Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Veresegyháza

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
394 hozzászólás a témában

#81
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
OK!!! Menjönk 3 hét múlva!!!  :D Akkor már tudok tekerni!!!  ;)

#82
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Rave: Erröl a Dh zásról a Manageremmel kell egyeztetned.


#83
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Ja vigyetek kamerát csak az operatõr ne  Shaun legyen,mert ugyse fogjátok látni amit felvesz.
Elfelejti hogy kamerázott volna ;) ;D ;D

#84
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Ja és ha odaértél akkor még k...szott sokat kell fefele tolni. 80 méter szintkülönbség. De azért valamelyik hétvégén kimehetnénk. :-) Viszek védõd és megugrom a tébeltopbackhandlúzert.  ;D Kamera legyen.

#85
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Állomástól mész tovább a sín mellett, jobbra az elsõ keresztezõdésnél átmész a síneken, továbbmenve lesz egy benzinkút, utána az elsõ úton fel. K...sokat kell felfelé tolni, jobbra fel a hegyre míg szép ki kertesházakig érsz, és már ott is balra a pálya vége. Onna már csak pászáz métert kell fölfele tolni és már le is ülhetcc akár! Nem túl pontos, akinek van róla térképe az rakja fel vagy az utcaneveket írj be hogy mindenki kitaláljon!!!JODA

#86
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Mi ez a régi pályát beépítik dolog?
Ja, és plíííz, valaki írja meg, hogy kell kijutni a pályához az állomástól!

#87
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Gratula Palmer és Beg!
Büszke vagyok, hogy ismerhettelek titeket mielött még befuttotatok és világhirûek lesztek! ;D
Azéé mehetek még veletek néha DH-zni a jani hegyre? :D
Még egy pár hét és újra a régi leszek! ;D


#88
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Huhh, na nem mondom, nagyon korrekt volt a verseny, a szervezés is csúcs volt.
A gratulációkat köszönöm, saját és Begbie nevében is. Szeretném megköszönni, a szüleimnek és tanáraimnak, de ez az egész nem jöhetett volna létre, ha nincs a KONTRAX.  ;D ;D ;D (virágokat, az öltözõmbe, ha lehetséges)

A pálya nagyon ott van, csak sajnos a pálya ismeretének hiánya kihatott az eredményességünkre is. De ami igazán hátráltatott az az, hogy nem vagyunk eléggé beválalósak, de ezen változtatni kell, mert így nincs maradásunk a kerékpár sportban. Elég jók voltunk, de nem eléggé!! Ezért legközelebb mindenki hozzon magával még 1x ennyi bátorságott. Hajrá, bringások, hajrá BMFT!!!
Na félre a propaganda szöveggel, tényleg beválalósabbnak kell lennünk, hogy legyen keresnivalónk az Eksztrém kerékpározásban.

Palmer aki 4. lett a "Kontinens elsõ 4Cross viadalán" (Juniorban)

#89
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én is most beszéltem vele!!! Elmegy Õ is Knoll dokihoz kivizsgálásra!!! Kiváncsi leszek mit mond neki!!!  :-/ Reméljük csak húzódás meg ilyenek!!! A legvalószínûbb szerintem egy úszás+gyógytorna kúra... Nomeg Helsõtestvédõt szerintem érdemes lenne beszerezni!!!

#90
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Jó hir a Janinak semmi baja csak mindene fáj.Volt fenn a kórházban.Gratula mindenkinek.

#91
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Gecó, még most is fáj a se**em meg a hátam. Ezen a kemény széken alig birok ülni. Nem jó ez így, minden másnap ráesni a se**emre, nagyon nem jó, rossz.

#92
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
A verseny jó volt,de a pálya :P
Mintha elõzõ nap dobták volna össze. :(
De a lényeg,hogy elsõ lettem ;D ;D
HÁTULRÓL
Elment az aktiv hajtás,mindjárt a pálya elsõ kanyarjában,az idõmérõn. >:(
Úgyhogy kiestem.

#93
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
igen.. akkor mi is levego utan kapkodtunk. latszik hogy nem eleg az ha vki bevallalos allatira szamit a rutin.

#94
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Pálya jó volt (így szemlélõként), képek jók lettek.
Azt viszont sajnálom, hogy a "régi" pályát beépítik.
Nekem a nap kedvence Mogyi volt. Az a kikerülés, amikor elõtte elborultak... Huhúú.  :o

#95
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Vole: meg aztán nehéz is megjegyezni  :D

#96
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
gratula Beg & Palmer szurkoltunk jol. Zsirosmacsot mer` nem lattam ? ja mer` nem ismerem...
mi lekestuk a nevezest  pedig erosen flesseltunk a palyara, nagyon jo volt ..
szanjuk banjuk ez van :I
viszont palyan kivul is paratlan volt az elmeny

 

#97
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Gratula mindenkinek a helyezéséshez!!! Szép volt!!!

A pálya nagyon ki van találva ész egész jól meg is van építve csak még egyátalán nincs bejárva!!! Nincs kipaposott ideális ív, látszanak a traktorok nyomai...
A jövõévi európa világ országos, univerzum 4X kupa vag milyen futamut kicsit túlzásnak és orainak tartom, de mindenképpen csak így tovább fiúk!!!

De hogy Guja ne pa'ázz Misi csak 3- lett a saját pályáján...  ::)

#98
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hát elég jó kis verseny volt ma is! A pálya tényleg zordra sikeredett, fõleg így elsõre! A BMFT-et Palmer, Zsírosmacska és jómagam képviselte, + fotósok hada. :D
Számomra furcsa volt, hogy még hárman lihegnek melletted, sõt rövid ideig mögöttem is lihegtek.  :P
Megérte benevezni!
Elmondhatom, hogy résztvettem a kontinens elsõ 4Cross versenyén (rendezõk mondták)!

Endroo jók a képeid!

Beg

#99
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Igen tudjuk, koszi, de amint latom, te meg tudod milyen lustak vagyunk, ugyhogy koszi a linket...


#100
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Már mennek fölfelé, tudjátok:

http://kep.tar.hu/endroo