Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló tuning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
986 hozzászólás a témában

#281
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás

ha van, tudnak adni. ha nincs, azt megmondják.


lol :D

Amúgy sztem lesz bele. 32mm-es becsúszók, ahhoz elvileg lehet kapni.

#282
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
elöbb mérjétek meg;)
manapság szinte mindenhez lehet kapni.

#283
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás
Úgysem lesz. Tuti nem szabványos. :(

edit: RShez keresett mostanában valaki ugyanígy, ahhoz sem volt szabványos.

#284
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
mérd meg a kiszedett szimering külsõ belsõ átmérõjét(belsõ a becsúszó mérete) valamint a szimering magasságát, és slattyogj el egy csapágyszaküzletbe(SKF a tuti)
ha van, tudnak adni. ha nincs, azt megmondják.

#285
ps1k3

ps1k3

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Ha bele is megy csak lassaban fog mozogni mert az a szimmering jobban szorul ha még levegõt is tartja!
MIKLOS BIKERS3

#286
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Én a duro-e-met akarom tuningolni. Ill. nevezhetjük simán szimmeringcserének is. :)
Szal lehet szimeringet kapni bele? Ha igen menyiért?
A rux szimmeringjei a levegõt is tartják,elvileg tehát jobbak. Ezt beletehetem?

#287
kicsiroli

kicsiroli

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Heelósztok srácok!!!
Még nem naon szedtem szét soha telót csak ien gyengébbeket(suntour,RST) és nem naon vágom a telóval kapcsolatos cuccokat,azt szeretném kérdezni,h melyik az az elasztomer???Amit a felsõ kupakkal tucc tekerni és ha kiszeded a kupakot akkor az jön ki elsõnek és a rugó fölöttt van???mert szeretnék csinálni egy MZ compba csillapítást +hasonló dolgokat már vicca olvastam sok tanulságos oldalt amit írogattatok és láttam,h azt javasoltátok,h a rugóba lehet akkor tenni elaszztomert vagy vmi puha gumit,az úgy jó lenne???a
pilot xc-ben (levegõ 1ik szárban) ott ugye a levegõs oldalban nincs elasztomer,vgy igen?és a 28.6mm es elasztomer jó lehet a 30mm-esbe?Szerintetek ha MZ compba öntök olajat akkor az köpni fogja a szimering miatt??vegeyk hozzá olajosat??

#288
ps1k3

ps1k3

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
hali az RST Capa-snak rakj bele egy kis sûrû olajat,lehet ereszteni fog,sõt biztos de legalább nem koppan ez nekem bejött MozoR500-nál R200-nál és egy Manitou Sixnél is az már másdolog hogy mindhárom eltört szóvel ne nagyon zúzd azt a telót.De ha mégis akkor "look after yourself"!

MIKLOS BIKERS3

#289
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Gumi van alatta, akkor lehet túl kemény. Megpróbálok akkor valami puhábbat keresni és azt belerakni. rugót meg nemtom honnan szerezzek és hogy mennyire legyen kemény, mind1 probálokzok, thx.

#290
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én így ütlettem le most egy dropoffot, és mivel nincs benne állítható visszaút, így kénytelen voltam negatív nyomással megoldani eme problémát, amíg valami hathatósabb megoldást nem találunk rá.
3 fél centis lyuk van nyomórudanként, nemtudom ezt hogy képzelték marzóék.
tényleg olasz.LOL.

#291
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a nyomórud feje alá kell tenni kis gumidarabot vagy rugót. lehet csökken a rugóút amugy, de nem fog koppanni.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#292
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Van egy nagyon alap RST Capat Tl telóm. Tudom hogy gagyi és nem nagy szám:), de nyárig valahogy ki kell bírnom vele, remélem akkor már le tudom cserélni majd. Szóval lehetne valamit csinálni vele, hogy amikor kirántom ne koppanjon akkorát visszafele? Kicsit idegesítõ a hangja már, van valami megoldás?(azon kívül hogy csillit teszek bele:) )

#293
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
szép sorban:

Freegetruth - teljesen esélytelen, sajnos.
vitya_95 - ha nem levegõs, akkor csak a rugó csere marad, ez egy ilyen dolog.
peter22 - talán próbáld meg kivenni az egyik szárból a rugót, bár akkor meg lehet tul puha lesz. és takaritsd ki a zsirt belõle, és valami jóféle manitou/motorex zsirral kend ujra.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#294
peter22

peter22

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Üdv!

Van egy új Marzocchi MZ-3 telóm, mit lehet vele csinálni h faszább legyen?NEM röhög!!Nem csere mer nincs rá gubám!

#295
vitya_95

vitya_95

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
Hellosztok!
van egy 05ös splice comp-om nagyon kemény alattam a rugó kicserélése nélkül lehetne vmit csinálni vele h finomabban/puhábban mozogjon???...
a telóknál már feltettem ezt a kérdést de csak rugó cserét javasoltak... de én nem szeretnék ,aki tud vmit az segitsen plz....




elõre is köszi:
Vitya

#296
Freegetruth

Freegetruth

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Hy!! Megtudná nekem mondani valaki, hogy lehet-e venni suntour xcp 75 lo-hoz perselyeket?? Ha igen akkor mennnyiért?? Köszi

#297
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
mondjuk most hogy olvasom neked lehet hogy rugókovács is kéne

az meg a köztársaság téren van
Autist Team:)



#298
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
Bödör László
1089 Budapest, Kõris utca 30.

elég idegesítõ stílusa van, de korrektül megcsinálta amit kértem
Autist Team:)



#299
GerMo

GerMo

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Esztergályost keresek Bp-n. Régóta. És nem találok. Tud vki? -akiket a neten találtam, nem vállalnak kis tételt (1db cuccost...)
Manitou topikba írtam lyó hosszú tuning ötletet, szeretnék róla mééégtöbb véleményt... Ráérõsök olvashatják :)
__...:::///Campona Bike Park\\\:::...___

#300
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
annyi a probléma, hogy a MALI nem hivatalos, és kizárólagos forgalmazója a marzónak.
így felelõsségre sem vonható semmiért.

ha külföldön sincs, akkor lehet ezért sincs itthon.
az lehet hogy ittvan olaszországban, de be ne vedd hogy itt készítik a villákat. olyan simán jön taiwanból, mint a pinty. ezt bármikor le merném fogadni, nem kis összegben. ill ami itt készült, eu-ban, azt el is b*szták rögtön, csináltak rá tárcsfékszemet 187 mm-es tárcsához.

:kezetráz az európai villagyártókkal-smiley: