Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Építsünk pályát Kelenföldön!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
108 hozzászólás a témában

#1
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
voltam most kinn a pályán de szánkóval és úgy is nagyon állat!! amúgy tök másminden semmi nyomvonal megilyenek, érdekes, na csak ennyit akaram.
Tavasszal ásásra fel!!

#2
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Az én életemben semmi sem véletlen... ;D Sajnos nagyon nem volt rólad (se) anyagom.

Ja de télleg, a pálya látszik a filmen - azok az ugratók, ahol a lakótelep van a háttérben, mert benne van a kis north-shore szerû drop cucc is.

#3
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Nagyon jó a film ügyesek vagytok basszus, de véletlenül engem is bevágtatok ;D, gondolom lesz folytatás.

#4
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
es valami ami kapcsolatos a kelenfoldi palyaval

http://www.trender.hu/freeride/

bovebben a letoresek es gapek topicban

#5
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
[glow=red,2,300]Achtung![/glow]
Arra kérek mindenkit, hogy ide csak is kizárólag a kelenföldi pályával kapcsolatban írjanak, ne itt szervezzék meg az egyéb hétvégi programjaikat. (Illetve helyes lányok bármikor írhatnak bármit, ezt ki kell, hogy kössem: XY e R)
Kösz - bár nem értem miért kell mindenhova ezt írogatnom.

Amúgy végre jó idõ volt, benéztük a "North-Shore" izénket, nem egy nagy izé, valóban kell még ásni, mert nem lehet jól rámenni. Szívem szerint megmagasítanám, hogy a felvételen is kinézzen valahogy...
Mindegy le van videózva, már össze is vágtam az egészet, a héten talán kikerül a netre. Természetesen jelzem majd. Kíváncsi is vagyok, hogy fog tetszeni. Mindenesetre, hétvégén páran megnéztünk, majd utána véletlenül a FLASH-t is. Jókat kacagtunk, majd mindenki eldöntheti miért.



#6
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
n.balazs ment privát üzenet!!!

#7
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát azért ügyes volt bár hecsrõl tudtam, hogy jól küldi. AZt hittem már, hogy alig nagyobb egy kerékszélességnél.

#8
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
láttam két biciklikerék széles és kell egyensulyozni de õ azt mondta hogy nemtudott elégérátákerni de ez megoldható csak még kell egy kicsit ásni.....

#9
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
És kb. milyen nagy? Láttad amikor ugrotta?? Éa nagyon szûk nagyon kell egyensúlyozni??

#10
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
A DANí tesója, hecs beugrotta!!!!!!!! simán elsõre

#11
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Én legközelebb csak hétvégén érek rá, ha jó idõ lesz megyünk, stb, blablabla, szokásos duma. És nem jön közbe valami extra-klassz családi program.
Persze, jó ha jönnek emberek ásni, de igazából elég kemény a föld ahhoz, hogy kézzel kapirgálj, mivel szerszámunk nincs elég. ;D
Meg most ugye építettük ezt a kis (?) North-Shore-drop izét, csak már mire készen lett sötét lett beadni... meghát tényleg elég nagyra sikerült... Nade simán... nem kell gondolkodni... Megvan a hétvégi mission.

#12
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Majd szólok akkor mikor megyek oda hozzátok jó? A jövõ héten még nem, mert csak max pénteken tudok menni bicózni elõtte még nem mehetk. Pénteken ha minden jól jön ki megyek a hegyre!!

#13
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Majd szólok akkor mikor megyek oda hozzátok jó? A jövõ héten még nem, mert csak max pénteken tudok menni bicózni elõtte még nem mehetk. Pénteken megyek a hegyre!!

#14
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
holnap én csak a itt kelenföldön cangázok de az se biztos mert tanulnom kell:(

#15
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
De most melyik nap holnap?? Ha igen akkor én még nem bicózhatok sajna :( :(

#16
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ok. De merrre fele és mikor??

#17
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
ez jó ötlet!

#18
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát sajna nekem az a hétvége full nem jó max az utána lévõ hétvége. Meg mondjuk azért pénteken is lehet bicózni csak nem olyan sokat..

#19
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
ha jó idõ, jó a bicaj benne vagyok de inkább szombat pénteken mire kiérek sötét van:(

#20
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
De mehetnék mondjuk jövõ pénteken addigra már talán bicózhatok!!!!