Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

24órás váltó, aug 10-11

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
320 hozzászólás a témában

#41
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Végre valaki, aki ért is a dolgokhoz, és nevén tudja ôket nevezni.  ;D

#42
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Vole,

az említett faszik valóban a Hope Team tagjai voltak, és a hobby kategória második helyén végeztek. A Voteces bácsi Fodor Tibi volt, aki drasztikusan megváltozott külsõvel, Votec mezben és gatyában és egy K2 Zed4.0-val állt rajthoz, és mindíg úgy húzott el a többi résztvevõ mellett, mintha õ lenne a kisérõmotoros. Egy másik Voteces bácsi Krausz Andris vonultatta fel a legérdekesebb lájtingarzenált egy pár sigma halogénnel (tuggyátok az a komolyabb kulacstartóaksis fajta és egy a kormányra eszkábált Maglite-vel. Stefinek volt egy láncszakadása is.

#43
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Aha, azert koszi. Annyira mondjuk nem fontos az info, csak kivancsi voltam, hatha tudtok valamit. A honlapot majd megnezem, de szerintem ugyis felhivom az eegyik sracot, aztan eldiskuralok vele.
Remelem jo helyezest ertek el, mert nagyon keszultek.
A `Voteces Bacsi` csavarta le tavaly a White Industries hatso valtojat a bringarol a sar miatt, most azt hiszem Paul van neki, de az lehet, hogy a masik bringajan figyel.


#44
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
votecesbácsi?
sárga mango sisak, szakál, sárgás-zöldes VOTEC feliratú mez, K2 gép, felfele mint egy rakéta?
Õ a HOPE teamben nyomta... volt szerencsém vele utazni a Mátra Maratonra, és vissaz...

hááááát nem volt semmi ahogy tekert... tekert?? azt már nem lehet annak nevezni...

Innen is ÜDVÖZLET neki!

PéeF

#45
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Vole, sajna nem tudok infókat mondani ismerôseidrôl, mert nem figyeltem oda rájuk. De szerintem  hamarosan megjelennek az eredmények a Nagy Sport SE oldalán!

Egyetlen embert jegyeztem meg a Voteces csapatból, és findlivel csak úgy hivtuk:" a Votekes bácsi". Bácsi, mert azért idôsebb volt már valamennyiünknél. Azért figyeltünk föl rá, mert ahányszor csak láttuk, mindig elképesztô sebességgel nyomult, még a nemtudomhanyadik körében is.  :D

Koga: 48 órás? Hát...egy második éjszakát én már nem birtam volna ki. Sötétedésig még igen. Tehát azt hiszem, hogy nekem a 36 óra a maximum, non-stop ébrenlét mellett.  ;D

#46
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
nagyon jó volt,le se lehet írni,nem lehet elképzelni mekkora élmény volt. ;D ;D
mi úgy voltunk,hogy elsõ hatba kéne kerülni,ehhez képest a 2 vagy 3 óra után a 3. helyen voltunk,de aztán a 4.-re estünk vissza,de így is nagyon örülünk az eredménynek,fõleg hogy alkalmi csapat voltunk,nem is ismertük egymást Szilivel és Lórival.
Az elsõ körökben még nem tetszett a pálya de késõbb megszerettem,ugyanez volt este is,az elsõ sötét körök nem tetszettek,de utánna nagyon jó volt. ;D
Csak kétszer vettem talajmintát,minkétszer a 2. letörésen,pontosabban az utánna lévõ kanyarban. :)
persze nappal ;D
igazából csak az volt a gondom,hogy eléheztem. :(
na persze az a legjobb mikor egy kis bóbisgatás után felébresztik az embert,és egybõl nyomhatja a köröket,méghozzá nem vmi nyugdíjastempóban ;D
Egyébként sokkal rosszabra számítottam,azt hittem totál kileszek,de nem.Ki kéne próbálni egy 36 vagy 48 órás versenyt. ;)

#47
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Na azert ez is valami, koszi szepen.


#48
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
az egyik voteces srác bukott egy nagyot a siratófal utáni aszfaltos szakaszon a végefelé... elég csúnyán lezúzta a könyökét...
a yaseces srác lehagyott néhányszor de nem tudom hanyadikok lettek...

#49
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Na hali, sajnos nem tudtam kimenni, de mindenkinek gratula aki teljesitette, mindegy hanyadikkent.

Amugy a haverok kint voltak ok hogy mentek?? Valaki irjon infot, aki tud. A csapat:
Stefi:Sarga Yasec vaz (Lensi elso kepe),
Szeiler Zoli: Rotwild+ Sid SL,
Meg elvileg volt par Votec is, meg asszem egy Giantc NRS.


#50
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Na gyerekek én is megjöttem...

akkor is státuszjelentés:
a két térdemen jókora puklik, a jobb sípcsontom tele a pedál nyomaival, a derekam be van állva, a két középsõ ujjamat nem tudom kinyújtani teljesen, a vállaimban akkora izomláz mint egy ház...

na ennyit arról hogy vagyok most...

Byke minden elismerésem hogy eddig is bírtátok, és ezer hála a banánért, lens te azért nem tudsz rólla mert addigra már el is fogyott  ::)

ami szerintem a legdurvább volt a versenyben az esõn kívül az a hajnali hideg... sajna mindkét térdem hamar beütötem a vázba, és emiattt már este 11 felé igencsak fájtak, föleg a le/felszállásoknál tekerés közben. meg ha leguggoltam/feküdtem... és amikor megjöttem tekerésõl a hideg és a fáradtság miatt majd megõrültem... fõleg emiatt tekertem nagyrészt 3 ritkábban 4 köröket, pedig izomból meg tüdõbõl bírtam volna többet is (bocsi skaccok)

és akkor a pályáról: DUUUUUUUURVA... méghogy csak egy 3méteres mászás van és nincs siratófal, meg nincs DH szakasz (by Mellon)...
hát vazze amikor elõszört végigmentem a pályán 4 bárra pumpált gumikkal... no comment
aztán persze engedtem a nyomásból, úgy már frankó volt, bár szombat délután még elég gyéren mentem... fõleg az elsõ DH elõtt fostam mindig mint állat, de szerencsére nem sikerült csak egyszer talajmintát vennem(azt sem ott és ami inkább aszfalt volt)... néhányszor viszont a szalagokkal ismerkedtem, meg majdnem a fákkal is...
de estére egyre jobban belejöttem a technikás lefelékbe meg a felfeléken is tudtam már milyen nyomon kell mennem, így nekem technikában nagyon sokat jelentett végig.. hajnal tájrt és esete már nagyon élveztem a déhákat is, csak az utána következõ kanyargós szakaszt utáltam végig, mivel keskeny volt és tele volt gyökerekkel-fákkal-kövekkel, egyszer el is kaptam egy szarul kivágott cserjét...
a hátsó szakaszon a mászás felfelé volt a legszarabb, a többit simán középtányéron lehetett pörgetni, ami végig a kedvencem volt emiatt ;D (tudom Para mászóbuzi vagyok ;))

és ha már technikáról van szó... az elején elkezdte a kistányérom dobni a láncot, így rájöttünk keményen meg van hajolva a középteneglyem  >:( tehát csere kell legyen vmikor :-/
ajánljatok valami jó kis középtengelyt ami többet bír mint ez a pálya (mondjuk egy 10esnél ne legyen több az ára...)
de ezt  váltóbeállítással sikerült megoldani... az egyetlen kicsúszásomnál még beakad a láncom hátul a sor és a küllõk közé de egy fél perc alatt sikerült kibányásznom...

összességében: fél óra alvással sikerült kibírni... (persze a buszon a Bp-Vp közötti rész teljesen kiesett ;D, itthon meg kipakoltam aztán beájultam hiába próbáltam a frissen szerzett NWD2vel ébren tartani magam ;D ;D ;D)
überbaró volt a társaság, a körülményekre sem lehetet igazi pnanaszunk, csak az innivaló volt szar (az ásványvizen kívül), mert totál édes volt és telítete a gymorom... én kajálásban azt a taktikát követtem hogy csak gyorsan emészthetõ kaját eszek (csoki, banán, mazsola, alma, leves), ami miatt reggelre már rendesen ki volt a gymorom, amin csak a kedvesem hozta rakott krumpli segített kicsit (mmmuah Julcsi  :-* :-* :-*), meg a levessel próbáltam magam melegíteni...
legeslegmélyebb elismerésem Olivérnek és Robinak amiért ilyen kitartóan és brutális akaraterõvel dacoltak a hideggel a sötéttel és az esõvel, meg magukkal és végignyomták...
egyszer ott voltam Olivér mögött és simán el tudtam volna menni mellette, de egyszerûen nem volt szívem megelõzni...

mindenkinek köszönöm hogy ott volt és kitartottunk egymás mellett:
Julcsinak a legnagyobb köszönet, amiért kijött hozzám és elviselte hogy nem vele vagyok :-*, és hogy hozott palacsintát ;)
a Findilnek és lensnek hogy megmutatták a lányok is képesek arra mint a fiúk
balibának és Rave-nek külön hogy kedvesemet fuvarozták
Parának hogy elhozta nekem az NWD2-t
az összes ismerõsnek aki kint volt, hogy kijöttek és bátorítottak minket
Byke-nak és Gergõnek a banánért
a Tótányoknak, hogy ott voltak mellettünk és megmuttatták hogy is kell nyomni az esõben

jövõre veletek akárhol is lesz ismét ;D

#51
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Minden elismerésem a távot végigtekerõknek! A 8. helyhez pedig külön gratula! Igaz nem versenyzõként, hanem csak szurkolóként de lehetõségem volt belekóstolni a verseny hangulatába és egy profi csapat -Büdibogarak- néhány órájába. Amit láttam a pályából az tetszett de sötétben azért durva lehetett, fõleg lefelé! Leszámítva azt a versenyzõt akire majdnem rászoltam, hogy kapcsolja már le a reflektort a bringán mert kifolyik a szemem!  ;D ;D ;D Érdekes látvány volt ahogy a sötét éjszakában egy bringa elõtt autókat meghazudtoló fénycsóva halad. A hangulat jó volt a megpróbáltatások ellenére sem láttam szomorú arcot. Talán a legnagyobb megpróbáltatás az MC elviselése volt. Szegény Paraferit csak a 3 év felfüggesztett lehetõségének taglalása térítette el attól, hogy hirtelen felindulásból ledugja a torkán a mikrofont majd egy hajtókarral szétverje a fejét! (Kicsit túlzok azt hiszem csak simán meg akarta folytani!)  ;D ;D ;D Éjfél után magára hagytam a lelkes csapatot mivel nem tekertem és már kezdtem átfázni. Engem várt a forró zuhany és egy kiadós pihenés a hegyen az igazi szenvedés csak akkor kezdõdött!

#52
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Sziasztok!
Úgy gondolom szavakkal le nem írható az az elismerés és gratula,amely jár NEKTEK és MINDEN OTT TEKERÕNEK!
Élménybeszámolótokat olvasva jövök rá:Vass Laci,Te MARHA vagy,hogy nem kézecckettél be egy csapatba! Lehet,hogy nem bírtam volna azt az elant,de ezekért az élményekért,bár gondolom sok negatív is volt,megérte volna!
Csoda,amit teljesítettetek!
Kézmeleg gratula!

Üdv.:Tyito

#53
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Olivéréket szerintem majdnem mindenki lenyomta az éjjeli óráktól kezdve. Szegények, már akkor rosszul néztek ki.

Újabb 9 képpel bôvült a konamuri. Büdibogarak, emlékeztek arra az ismerôsömre, akinek hihetetlenül meg volt pakolva a gépe,és irtó erôs ledsorok voltak felerôsitve a kormánytáska alá. Na, ezeket ô készitette rólunk. Megintcsak nem valami hiperszuper a felbontás, de legalább emlék.

Ja, de azért a másik kétszemélyes Konacsapat se volt azért semmi. Ôk végignyomták a 24órát, nem kis teljesitménnyel!

#54
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D no igen... a leglátványosabban a lódarazsak estek vissza a váltásoknál ;D akik sokáig a BikeZone-osokkal versenyeztek a leggyorsabb váltás címéért... a végén, vmikor hajnal 2-3közt már volt olyan, hogy a szerencsétlen csapattag begurult elõször a depoba, majd méregbe, mert kutya nem várta ;D ;D ;D

hja: LENYOMTAM OLIVÉRT!!! ;D
de még mielõtt bárki is megkövezne: MINDEN tiszteletem a két egyszemélyes csapattagnak, már már nem emberi volt az a teljesítmény amit nyomtak...

PéeF

off:Révi-bébi megtaláltátok a pumpám?

#55
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Byke! Próbáltalak megkeresni, de nem sikerült. Magamtól meg nem ismertem rád. Mért nem jöttetek oda bemutatkozni hozzánk, ha ti felismertetek?!  >:(
Én azt se tudtam, hogy a banánt tôletek kaptuk, köszi szépen!
És minden elismerésem, hogy ketten megpróbáltátok legyôzni a pályát és idôt. Nem csoda,hogy kifáradtatok hajnalig, hiszen két embernek ez óriási megterhelés.

Para: na ja, a "nyomjad" csatakiáltások igencsak megcsappantak éjjelre, a pólóváltásról már nem is beszélve. Mennyit vigyorogtunk findlivel azon, hogy a jobb oldali szomszédjaink már csak simán leállnak, kiteregetik a ruhájukat, a bicajt nézegetik, szóval hulla laza. ;D Más csapatoknak meg nem jöttek segiteni, és a két versenyzônek kellett áthuzogatnia egymásnak a pólót.  ;D

kala: sose mondtam,hogy  nem megyek, csak miután tegnap holtkómásan a gép elôtt ücsörögtem, nem az volt az elsô érzésem, hogy hú, mikor lesz ilyen legközelebb.
Gondolom Olivérék sem azt kürtölték szét baráti körükben, miután lenyomták azt az embertelenül sok kört,hogy "hú de klassz buli volt, jövôre is ott leszünk". Szerintem csak annyit mondtak,hogy "talán"...
Az én igazi stilusom a Maraton, a többi csak ráadás.

German: köszi! :DD

Thommey után: Marathons forever

#56
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
... Lens nyomta neki, és elég rendes idõket pörgött, annak ellenére, hogy buliiiiiiii volt az egész... 8) Aztán jöhettem Én... 8) Na, itt már lankadt a körönkénti "nyoooooooomjaaaaaaad!" csatakiáltás befele ;D ami késõbb totál meg is szûnt... pölö éjfél után... ;)
A pálya szépen alakult... a két brutál letörésnél nagyon finom szemcsés portenger hullámzott már, ami egyre csak mélyült...
Egész sötétedésig 7perc körüli köridõket nyomtunk, ami szerintem a pályát ismerve, nagyon stzupi volt!!! ISTNECSÁSZÛÁROKVAGYTOK SKACCOK! 8)
Sötétedés után jött a nagy meglepi: a pálya elsõ szakaszán, ahol nappal a leggyorsabb voltam, tökre lelassultam, míg a hátsó részen nagyon jól mentem... Aki még nem tekert éjjel, az próbálja ki! Húúúúúúúúú.... Nagoyn kircsi... csak ne fosnák annyira egyedül a sötét erdõben... Lehet, hogy ezért mentem olyan gyorsan?? ;D
Szerencsére csak nappal voltak csapaton belül "talajmintavételezések", éjjel mindenki elég óvatosan ment... Hajnalban szerintem elég szar volt már, nem igazán a hideg miatt, hanem az álmosság miatt...

Néhány apróság:
kednec CM(ceremóniamester)ünk is ott volt... DE MI A F...ÉRT ÕT KELL MEGHÍVNI?? áááááááá...
a maratonok alatt se bírtam a fejét, pedig, ahogy Lens írta, ott csak rövid alkalmakra hallottam, de most....................
a szervezõknek köszönet különben, jó volt. Elég mennyiségben volt a pia, a leves is meleg volt ;), és szerencsére 24órást nyomtak a büfések is... a pálya isten király volt, mint azt már írtam. a kijelölés is jó volt(a két brutál letörés kireflektorozása minden díját megérdemel), bár lehet hogy nem ártana legközelebb némi fényvissazeverõ szalag kirakása a nyomvonalra 4-5méterenként... de lehet, hogy ezt csak az én félelmem mondja? ;D

no... most ennyit... BüdiBogaraknak köszönöm, hogy köztük lehettem...
és hogy jövõre ugyanott? nos, még nem nyilatkozom...(éjjel egy kataflammal tudtam elaludni, mert a balvállam elég erõteljesen fájt...) de valszeg igent fogok akkor is mondani... ;)

Üdv, PéeF


#57
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
AHoy Mindenkinek!

Elõször is még egyszer bocsika a BüdiBogaraktl, hogy nem tudtam végig nyúzni veletek a 24órát, de muszály votl eltûznöm tüzet(illetve hál'istennek még csak parazsat)oltanom ;)

Néhány szösszenet akkor tõlem is:
Hajnalban még a vonatozás alatt csodálatosan mélykék felhõzet látványa bátorított Pestf felett, de 8-9óra körül már látható volt, hogy csak ijeszgetés az egész, és hamar kisüt a nap... A keletiben Charonék sehol nem voltak, így némi elõzetes térképpel való ismerkedés után neki lódultam a forgalommal a Dunának... Taktikám a tiktak,,izé...szal az volt, hogy addig megyek, míg a dunyhához nem érek, aztán a rakparton végig a margit-hídig, ahol már talán Ras vár... Menet közben ismerkedtem a pesti fogalommal, pontosabban az abban tekerésnek nevezhetõ tevénységgel... Szerencsére Ras várt engem, így elkezdtünk a verseny területe felé menni... Volt közben ugyan kicsi eltévelyedés is, de Ras sem volt ismerõs arra, meg idõnk is volt tenger, így tekertünk kicsit többet... (arghhh, hogy van az, hogy pesten, illetve budán a hegynek felfele tartó utak nem szerpentinesen mennek fel, hanem neki merõlegesen?? ahhh) "Kellemes" monoton emelkedõ megmászása után felértünk 10re a rajt-cél területre, ahol azon nyomban elfoglaltunk egy sátrat... Többiek még sehol nem votlak, így rövid gondolkodás után körbe mentünk a pályán... Hmm...
SZóval, az elsõ, és egyben leggyilkosabb mászás még nem is volt nagy meglepetés... Annál inkább a kipárnázott fák két letörésnél  :o
Réviék is befutottak aztán, nem gyengén megpakolva! SZegény REnáta csak roskadozott...
Közben Balibáék is megérkeztek, a csapat sátrakkal!!! ;D Igen-igen... baliba nem kispályázott: két "sör"sátrat hozott...
A ki- és lemálházás már gyorslépésekben ment, mert lassan dél következett, és Lens beállt a rajthoz......

#58
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok kis(nagy) pajtások!

Elõszöris szeretnék mindenkinek gratulálni aki elindult a versenyen, de különössen azoknak, akik végigcsinálták, szépvolt LÁNYOK :-* és fiúk!!

Most én írnám le élményeimet a versenyrõl, mint résztvevõ!! (Magellan)
A 2 fõs Magellan csapat 9 órakor tekert fel a HHH-re kocsi hiján! Én és csapattársam (Gergõ) Könnyes szemekkel néztük ahogyan a Szépvölgyi úton húznak el melettünk autókkal, buszokkal, kamionokkal a csapatok! Noh, dehát egyszer mindennek vége van,, Felértünk!!
Nagy meglepetés várt minket, ugyanis 1 sátor állt!
Mivel nekünk olyanunk nem volt, ezért gyorsan megtámadtuk, és berendezkedtünk!! Szépen lassan elkezdtek gyülekezni a csapatok, és a felhõ mögül elõbujt a várva várt Sun!
Szeretnénk megköszönni Lajosnak, aki a kezdés elött 2 perccel minden cuccunkat bezárta a pihenõbe, de utána sikerült kinyittatni vele, ígyhát sikeressen elindultunk!!
Az elsõ 3kör nagyon rossz volt, de a második váltás után márt kezdtünk belejönni! Igen combos volt a siratófal és a 3. szakasznál a homokos kaptató!!
Lensikém láttalak, nagyon jól nyomtad, remélem legközelebb lesz idõm veled verbálisan komunikálni :)  :-*
Visszatérve a beszámolóhoz: 15:00kor egész jól tartottuk magunkat a 9. helyen, sõt késõbb volt olyan hogy 3as holtversenybe voltunk 6. helyen!
Estefelé már igencsak kikoptak a DH-os szakaszok így nekem húzosabbá váltak a lefelék! Csapattársam, Gergõ  nálam keményebben taposta a pedált, és nem volt ritka az egyben lenyomott 5 kör se nála!!! 21:00 körül lámpa nélkül már lehetetlen volt végigmenni, agyhát mi is felszereltük kis reflektorainkat!!! Egyre nehezebben ment, és egyre kezdtünk fáradni!!! Köridõim vészessen kezdtek növekedni!!! 23: 15 beérkezek a Boxba, 5 perces megbeszélés csapattársammal Gergõvel!
Azt beszéltük, hogy kb még úgy 3 vátást bínánk ki ( éjjel 2ig), de akkor már iszonyúan kilennénk! Megszületett a közös döntés: A Magellan csapat kiszáll a buliból, ezzel a 24h versenyt mi befejeztük!!
mindketten majd 6 órát tekertünk és az utcsó mérés szerint 68 körrel zártuk a versenyt!!!
Nagy futam volt, és örülünk hogy résztvehettünk rajta!
Megkezdõdött a csomagolás, és az éjszakai hazautazás a 6.ker-be! Mivel a 10 kg-nyi üdítõt nemtudunk hogy elvinni, így azt megkapta az a csapat aki nagyon kedvessen felfelé jövet felajánlották, hogy a csomagjainkat felviszik!!
Büdibogarak: Lens,findli Ras,Rave,Baliba és Para : Fogadjátok õszinte és szívbõl jövõ gratulácíómat, nagyon nagyot mentetek!!!
Remélem jól jött éjszaka az a kis banánadak amit Gergõ szállított nektek át!

Szeretném Megköszönni a családomnak akik egésszen 9 ig kitartottak melettünk! És Bálintnak, Gergõ jóbarátjának aki feljött segíteni, és 10ig fent volt velünk, nélkülük biztos nemsikerült volna még idáig sem eljutnunk!!
Azthiszem mindenki egy felejthetetlen élménnyel lett gazdagabb e verseny által!!
Találkoznuk jövõre a legközelebbi 24h on!!! (De azért remélem Lensi és a többiek, hogy látjuk még az idén egymást)!

Jó éjt, és jó pihenést mindekinek!!!!
Grat


#59
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Az én képeim ime itt vannak: http://kep.tar.hu/konamuri
Sajna a legkisebb felbontással tudtam csak csinálni, helyhiány miatt, igy a minôségük nem valami szuper.

Mellon, a te képeid fantasztikusak! Ime két kedvencem:
http://kep.tar.hu/qw...777&beginnum=12
és:
http://kep.tar.hu/qw...995&beginnum=24  Ez utóbbi egyébként már szerintem igazi sztárfotó.
Nagyon ügyi vagy!

#60
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Dear Lens;
egy valami gyorsan szemet szúrt a beszámolódban;te nem írtad azt,hogy jövõre ugyanitt... ;)
Laura;Ha elõhívtam a két emelkedõs fotót poszter méretekben,küldöm! :DJa,és egy megy még a suliba,a termünkbe is,csakhogy Czirók lássa,milyen frankó csajt visz magával kirándulni (ugye Olaszba is jössz velünk?) és hogy a bátyád mutogathassa mindenkinek...Tudod,ne csak egy bicós legyen a suliban... Szakál Alex...Ki is õ,nem is ismerjük!
;D ;D ;D
Ja igen,és a 11/c bringás szakosztálya üdvözletét küldi!