Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országúti verseny Sátoraljaújhelyen

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
83 hozzászólás a témában

#1
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Közeledik a júl. 20. hétvége, megy valaki rajtam kívül is Sátoraljaújhelyi oúti túrára? Egy sebesvonat éppen 10-re ér be a városba...

#2
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
OK, akkor majd az utána következõ héten lehet róla szó! Ha tudtok, akkor gyertek minél többen!

Üdv Ákos

#3
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Elfeledkeztem a Tatabányai versenyrõl, ez is ugyanezen a hétvégén lesz. Ha lehet, jobb lenne a következõ hétvégén (20. körüli)

#4
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Ok, szerintem is az egy király idõpont, úgyhogy akkor meg lehet szervezni a Tour the Zemplént!!!

SZiasztok!

U.i: Remélem addigra minden vizsgám meglesz!!

Jó tekerést mindenkinek!!!

#5
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Idõvel majd a pontos dátum, idõpont hely is jó lenne, hogy elõre lehessen tervezni (azt hiszem 14-15. hétvége volt eredetileg).

#6
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Nem felejtettem el, dehogyis! A túra meg lesz tartva a versenyre kijelölt útvonalon, vagy amerre gondoljátok! Július közepén találkozunk itt Sátoraljaújhelyen, és bebarangoljuk a zemplént!!!

Sziasztok by Ákos

#7
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Szia Ritchey!

Így "félidõben" emlékeztetõül... A július közepi sátoraljaújhelyi oúti túra szándéka remélem még nem halványult el teljesen.

#8
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Kössz Olaf!

Ismerem már én is a helyzetet, de nem hittem hogy most is elõ fog jönni! Volt már egy-két olyan verseny amit nem tudtunk megrendezni, de rákövetkezõ évben összejött, és ebben bízok!

McClane milyen versenyrõl beszélsz? Nem tudom, hogy lenne valamilyen CC OB Sátoraljaújhelyen, sajnos! Pedig jó lenne, mivel a hegy adott!

MIndenkinek jó felkészülést az idei szezonra!

ÜDv Ritchey

#9
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
izééé....a cc ob nem július 19-20-án lesz idén?


#10
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Ne adjátok fel minden kezdés nehéz! Tapasztalat!

#11
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Igaz, hogy július még odébb van, de sajna akkor is az lesz a hozzáállás, mint most ( nem a részemrõl )!! Ha minden összejön, amit nagyon remélek, akkor csak jövõre lesz verseny!

A túra útvonalával egyetértek, csak annyi a gáz, hogy országútival felmenni a fûzéri vár parkolójába egy kicsit gáz az út minõsége miatt, de nagyon király ötlet!

Remélem hogy legalább a túra összejön, és addig is megpróbálok valamit összehozni a versennyel kapcsolatban! Ha nem az ideire akkor már a jövõ évire elkezdem a szervezést!

Köszönöm a pozitív hozzáállásotokat! Sziasztok Ákos

#12
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ákos!

A túra útvonalára van javaslatom!
Sátoraljaújhely-Fûzér illetve ez a környék szerintem ideális lehet.
Vélemény?

#13
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Megint beleszólok a témába, mert csak most jutott eszembe, hogy messze van még július, lehet, hogy addig mégis összejöhet a verseny, ne add fel Ritchey! (Ha mégsem lenne, a túra is ugyanolyan jó lesz!!) ;)

#14
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Bocs a késõi válaszért, de nem jutottam géphez, meg matekoznom kell, mivel abból elkaszáltak elsõ vizsgán! A rendõrségi biztosítás úgy lett volna, hogy a kisebb társulások elé is lett volna adva egy rendõrautó, valamint helyenként útlezárás lett volna! A túrán, ha lejösztök mindent el tudok mondani, és meg lehet vitatni a hibás döntésemet! Én sem akartam, hogy ez így alakuljon, de sajna igy jött össze! Szponzorok nélkül még OK, de sajna a biztosítás hiánya nagyon nagy gondot rótt fel, ami ezen a környéken elengedhetetlen, mivel az autósok aztán "BELEMENÕ EMBEREK" ( A tömegbe ), már volt rá példa egy országúti versenyen 2 évvel ezelõtt!

Mindenkinek jó eddzést, felkészülést!

Sziasztok!
Deák Ákos

#15
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A rendõrségi biztosítás egyébként alig ér valamit, esetleg az élbolynak (ezek pedig nyílt verseny esetén profik)!! Mert azután aztán a mezõny az autósok szabad prédája, akik teljesen veszélyes helyzetbe is belemennek ilyenkor, mert tudják, õk nincsenek veszélyben. A KRESZt úgyis "be kell tartani". A szponzoroktól pedig nem függ a tét, csak a lé.

#16
Ritchey

Ritchey

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Szia Mindenkinek!

Elõször is BÚÉK!!! Nagyon sajnálom, hogy így alakult, és köszönöm az együttérzést! A túrában én is benne vagyok, és remélem minél többen lesztek, és tényleg hadd szívjon a Rendõrség! Az igazat megvallva nem mertem rendõrségi kíséret nélkül megszervezni a versenyt, mivel féltelek benneteket! Sok erre a hülye autós, aki "belerobbanna" a mezõnybe! Már tapasztaltam!

Szponzorok nélkül OK, de akkor nincs semmi tétje az egésznek, tényleg csak a feeling, de az meg a túra alkalmával is kijön! Én is szomorúan hoztam meg a döntésemet, de nagyon örültem a válaszoknak, és a túra ötletének!

Csak sajnálni tudom, de talán máskor minden összejön!!!

Bízva ebben, és a túra létrejöttében:

Sziasztok:
Deák Ákos

#17
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Szerintem is legyen túra mindenképpen, ugyanabban az idõpontban, hogy ne legyen keveredés. Még az is lehet, hogy összejön egy nagyobb boly, és a rendõrség szívhat, mert nem kap semmit!! ;DEgyébként miért ne lehetne ún. "szponzorok" és minden körítés nélkül "házi" versenyeket rendezni? Lényeg az (országúti) kerékpáros feeling!

#18
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Mindenki!

Szervezzünk egy túrát minden verseny nélkül! Én benne vagyok!

#19
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Nem egyszerû dolog ez a verseny rendezés. Kár ,hogy így alakult. :(
Azért köszönjük az eddigi munkádat és ,hogy megpróbáltad.
:)

#20
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
:'( :'( :'(

én nagyon sajnálom hogy igy alakult, de ha szervezõdik valami túra féle szóljatok !!! :'(