Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országúti verseny Sátoraljaújhelyen

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
83 hozzászólás a témában

#21
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Sajnálattal közlöm mindenkivel, hogy az Országúti versenyünket anyagi források hiánya miatt nem tudjuk megrendezni! A vállalkozások hozzáállása, a rendõrség magas pénzigénye miatt nincs elég fedezet a verseny megrendezésére! Remélhetõleg egyszer minden összejön és akkor megrendezzük, de azt még nem tudjuk, hogy ez mikor jön össze. Nem értjük, hogy miért ennyire tartózkodóak a vállalkozások. A rendõrség is igazán méltányolhatná a pénzéhségét, de nem!

Reméljük nincs harag! Azért ha tudtok akkor gyertek le és elmehetünk egy túra ( edzés ) keretében a kijelölt útvonalra! Amennyiben erre van igény, akkor ezt kérem jelezzétek és megdumáljuk! Számom: 06-20 / 392-7294

Még egyszer nagyon sajnáljuk!

Üdvözlettel: Deák "Ritchey" Ákos


#22
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Üdv!

Nem kérdeztél hülyeséget! A válaszom igen, lesz külön montis kategória is reményeim szerint!

Sajna leesett a hó, mehetünk görgõzni, futni, stb, nem lehet már nagyokat túrázni alapozni az erdõben! De remélem ez egy állapot, és nem tart sokáig! Tesztelnem kell az új gépemet terepen, hogy megszokjam! Gondolom ezzel Ti is igy vagytok!

Üdv mindenkinek és Kellemes Ünnepeket!

Ritchey

#23
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Lehet ,hogy hülyét kérdezek de lessz külön montis kategória?

#24
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Hali!

Igen a menetközbeni frissités való és tény!! A hegyi hajrák után földrõl is lesz majd frissités ( természetesen a leejtõ alján, a síkon )! A zsarukról csak annyit, hogy akkor a megbeszélt egy kocsi elõl fog kavarni olyan tempóval, amilyet ti diktáltok! Bocsi, hogy csak most válaszolok, de nem voltam gépközelben!A legjobbakat a felkészüléshez!

Üdv Ritchey!

#25
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A menetközbeni frissítés él még? Mert mintha lett volna szó kocsiról való frissítésrõl is. Az út mellõli mindenképp jó lenne, mert 130km körüli versenyt szerintem kevesen bírnak ki akár két kulacs folyadékkal is.
A rendõrség hozzáállása tisztán tükrözi kis honunk mentalitását, a kerékpár zsigeri mélységbõl utálandó, mert egynyomtávú, el lehet férni mellette, egészséges, nincs káros anyag kibocsátása, a 20km/h totyogó minkagép "jó", mert feltartja a forgalmat, felhordja a sarat az útra és büdös. ???

#26
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Üdv!!

Van szállásinfó, egyenlõre csak egy helyrõl, de az is Király! Köszönet érte Winethoo-nak!

A szállás pontos adatai: 40 fõs 4 részbõl álló pavilonok, 70 négyzetméteres társalgóval.A pavilonokba a bringát be lehet vinni Érdeklõni: 06-30-9-584 926

Újabb lehetséges fejlemények a kisérõkocsival, felvezetõkocsival kapcsolatban: Ha minden igaz, és el lehet intézni a rendõrséggel ( bizok benne ) akkor egy RENDÕRAUTÓ vagy egy RENDÕRMOTOROS fog menni a mezõny elején, hátul pedig egy szervezõi kocsi!! A mentõket készenlétbe állítjuk a vereny teljes idejére!! Remélem nem lesz rá szükség!!

Reméljük a legjobbakat!

Üdv Nektek by Ritchey

#27
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Szia Pycicle!

Kösz a válaszodat! A rendõrséggel folytatott beszélgetésbõl még az is kiderült, hogy nem igazán támogatják a kerékpárosokat! Nem tudom miért??? ??? ???

Ha más nem, akkor egy sárga villogós autó fog elõl és hátul menni a mezõnyversenyen, közötte pedig ha minden OK, akkor a Zempléni Farkasok Motoros klub tagjai!

Remélem minden OK lesz, és sokan lesztek!

ÜDv és kösz mindent!

Deák "Ritchey" Ákos

#28
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A rendõrség mérsékelhetné pénzéhségét, legalább a sport támogathatásáért. >:(The big one is money. De a Zemplén környékén talán nem annyira veszélyes a lezáratlan út, mert kevesebb a forgalom, mint Pest környékén. Így is jó verseny lesz! :)

#29
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Bocs a késõi válaszért, jelentkezésért! Elfoglalt voltam 2 ZH-m volt most! A hegyi idõfutamra én sem gondoltam annyira komolyan a bukót ha tûzõ napsütés lesz, de amennyiben esni fog úgy igen!! Lefele érdemes lesz felvenni:))! Az útlezárásról még nem döntöttünk, mivel kiderült, hogy nagyon kegyetlen a rendõrség pénzigénye ilyenhez, igy lehet hogy más megoldáshoz folyamodunk!Remélem nem haragusztok meg érte! A Zempléni Bikák igen Sátoraljaújhely központú, és lesznek benne országútisok is. Mindenfele tekerünk a Zemplénben, legtöbbet a versenyként leírt útvonalon. A szükséges kérelmeket már megírtuk, jelenleg folyik a kézbesítés az illetékes hivatalokhoz.:))) Reméljük a legjobbakat!

Legyetek jók, Üdv mindenkinek!!!
by Deák Ákos ( Ritchey )


#30
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A Zempléni Bikák Sátoraljaújhelyi klub, és oútisok is lennének benne? Merre szoktatok tekerni? (Néha elõfordulok a Zemplén környékén) Még egyszer a bukóról: én csak a hegyi idõfutamra mondtam, hogy ne legyen kötelezõ mivel nincs értelme. A mezõnyversenyen tényleg kell, bár 120km-es nyári hegyes versenyen elég kellemetlen lesz. Ha tényleg lesz útlezárás, akkor Mo. legjobb versenyének igérkezik, mert még az OB-n sem zárták le!!

#31
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Végre idõpont ez az !!! serlegre éremre irathatod a junior katgóriában a nevem.

#32
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Üdv!

A Zempléni Bikák egy kerékpáros egyesület, amely magában foglalja a CC, DH, DS, Országút, Triál szakágakat! Versenyszervezések, túrák, stb! Tagdíj évente 2000 Ft, amelyért jogok illetnek majd meg minden kedves csapattagot! Alakuló ülésünket hamarosan megtartjuk, remélhetõleg!
A szállással kapcsolatban jó lenne, ha valamit fel tudnál írni a honlapra is, meg ide a fórumba! Honlap: fw.hu/zemplénibikak

A verseny idõpontja 2003 július 19-20!

Az elsõ helyezettek Serleget kapnak, a többiek érmet és emléklapot!

Minden jót mindenkinek!

Üdv Ritchey

#33
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Miénk bizony,meg az üdülõ a szerpentín tetején.Mibõl áll a Zempléni Bikák?Milyen elõnyökkel jár,mit kell tennem?Az üdölõ végett lehet,hogy tudok segíteni a versenyzõk elszállásolásában is.Csak mondj egy idõpontot és utánanézek.

#34
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Üdv István ( Winethoo )

Tiétek a Heni? Akkor ha van kedved csatlakozz hozzánk a Zempléni Bikák-ba, valamint ha gondolod és tudsz segíteni a szervezésben, akkor hajrá!!! Nagy buli az egész, és tele van "állattal" az egész csapat!

Kössz a választ!
Üdv mindenkinek Ritchey!

#35
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Ignácz István.
Itt lakok a Ford szalontól néhány méterre.Én egy Caprine Cherokee-val jártam nyáron.4 PERC?????,az baromi jó!

#36
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Winethootól azt kérném, hogy mutatkozzon már be, mivel még egyszer sem láttam tekerni, így nem is tudom hogy ki az! Jó lenne, ha akkor besegítene a szervezésbe is, meg lehetséges, hogy beleférne a most megalakuló egyesületünkbe is!

Valamilyen formában jelezz!

Minden jót a felkészüléshez Nektek!

Üdv Ritchey!

#37
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Csak annyit, szeretnék mondani még, hogy a másnapi mezõnyversenyre a rendõrség fog csinálni útlezárásokat, az érintett útvonalon! Errõl mostanában folyik az egyeztetés! Remélem minden összejön! A fejleményekrõl mindenkit folyamatosan itt tájékoztatok!

Üdv Ritchey

#38
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Szia mindenkinek!

Köszönöm a hozzászólásokat, és tájékoztatok mindenkit, hogy elkezdtük összerakni a versennyel kapcsolatos legfontosabb kérdéseket, valamin engedélyeket és a Szponzorok keresését! A bukósisakról csak annyit, hogy aki nem akarja az nem viseli, ( tudtam, hogy ebbõl baj lesz ), de akkor azt csakis saját felelõsségére!

Szerintem megéri, én is hordom, de nem lehet az emberre erõltetni! Attól hogy amatõr verseny lesz, még a tempó nagy lehet, és bármilyen tempónál lehet nagyot zakózni! Köszi Sniper, Lovas Gabi! Mondom aki nem akarja az nem viseli, baj nem lesz belõle remélem!

Winethoonak csak annyit, hogy azért meg kell szenvedni azzért is, de én még ettõl is jobbakat megyek montival! Nem lesz vészes, de kegyetlen lesz a hajtûk miatt! Nekem a legjobb idõm eddig 4 perc ( full throttle ) körüli volt dög melegben nagy áttételben! Nagy meccs lesz az tuti!

Ha valamivel kapcsolatban bármilyen kérdésetek van várom leveleteket, hozzászólásotokat! Telefonon elérhetõ vagyok a 06-20 / 392-72-94-es számon 3 után minden nap!

Sziasztok!

Deák Ritchey Ákos

#39
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Az idõpont nekem is OK. A bukó témávak kapcsolatban hagy szóljak ellent: ne legyen kötelezõ, mert 1. egy amatõr versenyen mi az hogy kötelezõ...!? 2. 35C-ban felfele bukó kész hõguta ???!! (a verseny júliusban a legnagyobb melegben lesz)

#40
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Egyetértek Sniper! Kell a sisak!