Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

24órás váltó, aug 10-11

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
320 hozzászólás a témában

#1
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Hello mindenkinek

Elolvastam a hozzászolásokat nekem pl nagyon tetszet a verseny de az eredményekröl a mi csapatunk se tud semmit mi inddultunk 13-as számmal. Az "Élõ Szövet A Fémvázon" fantázia névvel. Szeretném megkösszönni a rendezöknek és a csapatomnak a kitartást és a lelkesedést + a zenét Bíro Ádámnak . Külön köszönet Indiánnak, hogy életet vert a csapatunkba hajnalba és megtaposta Ádám fejét. Bocs ÁDÁM!! Jo volt a verseny jövöre remélem több csapat is lesz .

Üdv mindenkinek : SETI  8)

#2
eisi

eisi

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok,

Nem tudja véletlenül valaki, hogy ki volt az kedves, aranyos, ifjú hölgy (saját bevallása szerint BMFT tag), aki a 24 órásról hazafelé  (szombaton este) odaadta nekem a CatEye villogóját? (Piros, három LED-es).

Szeretném neki visszaadni.
És persze megköszönni

Eisi

(biztosabban elér, ha közvetlenül ír ide: krammer@axelero.hu


#3
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
1. Sz@rrá áztam az esõben.
2. Majdnem.

Na jó, akkor most néz ki az ablakon, és menj el tekerni. Estig olyan gyönyörû idõt csinálok NEKED, hogy csak NA!
Engesztelés elfogadva?  ;) ???

#4
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Mit "igy milyen" !
1. te szeretsz száguldani 70km/h-val esôben
2. végül mégis fölengedtek a vonatra
Tehát semmi megtorlás nem történt az esô miatt!  >:( >:(  ;)

Sanya: na neee, elhagytátok a rendszámot, mert igy tolattatok hátra?  ;D ;D Bocsi, de ezt nem állhatom mosolygás nélkül ki.

#5
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nem t'om mikor hagytátok el, de mielõtt elmentetek, Te megpróbáltál tolatni egy kicsit, és szerencsésen elvittél egy "kordon"-darabot. De nem láttam, hogy elhagytátok volna.
Kérdeztétek a Rekettyést?

#6
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Mi is mentünk hazafele vagy százzal az aszfalton!
Tényleg a rendszámról nem tudsz valamit Charon?

#7
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Lensver:
Csikicsikicsikicsiki!  ;D ;D  Ne haragudj! :-*

(Hazafele laza 60-70 kömöperórával mentünk le a hegyrõl a zaszfalton a zesõben. A vonatra meg nehezen engedtek fel a "kinézetünk miatt. így milyen?)


#8
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Charon:Mi azaz eléhezés? nem éheztünk el annyaira hanemcsak nem volt kedvem enni a kajámat, de egyébként nekem a nagyon tettszett a verseny és ha lehet jövõre is megyünk,és aki tud jöjjön a Túr de pilisre

#9
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Mindenki: BOCS az esõt!  ;) :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8)


>:( >:( >:(Grrrrrrr, Hrrrrrrrr   >:( >:( >:( >:(

#10
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

lesz még alkalom, de szerintem neked sem ez volt közben a leghõbb vágyad ;D


Leginkább nem a mit, hogyan kérdésén rágódtam...
....hanem a miérten!  ;) :D ;D

#11
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Azért annyira nem éheztünk el! >:(csak éhes voltam,a köridõket így is hoztam ;D

#12
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
lesz még alkalom, de szerintem neked sem ez volt közben a leghõbb vágyad ;D

#13
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Haháááááá!

Végre van net és rászabadultam!
Veszett jó volt ez a 24 órás buli, iszonyatosan élveztem, bár a dídzsének köszönhetõen kicsit morcos voltam már hajnalban. Bejelenti, hogy este tíztõl szilencium, majd éjféltõl újra nyomja a zenét.... Nálunk meg a háromkörös váltástaktikával épp 2-2.5 óra volt a váltásidõ...
Egyszer majd röhögõgörcsöt kaptam, amikor Pálos jól megmondta a magáét. (t.i.: nem csak hülyülni kell, tájékoztatni is!)

Jól megnyomtuk, amiben elismerés Szilinek a kõnehéz duálgépcipelésért (hogy a fenébe tudjuk mindig belerángatni ilyesmibe???), Világbajnok Sanyinak, aki éjjel ha nem váltjuk le akár 15-20 kört is ment volna egyedül, és Kogának a sártûrésért. Lóri eccerûen csak hozta a formáját. ;-)
Csapaton kívüli köszönet a fullos Büdibogár tímnek a (sátrunkat) méltató szavakért, a kompresszált levegõért, meg mindenért.

Pálya: Nekem nagyon bejött, rengeteget tanultam (fõleg lejtmenetben, ugye a a 2+1 letörés), és a végefelé bemelegedve már elfelejthettem a kistányért. A két fõletörést végigimádkoztam komolyabb talajminták nélkül, és megtanultam lendületbõl felmenni a hátsó nagy poroson is. Amin viszont meglepõdtem, hogy nem igazán lassultunk a sötét éjjeli órákban.

Era: Ez most tényleg gyors volt, pedig "el kellett menni a kocsihoz bowdenért", meg keresni valami állványt a váltóállításhoz. De van gyakorlatom.  ;D
Látnál defektet javítani!  ;)

Koga: Nem tudom, de Ti szerintem mindig eléheztek. Legközelebb viszek cukros infúziót, oks?

Lens: Kösz a fotót!

Ras: Hát mégsem vitattuk meg fönt.

Mindenki: BOCS az esõt!  ;) :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8)

#14
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Lens:
IDÕ, IDÕ, IDÕ, IDÕ, IDÕ, IDÕ,IDÕ......

Coming soon!!  ;D

#15
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hi evrybodry!!
Valaki tudja, hogy hol vannak az eredmények?

#16
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Baliba! Adósunk vagy sok-sok képpel!!!!  :P

#17
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Otthagytam valahol a pumpámat a sátrunkban. Nem találta meg valaki? Nagyon hiányzik!

#18
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Nekem tetszenek a képek Melon  nagyon jók lettek, de tényleg, fõleg a DH sok mûvésziek!!
Lens: a Tieid is nagyon királyak! ;)
Figyelitek ezt a lányt? Végigtkeri a 24 órát, közben fényképezget, aztán azt mondja hogy milyen "überbrutál volt a páya", és aztán meg írja, hogy még 12 órát kibírt volna! Nemsemmi!  
:-* :-* :-*   Minden elismerésem! (no és persze a többi csapattársnak is gratula!)

VKI segítsen!! Kinyerte meg? Elit,Hobby?
hol lehet eredményeket olvasni?

#19
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Látom lassan mindenki elõkerül.
Gratulálok én is minden résztvevõnek, nagyok voltatok!
Sajnálom, hogy csak éjszakára lehettem ott.(igaz, ha több idõm lett volna, akkor vszeg én is jelentkeztem volna valamelyik csapatba)
Reggel a szakadó esõben nem volt kedvem újra feltekerni, de gondoltam rátok, mit szenvedhettek, amíg én a pihe-puha ágyikomban aludtam  ::).

A képekkel én annyira nem voltam elégedett, ha elõbb felérek, talán lehetnének jobb képek is.
A vakut nem akartam szembõl használni, egy-két emberkét így is átmenetileg megvakítottam (kellett nekik engem bámulnniuk ;)), ezért ezúton is elnézést kérek.
A fehér póló, sajnos elég agresszív csíkot húz a képeken. Az a kép amit  Lens kiemelt, az azért is lett olyan jó, mert az illetõn nem volt rajta a fehér trikó. Ezt egyébként nem is értem, hogy lehetet  ???

Az albumot befejeztem, bár sok kép már nem került fel pluszba.




#20
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Szeretnék a "jövõre" hez hozzászólni.
Minél több lelkes és határozott ÉLMÉNYbeszámolót olvasok,annál rendíthetetlen a szándékom,fenntebb már említettem,valamelyik csapatba,amelyik nem lesz ki,SZERETNÉK bekéreckedni!!  ;)
Kombi autó,3lámpa,2lángú kempingzõfõzõ,3szem.sátor,kerószerelõcucc+alkatrészek,digit kamera,LELKESEDÉS és keró van! Erõt,gyûjtök!  ;D

MÉGECCÖR Gratula Mindenkinek!

Üdv.:Tyito