Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

ll.Bükk Hegyikerékpár Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
347 hozzászólás a témában

#21
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szilvásvárad-Lillafüred (fennsíkon keresztül) 36km...
Olaszkapu-Lilalfüred 22km...

:-[ bocs... igaz... de azért megnéztem volna azt a versenyzõt, aki teljes menetdíszben, romboló sebességen berobog a lillafüredi bazársorban az emberek közé, és arcára ráül a megdöbbenés, majd lassan helyet ad ez a felismerés utáni "húúúbazzeg" érzésnek... ;D

komolyra: a szarkasztikusság tény... errõl szólottam fenntebb... a távról rosszat írtam...

Na ennyi...

PéeF

#22
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
én némi szatirikus hangot vélek kihallani a "140-eseket külön nem dijazzák" megjegyzésbõl. egyszer egy barátom is a 60 helyett 80-at ment és mi adtunk neki egy jelképes elsõ dijat 80-on  :)
amúgy (magamból kiindulva) szerintem az lehetett a gond, hogy fáradtan már nem figyelnek oda annyira a jelzésekre, csak mennek, mert túl akarnak lenni az egészen. én igy tavaly majdnem letértem az útról, szerencsére jöttek mögöttem, akik szóltak.
de ez az egész szerintem bolhából elefánt téma.
viszont a cél tényleg rövid volt  ;)
a "szpiker MC Udvari Bolond" fickóról se hallottam még jó véleményt senkitõl..
a Mátra Maratonon meg a rajt volt túl keskeny!  ;)

Para, szerintem 40km-be belefér az oda-vissza, nem olyan nagy a Bükk.



#23
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Lens: végeredményben nem magával az írással, hanem némi belefûzött megjegyzéssel nem értek egyet... lásd fentebb a lillafüredi kitérõt... (lillafüred tény, hogy 40km-re van kábé olaszkaputól, de akkor még csak odaértél.... vissaz nem...

(a célegyenes, tény hogy nem volt az igazi)



#24
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Van egy hölgy, akitõl igazán megkérdezném ott volt-e a versenyünkön?Szerintem nem mert elég sok marhaságot összehordott >:( Kedvesem, (ha olvasod) kérlek mond már meg nekem, hogy honnan vetted azt, hogy sokan Lilafüreden kötöttek ki a verseny alatt! Tudod te hol van Lilafüred??! Ismered a magyar elitet?Ha igen nem ártott volna átolvasnod a helyezéseket és akkor szemet szúrt volna hogy hány profi volt nállunk.  Örülj, hogy nem jelemtünk fel rágalmazásért, (bár ez még nem biztos) És válaszolj ha van merszed!!!!!!!! Olaf a magából kikelt viking


Ne haragúdjatok, lehet, hogy vak vagyok és érzéketlen, de én semmi rosszat nem fedeztem fel ebben a cikkben. Már ha egyrôl beszélünk! Én most a Bikemag szeptemberi számát tartom a kezemben és Gecse Rita beszámolóját olvasom.
Ám itt ô csak annyit ir, hogy páran elkeveredtek és a 100 helyett 140km-t tekertek, érintve igy Lillafüredet. Most nem nézem meg a térképet, de talán +40km-rel valóban el  lehet érni Lillafüredre, nem?
Annyit ugyan hozzátesz a lány, hogy "a plussz km-eket senki se dijazta", de ez lehet egy sima kijelentô mondat is. Mert ugye valóban sehol senki se dijazza  az efféle plussz km-eket.
Egyébként nem értem, hogy kavarhattak el emberek, amikor több mint százan tökéletesen végigmentek a 100-as pályán, nem? Szerintem semmi gond nem volt a kijelöléssel, továbbá olyan hirtelen leágazások sem voltak, és csak széles utakon mentünk. Ennél könnyebb útvonallal még nem is találkoztam.
Gondolkodtam még azon a mondaton is, mely úgy kezdôdik, hogy " a legügyesebbek azért megtalálták az utat...". Hát ez nekem se tetszik, de ezt csakis egy olyan ember merné állitani, aki nem volt ott a versenyen! Mert érdekes módon elôttem és utánam is minden elit távot teljesitô lány simán megtalálta az utat, ugyanis keresni sem kellett. Szerintem kivételesen figyelmetlennek kellett lennie annak, aki eltévesztette!

Olaf, viszont hol van itt a rágalmazás? A cikk ugyan nincs izgalmasan megirva, van benne egy-két negativ állitás a versenyt illetôen,de ennyi. Nem lehet, hogy túlságosan a szivedre veszed? Mondjuk az,hogy Para is szörnyülködik már gyanakvóvá tesz,hogy hátha csak én vagyok túl naiv.?

Ja, és a cikk végén még a célegyenes rossz felállitásáról lehet olvasni. De ha jól emlékszem ez valóban feltûnôen sok embernek nem tetszett. Tehát nem csoda, ha visszhangra talált egy cikkben is.

#25
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szerbusztok...

No igen... olvasva a cikket, nem gynegén pislogtam, amikor a Lillafüredi kitérõhöz értem...  :o

Én nagyon szíííííívesen felvállalnám a maratonok beszámolóját...  ::)

Egyáltalán: KI VOLT EZ A HÖLGY??


Üdv, PéeF... aki írna... ;)

#26
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Van egy hölgy, akitõl igazán megkérdezném ott volt-e a versenyünkön?Szerintem nem mert elég sok marhaságot összehordott >:( Kedvesem, (ha olvasod) kérlek mond már meg nekem, hogy honnan vetted azt, hogy sokan Lilafüreden kötöttek ki a verseny alatt! Tudod te hol van Lilafüred??! Ismered a magyar elitet?Ha igen nem ártott volna átolvasnod a helyezéseket és akkor szemet szúrt volna hogy hány profi volt nállunk. Állításodban egy valami volt igaz akkor tényleg edzõtábor volt a Mátrában.  ; DE egyébként kösz a cikket merõ izgalom volt olvasni, csak azt nem tudom miért akarod a versenyünket lejáratni?? Örülj, hogy nem jelemtünk fel rágalmazásért, (bár ez még nem biztos) És válaszolj ha van merszed!!!!!!!! Olaf a magából kikelt viking

#27
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Nem akartam már erre a topicra visszatérni, de mégis foglalkoznom kell vele. Az újságban sajnos elég negatív színben lett feltüntetve a maraton ráadásul több ponton valótlan állításokat tartalmaz. Természetesen  a fõszervezõ küld egy levelet az újságnak melyben cáfolja a valótlan állításokat, de az nem hiszem, hogy meg fog jelenni.  

#28
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
SZIASZTOK!
Vki panaszkodott, hogy am maratont nem lehet hozott kaja nélkül teljesíteni, mint külföldön. Ez gond az igaz de abbai gondoljatok bele hogy külföldön egy ilyen maratonra a beugró 10000HUF körül mozog. Nos ebbõl már lehet etetni a népet. Ha viszont nállunk lenne ennyi egy verseny sztem kicsit sok lenne! :o

#29
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Para.... backi... ezt nem bírtam ki röhögés nélkül ;D ;D

bocsi, hogy ilyen pár sorosokat írok, na de... :) ;D

#30
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hja-hja-hja!
Speeeeeeeeeeed! ;D képeket! fejnélküli nõket! ;D

#31
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Kedves Sped!

Nem tudom mi van veled, de ha tudsz, akkor jelentkezz, és rakjuk fel a netre a képeidet, mert már többen kíváncsian várjuk azokat!

#32
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
a hillclimb bizony volt, jo hogy irtatok mert elfelejtettem feltenni az eredmenyeket, egyebkent, ha a kepeket megnezitek ott virit egy jopar foto ami ott keszult...
a nevezesi dijrol Luki mar beszamolt, errol csak annyit, hogy a Garda tavi maratonon ha jol emlekszem 52 euro-t kellett befizetnem (ami kb 13000 Ft) akkor mi is az olcso? ott raadasul adtak egy gyenge kinai polot, meg tesztaparti aztan mehetsz... (jo, volt meg koncert, bringakiallitas, vizbeugratas) :)

#33
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
KeX:  ;D ;D ;D

és ráadásul kicsit laposka is volt a hátsó gumim... ;)

majd a Mátra Maratonon............................  :-X

PéeF

#34
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
tiBike: hillclimb volt, de a forumosok kozul ha jol tudom senki sem indult rajta. Talan emiatt a nagy hallgatas.

#35
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Nicholas: Aki elõnevezett annak 1000Ft volt a nevezés máj 31-ig jun 30-ig is csak 1500 körül. Ha megnézed a a többi maraton sem olcsóbb, és ahogy én eddig tapasztaltam a szolgáltatások kb hasonló szinvonalúak.
Egyébként az italporon kívül mindenért fizatni kellett. Pl. a banán 40000Ft, a segÍtõk 60000Ft a biztosítás 250000Ft etc. Az ISM-hez hiába pályáztunk, kijelentették, hogy az Dunamaratonon kivül más MTB eseményt nem támogatnak.
A végén kb 200 000Ft minusszal zártunk ettõl függetlenül jövõre is lesz és igyekszünk mégjobban megszervezni, de azt nem igérem, hogy olcsóbban

Még valami: Több szponzor sem teljesítette vállalt kötelezettségét, ha ök azt teljesítik, amit igértek nem lett volna gond és akár olcsóbb is lehetett volna.

#36
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
jóvolt minden, találkoztam néhány bmft-s artzal is, de csak futólag, mer aznap hajnalba jötem meg horvátból oszt olyan voltam mint a mosottsz@ar, úgyhogy rögtön mentem is haza. Paraferi hogy a rákba tépsz olyan veszettül a lefelékben azzal a merev paripáddal? Egy villanás és már csak egy haros mezt látok magamelõtt  :D srácok mejikõtök volt az a két tag, akik ott fetrengtek a kerítés alat? Bemutatkoztatok, de a zaj miatt nemtuttam detektálni a neveteket :( Remélem mecsekmaratonon többiekkel is megismerkedhetek!

#37
milan

milan

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
csak az en polom fakult ki teljesen 2 mosas utan  ???

#38
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Bocsi, hogy belepofázok, de HILLCLIMB nem volt?
Nagyon gyanús, hogy senki egy szóval sem említette eddig.
Egyébként egy élmény volt elolvasni a beszámolókat. Csak az a sz.., hogy én meg itthon ülök, amióta elkötötték a lovam.

tiBike

#39
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
ezeket mind tudom, csak nem akartam hosszú lenni, de amit kaptunk (fél banán, háztartási keksz, isotoniás ital, ásványvíz) azt nagyjából a sponzorok biztosították. Na meg nézd meg a poló hátát is... :o

#40
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
hmm...   szerintem még fizetned kellett a tesco parkoló bérlésért, a motoros felvezetõkért, a rendõröknek hogy biztosítsák az utat, az idióta szpíkerért, a legalább 20 ember munkájáért, a hangcuccért...  meg mondjuk az elõzõ napi tésztapartiért ::)

semmi sincs ingyen Magyarországon, de ettõl függetlenül a 2200-at én is sokallom, én szerencsére hamarabb neveztem 8)