Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Építsünk pályát Kelenföldön!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
108 hozzászólás a témában

#61
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Tulajdonképpen közterület, azt csinál ott bárki, amit akar!
Mindenesetre az érkezõt már mi is terveztük, úgyhogy egyáltalán nem lenne rossz.

#62
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
semmilyen olyan mint egy homokdomb bele lépsz és elsüllyedsz benne de lehet pár haverral kéne megcsinálnom csak nemhogy ne teccen Phyree-nek..

#63
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
miert gaz? kicsi? nagy? rossz az ive? vagy tul poros?

#64
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
HAllod Phíree nekm fogtok csinálni ott a Rahó utcába annak a letörésnek érkezõt? mármint van érkezõ csak meg kéne csinálni jobbra mert elég gáz úgy!

#65
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Monster T, Hayes, Stormbringer, Bobcat, Ásó, Csákány rulez!

#66
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
aki bujt aki nem pirivel asunk hetvegen.
meg valaki?
aki messze lakik es nem tud eljonni az ne irjon :> meg az se aki meg nem tudja de lehet...
na aso kapa nagyharang


#67
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Na itt van pár kép, amin maga a jump annyira nem is annyira látható, de ha az elsõ képeket megnézitek, akkor el lehet képzelni hova épült.
Majd még fotózok én is, hogy tárgyilagosan bemutassam a helyet, ezek most csak olyanok inkább, amit berakhattok háttérnek, vagy pószterre a falon  :o  ::) !

http://wdpx.hu/xchng...p_piri_session/

Egyiket kicsit lekicsinyítettem, hogy "ráeröltethessem" mindenkire...

Feltöltött kép

Tehát a képeken is jól látszik, hogy simán vállalható a jump, de még mindíg fenn áll és fog is, hogy nagyon neki kell tekerni, full speeddel kell nekimenni. Kicsit majd jobb lesz, ha elkészül a másik jump, aminek a tetejérõl indúlva jobban lehet majd startolni.

#68
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ja összeállt, amikor nem esett az esõ kimentünk és ugráltuk rajta. Sajna viszont még mindíg fennáll az, hogy nagyon gyorsan neki kell tekerni, ha át akarod szálni, mert még a kisebbik részén is elég nagy :)
De tovább alakítjuk majd a környezetet, és mégjobblesz!

#69
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Van egy olyan érzésem, hogy most már kezd "összeálni a föld".  :D Pénteken és hétvégén kinézhetnénk ha nincs ilyen trágya idõ. Vagy vasárnap veres ?  ::)

#70
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Namár az fennt említett ugró elnyerte végsõ (?) formáját, már csak az kéne, hogy a föld összeáljon a kis lejtõn ami elõtte van és simán lehetne elég sebességem, hogy átszáljam. De ha ferdén ugrasz el, akkor így is lehet ívbe rakni. Volt aki így is megugrotta. Képek hamarosan.
Amúgy ilyen iztonsági jellegû, lehet már most is próbálkozni, mert olyan az érkezõje, hogy mondhatni asztalos az ugró. Alig van a kidobóban ív, elég lankás, inkább hosszút lehet szállni belõle, mint magasat, de már épülget egy másik amit fõleg Dani alakít, tehát gondolom majd derékszögben lesz a vége...
Meg terveimben szerepel még 1-2... Képek hamarosan.

#71
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ez király!!!

#72
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Kicsit módosítottuk a pályát itt-ott, épült már egy újabb kidobó, ami ilyen tanulós jellegû, mert lehet kicsit is ugrani belõle meg nagyobbat is attól függõen, hogy milyen irányba mész rá - most ez így furán hangzik, de majd rakok fel képet, és megértitek, hogy pontosan mire gondolok.
Csak jó lenne egy kis esõ éjszaka, hogy összeálljon a föld végre, mert addig nem faja a téma.
Mostanában délután 5-tõl általában kint vagyunk és túrunk, esetleg akinek van kedve csatlakozzon.
Megközelítés a topic elején!

#73
Boxxer

Boxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Jól van na én is építkezem Balatonon de még csak egy kis ugrató van a strand szélén elég gáz, mert sok embernek nem tetszik..

#74
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Hát jó nyaralást, szerintem marad még "meló" augusztusra is bõven... Majd a részed akkor meghagyjukhehe.

#75
Boxxer

Boxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Iegn azt olvastam, hogy nem sokáig lesz! Én is segítenék de elutazom azttán csak agusztusban érek rá!!!

#76
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Nos én minél hamarabb, akár már a héten is hajlandó lennék elkezdeni! (meghogy milyen régóta tervezem). Annál is inkább, mert amit legutóbb csináltunk (Raho st.) a tulaj szerint nem lesz hosszú életû.

#77
Boxxer

Boxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Igen sejtem hol lehet az a hely! És mikor szeretnétek építkezni?

#78
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ismerem, ott jóval több ugrató is van (azóta?!).
Nekem azok túl nagyok és túl ívesek és túl meredekek. Össztelós gépem van, egyaz, hogy több, mint 20kg, valamint a teló kimozogja az ívet, lendület elvész, ráadásul a végén meg a hátsó kerék kipattan és álltalában csõrösre dobja a gépemet. Biztos is ügyetlen vagyok, meg nagynak is tûnt... Szóval amikiket mi ásunk azok általában lankásabbak, vagy nincs, vagy csak enyhe ívük van. Majd idõvel...
Lényeg, hogy ez a hely (lásd fotók a topic elején) nem ott van. Amirõl te beszélsz az Õrmezõ aljában van, bár asszem az is még Kelenföldhöz tartozik(?). Az a hely, ahol mi szeretnénk ásni a 7A, busz végállomásának a magasságában van, de a sinek túloldalán - részletes helyleírás a topic elején.

#79
Boxxer

Boxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Kelenföldnél ott van egy ugartósor vagy4 ugartó érkezéses! Azt a helyet ismeritek engem az egyik haverom vitt el oda!!! Jó hely csak nekem elsõre nagyok voltak az ugratok!!

#80
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
AWAKE MY TOPIC!!!

Tehát már nyár van jó idõ, elõ az ásókkal, irány kelenföld!