Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dirt - cool pályák helyek Bp-n??????

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
218 hozzászólás a témában

#201
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
mekkorák és beugrottad? Nme vizes saras ott az erdõbe minden?

#202
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali mindenki
Most jöttem ebben a pillanatba haza az erdõböl és találtunk két baszott ngay ugratot nagy cool ok...
gyertek tekerni!!
dirtboy

#203
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
FIgyi kápon van egy dirtpálya amit az onkörmányzat épített.
Az úhy néz ki hogy van egy lejtõ és utánna 3 sor közül választhatsz :
jobbra : ezt használják legtobben
közép: Csak a bátrak
balra: senki  ;D
De az erdõben is van egy pár pálya ha gondoljátok gyeretek de ez nem a Jánoshegy!! ne úgy képzeljézek el!
dirtboy

#204
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
A kápon lévõ ugratók eléggé le vannak amortizálódva. Van egy elég nagy az erdõ végén, a north-shore után. Az kezdõknek nem igazán való. Akárhányszor kimegyek, az mindíg nagyobb, de a leérkezõ része egyre szarabb, keskenyebb és ráadásul homokos. Én egy tök jó, hibátlan ugrásból estem olyat, hogy elrepedtek a bordáim. A north-shore is veszélyessé kezd válni, bár az elején sem volt egy életbiztosítás.
A szentmihályi út mellett, a felüljárónál lévõ kis sort a napokban láttam a 96-os buszról. Milyenek azok? Elég messzirõl láttam. Nekem valami nem túl nagy ugratókon kéne gyakorolnom, hogy visszaszerezzem az önbizalmamat. A nagy esés bénítólag hat egy kicsit.

#205
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Dani együtt is kimehetünk, mert engem is érdekel! Ja és kápon mekkora ugratok vannak?

#206
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
DANI: ha kijössz újpest központba ott talizunk és elvezetlek Kápra és szívesen megmutizom bármikor..
Ha itt leszel az erdõbe is elmehetünk..
Melyik nap lenne jó neked??
dirtboy

#207
DANi

DANi

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
dirtboy: megmutatod a kápi pályát? brutálisan érdekel. amúgy a kelenföldit most tuningoluk, picit lájtosabb lesz, nagyon kúl.

#208
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
ok de majd azt privibe megdumáljuk!

#209
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Jaja Ha jó lessz az idõ és nem lessz munkám megbeszélhetjük és kimehetünk , de nem muszály csömörre akár bemehetün a városba vagy valahova egy jót zuzni!!!
dirtboy

#210
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ja egyik haverom mondta menjünk ki csömörre ott állítólag van valami dual pálya meg dirt ugratok. Ez is jó hely leeht vmikor ki kéne nézni csak szar az idõ!

#211
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Na mi van senki többet??
Nem tud senki pályákat??
dirtboy

#212
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Jó majd szólj!

#213
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
OK
majd szólok ha megyek kelenföldre!!!
Ha Kápmegyerre és a 4. kerre vagytok kiváncsiak szoljatok..
NA MOSTMÁR INKÁBB IRJATO KIRÁLY DIRT PÁLYÁKAT ILLETVE JÓ HELYEKET.!!!
thanx
dirtboy

#214
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
és kelenvölgy vagy albertfalva nem tom melyikhez tartozik de mind1

#215
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Jó én is ha nem ismered Kelenföldet e ott azért elég nagyok vannak számomra.

#216
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
OK
ha jössz akkor ha akarod megmutatok egy pár helyet ok??
dirtboy

#217
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kelenföl és Õrmezõ környékén van de azokat szerintem már hallottál róla. De én egyszer szerintem kinézek Kápra megnézni meg a Görzit is megnézném.

#218
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Húúú emberek, most jutott eszembe!!!!!!
Még kb fél éve volt, mikor tanultam vezetni, és ott a Lurdy-ház, Báratok közt ház táján vezetgettem. Egyik nap mentünk valami park mellett (full déja-vu érzésem volt, de nagyon!!!! hihetetlen durva de ez most nem tartozik ide). A parkban pedig TELJESEN korrekt bmx cross (? valszeg.)pálya volt, indulóval, duplákkal meg minden, 2 nyomvonalon!

Ha valaki ezt még ismeri, vagy tudja hol van szóljon! Még kerületet sem tudok így fejbõl sajnos.

#219
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali mindenki!!!
Érdekelne hogy hol vannak dirt pályák és cool cangás helyek BP-n a Jánoshegyen kívül???
Egyet-kettöt én magam is tudok

-dirt pálya: a 15. kerben a póluscenter felé ha mész van egy felüljáró és az alatt van egy dirt pálya.
Akkor Káposztásmegyeren (4. ker) ben a 14-es villamos régi végállomásánál van egy amit az önkormányzat épített (kéne rajta javítani)

-Cool helyek: Az is Káposztásmegyeren a Farkaserdõben a haverokkal csináltunk pályákat ahoz képest hogy nem egy óriási erdõ egész jó!!!
(Ha még nem voltatok itt, Kápon akkor ne is mondjatok semmit csak miután kipróbáltátok a helyeket!!)

Ha tudtok ti is dirt illetve más király helyehet irjátok meg!!!

thanx
dirtboy