Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Esztergomi Dh verseny!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#1
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát sajna nem jött össze... de azért jól éreztük magunkat :)) Csak 1 legény volt aki fenn állt a kútnál reménykedõn, nagyon lelkesen hátha megtartják a versenyt. Ákos barátom volt.
Hazavonatozás kellemes illatok között ;D ;D aztán Jorusszal csökkenve videózgattunk estig. Elég jó volt a befejezés.
Kedves Koga! Megkérdeznéd a szervezõket szeretnének-e még idén tartani 1 versenyt? Amúgy remélem kiheverted már a 24 órás fáradalmait...
Ja a pályában 1 kis változtatás volt (mert én fel tudtam menni... ) a fenti tekerõs rész utáni elsõ nagy balra le kanyart elõbbrehozták egy 2 m-el és becsalinkázza magát az edõbe kevésbé meredeken.

#2
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hi

Hát rendesen ráfaragtunk, mert olyan sz@r idõ volt, hogy a pályán az ominózus ház meletti letörésig, nemhogy brinyóval, de gyalog nem tudtunk felmenni >:(. A teljesen elvetemült" persze jó értelemben" BMX-es srácok persze megállás nélkül tolták fel le, de csak kb a pálya végétõl olyan 50 méterre, és nagy lelkesedéssel gurultak le, megugrani a "nagy szakadékot" A pálya végén.  ;)Volt kisebb koccanás is köztük, de ez nem vette el a kedvüket. Mi ismét bebizonyítottuk, hogy igaz TÕSGYÖKERES CUKOJBOJSÓK vagyunk, és az anyánk hétszentségit, és igen gyávák is lennénk, meg ilyenek. ::) Viszont jót söröztünk Esztergombába! :-* Na a léyneg a lényeg végül is jó volt , meg minden, de bekakik voltuk, és nem akartun nyílt vérfürdõs csillapítással feküdni a mûtõasztalon!  :DTalán öregszünk? ::)

#3
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ja és uccsó felhívás a liszenszvágyóknak!! Hozzanak magukkal 2 db fotót (Jorus hallod????) és 1000 pénzt. Mert le kell adnom.

#4
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hahóóóóó Skacok!
Akko minden remek!! Megnyugvás. Nagy kövecskék a szívemrõl görögnek mindenfelé. Nehogy agyhelyen nyomjon titeket... Szóval iszonyat sokan leszünk, jönnek a családtagok is mindenfelõl, megünneplünk mindenkit meg jól érezzük magunkat meg ilyenek.

1 pici üröm is akad: jön Indián is. Ez csak azoknak gáz, akik nem bírják.
Tõlem nem kell félni, mert nem indulok. Vagy off-roadozom a görimmel, vagy fejre állok a bicómmal. Szóval Palmi ne aggódj, nem tudlak megalázni :)))

Már nagyon várom!!! 8-kor a Nyugiba a pénztáraknál, aki nem tudná és a voncsi 8:45-kor indul!!!!!

#5
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Ja az elérhetõségek:
Réti Péter 0620-3822661
Rózsa Zsolt 0630-3871762(sose veszi fel >:( )
Engem NE hívjatok,mert a 24óráson leszek!:P

#6
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Akkor nem lesz túl sok idõ ismerkedni a pályával, dehát úgysem azért megyünk.  ;)

#7
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Ne aggódjatok,lesz verseny! ;D
Tegnap beszéltem a szervezõkkel,úgyhogy lesz
vasárnap délben
idõmérõ,csak volt egy kis macera,ezért sajna nem lesz érem,csak oklevél,de emiatt csak annak a feje fõjön,aki gyõzni jön. ;)

#8
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Márcsak versenyt kéne valakinek szerveznie!  :P

#9
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ez a beszéd!!!
Ja kit érdekel az idõjárás, max viszem a deszkám és azzal gyakorolgatok majd...
Lcs!! Most Majorkát osszuk meg 1 kicsit?? Jót kacagtam itthon.  ;D ;D  Majorka imádunk, de ha nem tolod ki magad morcik leszünk  >:( >:( >:(

#10
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Na leszedtem egy heveny kis idõjárásjelentést az origo-ról IME:

[2002-09-22]

Az erõsen felhõs égbõl szórványosan várható esõ, zápor. Majd északnyugat felõl felszakadozik a felhõzet. A Dunántúlon élénk lesz az északi szél. Hajnalban 7, 12 fok várható. A hõmérséklet csúcsértéke 14, 19 fok között alakul.

Tehát mi lesz? Reggel befagy a micsodán egy kicsit esik, de nem lesz vészes, viszont nem fogunk lebarnúlni! Egy darabik tapad a pálya oszt csúszni fog, viszont nemfog porozni! Amint elhagyjuk a terepet kisüt 1000-el a nap, ;)

Na erre számíthatunk! DE HÁT NEM VAGYUNK CUKOJBOJSÓK!! ;D ;D >:( >:( 8)

#11
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Na száz szónak is egy a vége:AKI 1900 ÉS 2002.SZEPT.19-E KÖZÖTT SZÜLETETT ANNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!  ;) Az idõjárásra meg sz@runk reája!  ;D >:( .  De azért remélem nem fog esni, mert akkor kénytelen vagyok magamhoz nyúlni. ;). Mijé van az,hogy amikor el akarok menni brinyózni, akkor biztos hogy vacak az idõ? :'( Lehet hogy a bicóm neve miatt?" STORM BRINGER" vIhArHoZó ??? ::)

#12
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
-majd szombaton ráérsz lemondani, Major ;)

-lesulytó hírek az idõjósoktól: vasárnap lesz a legrosszabb idõ.

#13
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nekem 14én volt a szülinapom, szóval szerintem jvök!!!  :D

#14
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Legyen 8 a késõk miatt.


#15
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Vasárnap, 8.15, Nyugati és októberben van a szülinapom, úgyhogy nekem is ott a helyem, pláne, ha nem szakad megint az esõ.

#16
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Vasárnap, 8.15, Nyugati és októberben van a szülinapom, úgyhogy nekem is ott a helyem, pláne, ha nem szakad megint az esõ.

#17
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Piri!    Na ez nem az a verseny, ami 2 napos, hanem 1. És igenis tologatós buli, mint a tokodi, de vigasz, hogy kb 500m a pálya, inkább fórkrossz 1 nyomtávon.

De most akkor vasárnap ugye?

#18
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Télleg én még ismerek vagy 3 embert akinek szept 20 és 30 között van a szülinapja. Lehet hogy nem is igaz, amit a tavaszról mondanak...Namajd ebbõl írom a disszertációmat.

De akkor elvileg úgy lesz, hogy szombaton már lesz pályabejárás meg gyaksi (ugye nem kell majd tolni fölfele?!) és vasárnap kis gyaksi reggel és délkörül verseny?
Remélem jön valaki majd kocsival és beférek oda... :)

#19
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Úgy látom elég sokunkak a kedves szülei 1Xre kezdtek el dolgozni rajtunk... Akkor nem volt semmi érdekes a tévében, rádióban, szórakozóegységekben :)))))))))))))) Mindannyiunknak sok jót! Halljátok ott fenn?? Remélem...

Szóval 8:45-kor megy a vonat a Nyugiból. Sezlonnyal valszeg Aquincumnál szállunk fel, legalább tovább alukálhatunk :))

#20
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
I'll be there!