Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

WordGamesOfMountainbiking 2002 Saalback

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
60 hozzászólás a témában

#21
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Na milyen nagyobb település van a közelében?

#22
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nem a sátor a katonai, hanem a hálózsák. Van már tapasztalatom a hátizsákos biciklizéssel: tavaly országútival mentem a Bükkbe, a csomagom a hátamon volt és még a nyeregcsövem is letört, de csak oda értünk. Ja Hajdúszoboszlón lakok.

#23
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Itt nem is az a gond, hogy hany kilometer, hamen az, hogy a hatadon viszed a cuccokat?? Peldaul azt a katonai satrat a kormanyra akatsztod??


#24
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Én csak a határtól gondoltam a tekerés, odáig jó a vonat is. Szereztem egy "Világatlaszt" CD-n, de nincs rajta a helyszín. Ha valaki tud valamilyen nagyobb települést a közelben, legyen szíves ide írni.

Az a kis tollas bohóc aki spárgát nyom a levegõben valamelyik sícentrum kabalája nemde? Ki tudja, hogy melyiké? (Ne csak a nevét írja le, vagy, hogy "Én" hanem azt is, melyiknek a mukija a kis gedva.)

#25
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Zsirosmacska,Major!
Budapesttól szerény 570km az út.Nem rossz kitekerni,de nincs 3 hét szabim:)
Üdv:Thy,aki a buszra szavaz!

#26
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én azt írtam minimum ennyi!!! De több még lehet!!!

#27
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Tényleg csak 60-70 Km !?!?!?!?!

Meg aztán a német katonai hálózsák ha a vízlepergetõ réteg is rajt van nem olyan hideg.

A kerékpározás egyébként sem arról szól, hogy kényelmes.

Tényleg csak 60-70 Km !?!?!?!?! De most tényleg-tényleg?



#28
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ez bizony igy van. De meg ha jo ido is van, meg akkor sem lehet olyan jot aludni satorban mint egy puha agyikoban.
Faradtan nem lehet bringazni.


#29
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát sok sz a kilóméter!!!  :-/ Minimum 60-70!!!

De azt értsd meg hogy nem az a gond hogy beázik e a sátos hanem hogy ha olyan lesz az idõ mint a sok évi átlag szeptemberben akkor ODA FAGYUNK!!!!!! És ha ideg van ehéz audni és irtó nagyot esünk ha 2-3 óra alvás után ráereszetnek egy komoly pályára...  :-/

#30
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Én szeirnte benne lennék. Van egy eég jó kétszemélyes sátram az lehet, hogy nem ázna be (mertmivelhogy Dán, azok a bácsik meg egészen jó cuccokat szoktak csinyálni -jutányos áron jutottam hozzá, mielõtt valaki az anyagi helyzetemre vonatkozóan téves benyomások bûvkörébe tévedne, ezáltal ítélõképességére lila köd ereszkedne oszt azt hinné, hogy van pénzem-) (jóhosszúlett, Mi?). Megaztán hány kilóméter lenne az a nagyonsok? Itt a koliban nincs térképem, nem tudom megnézni.

#31
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én mindenképpen ki szeretnék menni, mert még soha életemben nem voltam külföldi maratonokon. Hallottam én is hirét a tavalyi égszakadásnak, de remélni mindig lehet, hogy lesz ez még igy se.
Hátha idén másik napra esik majd a zuhé?!

Hát igen, kitekerni a határtól kissé macerás, és kevesen lennének benne. Marad akkor a busz.

#32
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Háááááááát.........

2 dolog:

1, Tavaj az egészen esett az esõ!!! Úgy eláztak hogy csak na!!! Még a házban is fáztan nemhogy sátor...  :-/

2, Én tuti nem tekerek!!! gyszerûen lehetetlen, és úgyérzem ez vonatkozik a legtöbb DS/Dh bicajosra!!! Mi netudunk mászni ezekkel a verdákkal!!!

#33
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én benne lennék, a gond csak a cipeléssel lenne!
Egy heti cuccot kéne vinni, plussz hálózsákot, netán még sátrat is.

#34
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Mennék én is ha ezt minél olcsóbban ki lehetne hozni anyagilag. Arra gondoltam, jó nekem a sátor, a határig mehetnénk vonattal, onnan meg azért van a bicikli mert hány kilóméter még a határtól? Na ki tartana velem? Elvégre biciklisek lennénk vagy mi?

#35
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Na sálalálálá,akkor Isteni bulinak ígérkezik:)
4.BMFT tali Saalbach?Nem gyenge
Na hajrá!!!
Üdv:Thy

#36
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Olyan mint a nagy versenyeken szokás: a szövetség meghírdeti, aki akar jelentkezik, odaadja a zsét (attól függõen mennyire elit, annyit fizet) és nincs semmire gondja. Kiszállítják, az összes versenyzõ 1 helyen - mint az olimpiai falu -enyhe túlzással...
Max 30 pénz körül volt mindennel, ha jól rémlik, de utána nézek.

#37
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
:) :D ;D

JAJA de jól hanrzik!!!

Zsuzsannám: Azt meséld el kb mennyire jött ki az egész egyben ? ? ? (Hogy mennyit gyûjtsek!!!) Nomeg hogy hogy lehet arra a buszra jegyet váltani, meg regélj a szállásról!!!  ;)

#38
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Még annyit skacok, hogy tavaly a Szövetség indított buszt - ami nem is volt olyan drága és 1ütt ment az egész bagázs. Vagyis olcsóbb lenne, ha velük tartanánk... Vagy csak Bikemagos busz is mehetne, ha összejövünk annyian.
Tavaly 13000 Ft-nak megfelelõ összeg volt a nevezési díj, de abban benne volt az esti tésztapartikra a belépõd. És akármelyik számban elindulhattál... Vagyis mehetsz maratonozni Majorkám és Thommy DH-ni  :D :D

#39
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát jó!!!

Addig jegeljük a témát!!!  ;)

#40
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ez a buli megint egy BMFT tali lesz! ;D
Akivel eddig személyesen dumáltam azok mind jönni akarnak!
úgyhogy ne aggódj major nem leszel egyedül! ;D
De még túl korán van szerintem azért nem mocorog senki!
Majd augusztus második felében elkezdjük a készülödést! ;)