Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Építsünk pályát Kelenföldön!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
108 hozzászólás a témában

#101
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Amikor utoljára (tavally) ott jártam, akkor nagyon BMX-esnek tûntek az ívek és tök síknak a terep. Nem nagyon szeretek tekerni (deeee...) a 17-20 kilós monstrumommal, de ha lesz ott valaki, szívesen kimegyek megnézni. Még az is lehet, hogy megtetszik...
--> Kelenvölgy: Annyiban tuti ideálisabb lenne, hogy lenne beguruló! Viszont lennt van, hogy szar ásni, mert nádas volt ott korábban, 'ztán kissé gyökeres. DE NEM LEHETETLEN! Amúgy mi úgy szoktuk, hogy odagörgetünk nagy betontömböket, meg köveket a sinektõl aztán arra kerül a föld - így nem kell "annyit" ásni.

Ok írok Emailt!


#102
DANi

DANi

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Csá ember!
Vágom a környezetet!!!
De inkább gyertek turbózni a pályudvarnál levõ dirtöt. Ennek a nagy része megvan, csak egy kis csinosítás kell rá. egy a baj: a házigazda sose ér rá, nekem meg nincs semmi földmunkaeszközöm.
Még 1 gáz van, hogy most operálták az állcsontomat, és kb 1 hónapig gyak. beszédéptelen vagyok.
De természetesen benne lennék 1 kis ásásban a buszfordulónál. Majd írj emilt!

#103
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
!!! Látens diszlexiám elõjött, szóval... !!!
az GAZÁZS az GARÁZS! Ha valamit nem értetek le töltsétek a codecemet, a www...

#104
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Nyugi, csigavér, laziccsál haver! Arrébrakom az ugratót, ne pa'ázz :) Úgyis kicsit nagy lett, az elejébõl levágunk, a nagyot meg megskalpoljuk és az elejét megtoldjuk, kimélyítjük, így a teteje hosszabb lesz.

2 Útvonalat mondok:

Etele térrõl / Kelenföldi p.u. (Sasadi úti felüljárótól át lehet zsalni):
Etele út, jobbra a SZÁMALK SULI mellett, kövesd a bicikliutat végig - ha elmész egy nagy zöldessárga épület mellett egyszercsak, akkor zsír vagy - tovább, hangvédõfalak, tovább, egér útra, jobbra, át a felüljáró alatt, majd át az út túloldalára, és balra lesz egy kishíd, át, majd rögtön balra a Bazsalikom utcába (Sarkon patika). Itt végig egyenesen, a sinek mellett (bal oldalt, míg jobbra kertesházak), itt kb 400m-t kell menni, az úton, majd bal oldalt meglátod a dombokat, nem lehet nem észre venni!

Másik útvonal:
7-es busz vonala. Gellért tér, Móricz, Kosztolányi, tovább a Bartók B-n (összteló yeah!) Nagy vashíd felül, ott balra (ez a Tétényi), mész, Kórház, mész, "Kelenföld városközpont" (exOlimpia Mozi, meg nagy park és panel házak) mész, Bornemissza tér (7-es és 173-as végállomása) mész tovább, vasúti keresztezõdés, mész tovább társas házak,  majd jobbra kertes házak és balra Panel házak, végül jobbra Gazázssor - vége az útnak= 7A busz végállomása=Forgalmi utca/telep. Aluljáró (vasuti) jobbra a gazázsok között, át, ki jobbra, egy másik buszvégállomás, jobbranézel a sinek felé, meglátod a kis dombokat!

Térképen a Hunyadi Mátyás u., Kõvirágsor és Mustár u. csomópontot kell keresni! Vigyázzatok mert a Tétényibõl egyszercsak valami hülye növény nevü (asszem) út lesz, S-betüs, nem ugrik be.

Jodataláltok remélem! Odamehetek, ha a közelben vagytok és ráérek.


#105
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Többnyire Csá Phyree többnyire!

Kéne pár kamionnyi földet szerezni valahonnan.
A második ugrasztót meg arráb kône raknyi többnyire!

JODA :D

#106
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Na világos, megpróbálom +keresni akkor a közeljövõben.

#107
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
SZia!

Kelenvölgyben a Hunyadi Mátyás úton kell menni, és egyszer csak ott lesz a sínek mellett(van ott egy buszforduló?..vagy valami ilyesmi)

szia phyree.. ;)

üdv,
kislust

#108
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hehh, én itt lakom Sashegyen.  ;)
Kicsit bõvebben leírnátok hogymerrehogy mert én így nem találok rá.  ;D

#109
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Üdv! Tök jó lehetõség van dirt pálya építésére! Úgy kell odajutni, hogy végigtekersz a Tétényin a 7A végállomásáig, lesz ott jobbra egy aluljáró a vasúti sinek alatt, majd megint jobbra közvetlenül a sinek mellett. Alig 50m-re, ahol a 141-es kisbusz végállomása van meglátod a kis dombokat.

Yodával, már elkezdtük a munkálatokat, nagyjából valami, de még meg kéne nagyobbítani. Kircsi lenne, fõleg nekem mert arra lakom,  ;D  Ja és szuficites az ásókészletem... Írjatok, akiknek nem esik ki nagyon a város ezen szektora!