Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Jégduál

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
330 hozzászólás a témában

#21
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mudcow, megnyugodhatsz.
Sikerult beszelnem a Petivel ezugyben, es az uj fejlemenyek szerint vagy 8-a vagy 15-e a verseny idpontja. Azert a ket vasarnap, mert igy mindenkinek konyebb elszabadulni a munkahelyerol, es azert van megint ket idopont, mert az idojaras elorejelzesek szerint jovo het kozepere felmelegedes varhato, ezaltal nem biztos hogy a 8-a alkalmas lesz.


#22
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Mi Február 7? Az szombat?
Ez nem vasárnaponként szokott lenni ???
Gyorsan HÉFE mert akkor szabit kell rendelnem!

#23
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
22-en este irtam hogy nem lesz... 24-en delutan meg mar irtam hogy megiscsak lesz. Pont 23-an kellett csinalni azt a franya beosztast... kellemetlen veletlen... ;)

#24
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás

maraton, szerintem nem kell olyanba beleszolnod, ami nem rad tartozik.


Lehet csak én látok rosszul... és nekem csak Palim van!
A verseny 1általán nem volt fix, nem is tudom ki jelentette be a hírt, hogy max csak jövõre lehet! És akkor már eloladt a jég is, mikor a februári beosztást csináltuk. Nem lehetek minden hétvégn szabad, mások is szeretnének. Bár ezt te honnan tudnád, még nem dolgoztál rendesen soha...

#25
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Meg szerencse hogy pont nem a te feltett maratonmenodnek szoltam vissza komolyabban... de sebaj...

Amugy tudtad jol hogy mikor lesz a verseny, miert szerveztel be magadnak munkat?? Ejh.. aztan megint hallgathatom a sirast, hogy en nem szoltam... :D Amugy hiaba vettem volna fel, mert ugysem lehetett volna mar atrakni a versenyt masik idopontra. (Amugy vasarnap fociztunk, azert nem vettem fel. ;) )

#26
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Vole!!! Vegyél vissza magadból!!!!!! Nem illik így válaszolni Maratonmenõnek! Ha Jorusék nem szóltak, akkor én megteszem! Én pedig rosszabb vagyok, mert élõben is szétszekállak miatta! Készülhetsz... és azaz igazság, hogy igaza volt. Te kis Okoska :P te sem oltál észlény mindig (nem mintha most az lennél :-*)
És örülhetsz, én nem megyek, mert dolgozom azon a hétvégén... hívtalak vasárnap, de nem vetted fel, biztosan szolizál. Próbáloztam volna, hogy eltetesd másik hétvégére. Mostan már mind1. Legalább nem töröm össze magam a jégen...

#27
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Az elõzõ nap reggel jelenti a 10:15-öt?


Igen.
Tavaly emlekszem eleg keson mentem mert volt valami gond. De most szeretnek korabban, es akkor tudunk meg lodorogni, bulizni kicsit.

Aki teheti jojjon le elozo nap, es akkor nyugodtabban tud gyakorolni a verseny napjan, es faradt sem lesz. Itt persze a Budapestiekre gondolok, vagy akik errol a kornyekrol jonnek, mert ha reggel 7-kor indultok, fel 11-re ertek oda, es sok idotok nem lesz, ha lesz egyaltalan gyakorolni, bemelegedni, emellett keso este egy ilyen nap utan hazabringazni az allomasrol nem tul kellemes...


#28
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Az elõzõ nap reggel jelenti a 10:15-öt? mert
már nem emlékszem mikor jöttél tavaj, de a 21:11 kicsit késõinek tûnik!
Bár ha nem lesz még akkor bicód, nem tudom mit tudnál ott csinálni fél napot!
A franciaágyas megoldással az a gáz hogy asszem minimum hárman leszünk!
De azért remélem innen a fórumról nem mi ketten mennénk szombaton! ::)
Emberek tessék jönni! Hajnalig tartó mulatozás várható, miáltal Vole bebiztosítja dobogós helyezését! ;D ;)

#29
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Neztem vonatot, osszesen 3 megy aznap atszallas nelkul kerekparszallitassal ( persze ha hiteunk Elviranak). Ebbol ketto johet szoba, mert az elso 7-kor indul...
A masik ketto:
1. Indulas:
Budapest-Keleti pu. 10:15
Budapest-Kelenföld 10:33
Erkezes:
Keszthely 13:46
http://www.elvira.hu...2376&d=04.02.07
http://www.elvira.hu...3340&d=04.02.07

2. Indulas:
Budapest-Déli pu. 17:35
Budapest-Kelenföld 17:42
Keszthely 21:11
http://www.elvira.hu...3385&d=04.02.07


A harom es fel oras menetido miatt ajanlom hogy egyutt menjunk, mert egyedul vegunk ;D



#30
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ehh, akkor hanyagoljuk a tavalyi bevalt franciaagyas szallodai szobankat Mudcow? ;) ;D ;D ;D ;D

Hogy miert keszthely, azt majd elmondom szemelyesen, mert nem publikus a dolog.

Mivel Balaton parti telepulesrol van szo, ezert remenykedem, hogy talalunk megfelelo szallast idenre. Valamikor lehet hogy veszem a faradsagot, es elkezdek telefonalgatni ezugyben.

Mikor menjunk le? Elozo nap reggel? Es akkor delutan meg barangolhatunk. Vagy delutan, es akkor este lesz egy kis buli? Nekem vegulis mindegy.



#31
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
MUU!!!!
Ez a Keszthely amolyan tartalék verseny színhely?
Hogy ha füreden nem lehet akkor majd ott biztos?
Persze nem baj, mert ott mert ott legalább télleg tudni mi merre van!
Hol gondoltad a megszállást? Mert az eggyetfizetamásikatmegletagadjuk módszerrel volt csak reális árba az a szálló ahol figyeltünk tavaj! Idén meg azért már mi is többen mennénk!
Most nézem csak, tavaj bennevoltam a legjobb tízbe! 8)
Nah akkor gyorsan, mikor indulunk?

#32
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
maraton, szerintem nem kell olyanba beleszolnod, ami nem rad tartozik. Thommasnak kicsit ertelmesebb kerdesei vannak mint hocsanak. Csak peldanak itt a `ki rendezi` es `van-e versenykiiras`. Erre mi szugseg van? Ha azt kerdezte volna, hogy mi a verseny menete, vagy peladul, hogy a nevezes es a vege mikor van a vonatok miatt, ahogy azt Thommas is tette, akkor hidd el nem lett volna semmi negativ erzesem miatta.
Visszaterve a temara...
A versenyrol info: http://www.balaton.h...&partner_id=998

Ez meg ugyan a tavalyi verseny, de azert a verseny meneterol es jellegerol sok infot nyujthat azoknak, akik meg nem voltak. Amint megtudom hogy felraktak valahova az ujat szolok.

A vonatrol nem tudok pontos infot mondani, szerintem gyere minel elobb, hogy tudjal gyakorolni, es szamits arra, hogy 4-5 elotti vonattal nem biztos hogy haza tudsz menni. Nem tudom hogy honnan jossz, de erdemes megnezni az elso es utolso vonatot, biztos ami biztos. Szerintem iden is lemegyek az elozo nap, ha gondoljatok szerintem erdemes jonni, tavaly mar megtalaltuk az egyetlen normalis biliardszalont, ahol el lehet idozni este. ;)

#33
maratonmenõ

maratonmenõ

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Lehet, hogy Vole-nak ez sem értelmes kérdés.
Hocsát kicsit feljebb hasonlókért már lehurrogta.

#34
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Vole!

Emlegettetek a topic elején vmi honlapot...annak címét megtudnátok mondani...

vagy a részletes progit, nevezés..idõpontok..a vonat miatt!

Elõre is naon köfike+

tommmas

#35
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
húúúhúúúú

most h elolvastam a topicot, meg a tavalyi bikk makkot...megjött.... :) a kedvem!

A héten leugrok a velencei tóra kitörni a nyakam :) .. mer szöges gumim nekem sincs....

Próba cseresznye...

Rem találkozunk lenn és jég is lesz! Én már naon várom!

tommmas
u.i.: és már most köszönöm a lehetõséget a szervezõknek, mer nem lehetett kis meló ( belügyminisztérium ) :-\


#36
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Igazán szerezhetnél nekem is egy párat!!!

Arról nem is beszélve, hogy honnan lesz biciklid? ? ?

#37
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ahogy eddig is Major ;) ;D

Hocsa, amint van valami ertelmes kerdesed is, tedd fel, es valaszolunk. Koszi.


#38
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Miért Vole Te szöges gumivalmész ? ? ?

#39
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Vole!

Semmi nem érdekes!

#40
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Holanccal kitorolheted ott Major...
Holanc csak hoba jo. Jegre szogek kellenek. Amugy lehet kapni, szerintem tudok is egy parat ha meg megvan, de nem ajanlom. Te majd indulsz normal gumis kategoriaban ;D