Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Jégduál

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
330 hozzászólás a témában

#321
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
vole pesten is vannak .. igen.. megaztan vannak nyilvan kazincbarcikan is meg makon meg zalaegerszegen is jo nok. ;>
igazabol nekem emiatt is elmenyszamba ment mer` elotte levo este lementunk a haverommal egy helyre [ ruhes boleny vagy mifene ] es egy tini folder vart minket..sulyos volt :> ..
nade..
ha szervezunk hat szervezzunk. mikor is zar a jeg?

#322
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat nem tudom, hogy te merre szoktal maszkalni, de pesten azert vannak olyan nok, hogy.....
Szoval ha akartok jegdualt, akkor szerintem az lenne a legjobb, ha a mujegen rendeznenk meg. Miutan bezar utana meg van ott jeg, es akkor talan nem is kell fizetni erte, vagy csak nagyon minimalisat, es az boven visszajohet. Itt szerintem joval tobben jonnenek.

#323
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
igen ezt nekem is mondta meg a verseny elotti napon. de lattam en mar falom pokot.. :>
volt / van csomo olyan rendezveny amirol azt mondtak : nem lesz. tobbet.. elmarad etc.. aztan megis valamier` meg lesz tartva.
nagyon jo az februar kornyeken amikor mar mindenki menne valami bringas megmozdulasra..
a tavalyibol kiindulva [ allati jo ido volt, masnap fel is olvadt a jeg a balcsin ] kellene ez meg. nagyon is.
es egyeb nyalcsorgatasnak : sztem ott van a nyugat-magyarorszag legjobb no"tabora.. elen a Peter tesojaval.. huanyam..

 

#324
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Akkor most mindenkit el kell hogy szomoritsak, ugyanis a Batyki Peter, aki a verseny szervezoje es tamogatoja volt iden, mar akkor mondta nekem, hogy tobb nem lesz. Az ok peldaul, hogy a rendorseg nem engedelyezi, mert... meg meg par indok, de a lenyeg, hogy sajnos ott nem lesz verseny az biztos.
Kell egyet a mujegen szervezni.


#325
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
ahogy kishazankban alakul manapsag a tel sztem siman lehetne versenyeket rendezni. Engem spec tovabbra is erdekelne egy varosi orulet mintazt [ asszem ] pragaban megrendeztek nemregiben. Ha nincs ho [ marpedig nem jellemzo ] akkor barhol lehet gond nelkul sok induloval biro versenyt rendezni. Ha van akkor is csak nyilvan kevesebben indulnanak. utalok telen ehezni mert a legtobben maximum a sufniban tologatjak a bringat. remelem ez iden nem igy lesz.  

#326
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
De remélem télen is lesz valami pörgés,
Valamelyik nap elkezdem a szöges gumimat, hogy még idõben készen legyek :)

#327
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
a szervezo tudtommal egy balatonfuredi srac. nem hiszem hogy a mujegre akarja hozni a versenyt. bar sanszosabb lenne hogy tobb ember indulna. viszont a balaton es a jeg ha jo az ido akkor potolhatatlan sztem.  

#328
WarTecH

WarTecH

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
köcc az infót,remélem most nem maradok le róla.

Ami a mûjeget illeti szerintem is jó ötlet.
Lenne.

#329
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Bárcsak idén nem lenne tél, meg jövõre se! Tulajdonképpen a tavasz, meg az õsz is felesleges, mert az csak átmenet a nagyon jó és a borzasztó hideg között.
Mûjeget meg kitalálták már. Havat hozunk az osztrákoktól. Na?

#330
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
szerintem igy osz kezdetekor eleg korai ezen agyalni. addig van meg egy ket verseny.
egyebirant februarban volt az iden egy es ha lesz, akkor velhetoen megin` februar kornyekere szervezik.

#331
WarTecH

WarTecH

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Tudja V.ki mikor és hol lesz a balatoni jégdual?Miko hol lehet nevezni?