Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

ll.Bükk Hegyikerékpár Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
347 hozzászólás a témában

#41
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Én soknak tartom a 2200 Ft-os nevezést 50 km-n a frissítõállomáson adottakért, a polóért (35% viscosa), és a rajtszámért. Nem értem különben mért nem lehet Mo-n olyan maratont szervezni, ahol végig lehet menni vitt kaja nélkül. Állítólag ez külföldön másképp van, és nem is sokkal drágábbak a nevezések...... ::)

#42
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Tyito: ;D ;D ;D

#43
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
CSÁ fish Barátom!!!
GRATULA a kiváló helyezésért!!!  ::)
Ez az iram és PéeF hátszele !!  ;D
Minden elismmeerréésss!!!

Üdv.:Tyito

#44
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Beef: ráér ;D ;D ;D

Addig is én vagyok a BMFT-sek közül az elsõ, Aszta sehol sincs ;D ;D ;D ;D

Na, jó, mindjárt felébredek ;D

fish

#45
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
kissfish, nyugi megtortenik rovidesen... mar mi is rajottunk a hibankra, de addig is elvezd a helyezest  ;D

#46
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Az én idõm sem igazán az, amit "hivatalos" listán olvastam. Én is késõbb értem be és sajnos közelebb voltam a 3 órához mint a kettõhöz. Ehhez képes az idõm asszem 1.59 lett.
Tessék engem is a jól megérdemelt helyre penderíteni. (valahova a végére...)  :) :P

Nemes Péter - 356

#47
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Beef: Nekem is van némi problémám a helyezésekkel, bár én nem hátrébb, hanem elõrébb kerültem ;D Egész pontosan a 10. helyet csíptem meg az 50 km-en ;D Ez nem hangzik rosszul, de sajnos nem fedi a valóságot ;D
Nyugodtan penderítsetek vissza helyemre: Kiss Csaba (rajtszám: 747)

üdv

fish

#48
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Nos Bruce ezt en sem ertem, kuld el a rajtszamod, neved es utana nezek beef@freemail.hu
Egyebkent mond meg hanyadik szeretnel lenni es kuldj eleg sok penzt ;)

#49
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Beef: ok, hogy hivatalos meg nem hivatalos, de miért kerülök hátrébb ahhoz képest, mint ami a volvo kamionon volt?? én lenni eztet nem érteni


sped ? ? ? ? ? ?

#50
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Nah, végigolvastam a fórumot, felért egy maratonnal ;)
A lényeg amiért írok, a http://www.bukkmaraton.hu oldalon folyamatosan b?vítem a versenyr?l készült képeket, lehet nézegetni, illetve ha valakinek van olyan képe amit megosztana, kérem küldje el.
Méret nem akadály (250 MB-ig bármi jöhet) mikrobit@mikrobit.hu címre, köszi!
Ha a magasságos engedi, a mai napon elkészítem a végleges 100 Km-es táv adatait is.

Köszönjük mindenkinek aki eljött, remélem jöv?re még jobb lesz, igyekszünk!

#51
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Hal,

visszatérve az ausztrál Hölgyre :: velünk jött le vonattal Bp-rõl, és tõlünk kérdezte, hol és hogyan nevezhet, milyenek a távok. Mutogattunk Neki térképen, Õ meg fontolgatta, hogy az 50-en vagy a 100-on induljon-e. Nem tudom értette-e a végén, hogy miért és miben lett elsõ, de mindenesetre full respekt Neki, és tapsviharhegyek.

jah, utána kérdeztük este, nem jön-e velünk vissza vonattal, mire Õ kedvesen: Nem, még marad pár napot, tekerni akar a környéken.

cAb

#52
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
1-2válkasz az észrevételekre.

nkarcsik: A langyos ásványvizet remél(em)jük jövüre behûtve tudjuk szolgálni (azon leszünk)
A póló méretekrõl sajnos nem mi tehetünk,sajnos csak pénteken kaptuk meg a polólat, és akkor tudtuk meg, hogy a méretek nem egyeznek a megrendeltekkel.  :( Jövõre megpróbáljúk hamarabb leszállítatni a polókat, hogy ez ne forduljon elõ.

Rave_Ace: A barátnõm rakta rám a cetlit csak úgy, nem azért, mert feltünési vészketegségben szenvedek, de én is sajnálom, mogy nem találkoztunk személyesen. Majd a Mátrában!

Bruce: Jövõre ha minden igaz, a rajt-cél hely megváltozik (legalábbis van egy ilyen elgondolás) és ha minden igaz, máshol lesz a bejövetel, valamivel változatosabb terepen.

t2bak: csak most jöttem haza Pestrõl, de holnap (vagyis ma) bemegyek és utánajárok az eredményednek és mindent megteszek, hogy orvosolva legyen a hiba. Elõre is elnézést a problémáért.

Paraferee: A regisztrációs problémákért elnézést, az volt a gond, hogy kicsit késve érkeztek a számítógépek meg és emiatt csúszott a nevezés. Jövõre igyekszünk pontosabbak lenni.

Ha bárkinek még észrevétele van írjon, sírjon. És remélem jövöre egy mégjobb maratont tudon szervezni. (szerintem most is érzékelhetõ volt a fejlõdés tavalyhoz képest.)

#53
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Meg annyit, hogy mikor a celban beszelgettem a 'nenivel', azt mondta lazan, hogy egy het mulva lesz valami kis verseny Slovakiaban, oda is el fog menni. Nem semmi, tenyleg. Negyvenakarhanyevesen. En is ilyen orokmozgo szeretnek lenni. Remelem az elet megadja ra a lehetoseget. Marathons forever!  :D   8)

Pter: no problem ;D

#54
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D

[shadow=red,left,300]SPEEEEEEEED! FOTÓÓÓÓÓÓKAT![/shadow]

#55
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
hopp.... ezer bocs és medvet.... hát  igen, fáradt ember ne üljön a gép elé, mert könnyen s.ggbe qr...  xorri... :-X  

(és "a 2." bekezdésben mit számoltam el? vagy tényleg így volt?)



sped ? ? ? ? ? ?




#56
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
hát igen, a "nénit" láttuk pl. hogy az Ördög-oldal felsõ szakaszán nem tolta, hanem feltekert!
van élet 40-en túl is ;D


#57
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ahhhh...
most nézegetem a nõket:
AZ AUSZTRÁL NÕ 6óra 32perc ALATT TEKERTE LE A 100KM-t!!!

wazzzzzzzzzzzz...

Minden elismerésem a hölgyé...........................  :-X :-*



#58
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

Természetesen enélkül is nagyon szupi maraton volt/lesz... ;)

PéeF

#59
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Helló Pf 3 000 000 HUF ért lehet olyan chip-es rendszert bérelni amivel megoldható lenne az a probléma, hogy onnan mérjük az idõt, hogy a rajton át haladsz. Nos nekünk összesen volt 3 000 000 HUF a maraton megrendezésére. Ha lett volna több szponzor akkor meglett volna oldva mert mi is gondolkodtunk rajta. De a nevezési díjat is emelhezzük volna.

#60
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D hát igen... BRUCE ismét matematikai zsenialisáról adott tanúbizonyságot.... ;D

jóóóóóóvannaBRUCE! nem baszogatlak! ;)

Tegnap este már kicsit tisztult bennem a nagy pihi utáni felfordulás, így eszembe jutott még egy kis szösszenet:

az sem volt semmi, hogy az egyik gyerkõc, az Õ elmondása alapján, 4km-t húzta a lovát, mert annak telójának szárai egyzserûen kitörtek a vállból...  :-X

Szerencséje volt, hogy nem törte ki a nyakát egy lejtõn miatta................

PéeF