokat jártam Complexbe meg d'n'b mókákra).

asszem több baromság nincs most bennem :D :D


#36
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Általában du. 1-kor rajtol az idõmérõ.


#37
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ez eddig életem legnagyobb dilemmája

#38
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

akkor ezexerint se a Mátrába, se a találkozóra nem jössz Piri 27-28-án?


Ezekszerint Te meg jössz a találkozóra?

#39
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
akkor ezexerint se a Mátrába, se a találkozóra nem jössz Piri 27-28-án?

#40
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
:o Te hol élsz, jóóó?!
És Mátra után lesz egy nagy lyuk, ha jol tudom a tokodi verseny elött? Akkor mit fogunk csinálni? Na?!   ;)
Hogy lesz a verseny menete? Szombat gyaksi, vasárnap deathmatch?
Korán kezdõdik majd a verseny? Lesz idõm aludni? Ezt tudnom kell!