Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Jön a SRAM tárcsafék!!!!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
61 hozzászólás a témában

#21
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ha jól emléxem a Bikemagban olvastam. Majd utána nézek.

#22
Zaphod

Zaphod

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Lehet hogy rosszul tudom, de a Shimano is koppintotta az XT-t a Grimeca-tól, ill. a Grimeca cég gyártja a Shimano-nak.


Valóban rosszul tudod.

#23
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Lehet hogy rosszul tudom, de a Shimano is koppintotta az XT-t a Grimeca-tól, ill. a Grimeca cég gyártja a Shimano-nak.

#24
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Csak azt mondja meg valaki, hogy a piaci részesedésen kívül mi a frász értelme van mégegyszer totál ugyanazt kiadni, mint a GRIMECA csak más felirttal. A poén az lenne még, ha mindezt mondjuk még drágábban tennék. "Ennek nííííncs semmi értelme"  
Más: a 9.0SL hátsóváltó (rövid) egy orgazmus, akarom akarom akarom akarom akarom X25.

lcs

#25
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Igen ezt eltaláltad. Tényleg elég drága(legalábbis nekem). Ezért gondolkozom, hogy valami mást vegyek. De félek, hogy ha visszaveszek az árból, akkor a minõségbõl is.

kislust

#26
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Shimano=extra minõség=extra-piszok-szemét-rohad-magas ár
Saját vélmény, akinek nem teccik ne olvassa el. Negatív hangvételû post-okra nem rejagálok.

#27
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hi!

SZerinted nem biztos, hogy a Shimano éri meg a legjobban?

kislust

#28
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ááááá még nem kapható. Szerintem külföldön se, nemhogy itt. Viszont attál 1 jó tippet, lehet hogy rájakérdezek a gyártónál hogy mégis mennyi zöldhasúért szándékoznak majd pijacra dobni kb. Persze ebbõl semmi se fog kiderülni, mert valszeg nálunk ócsóbban lehet majd megvenni mint általában minden más bringás cuccot. Talán kivéve a Shimano-t, mert az piszok drága.

#29
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Milyen árban vannak a Sram tárcsafékek?

kislust

#30
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Valaki meg tudná mondani hogy mér szélesebb jóval a 7.0-nak a fékezõ felülete mint a 9.0-nak??

#31
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Vigyázó szemetek erre vessétek:

http://www.sram.com/...rake_system.asp


http://www.sram.com/.../disc_brake.asp

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hi,
visszagyöttem szabiról. Elég jól értesült itt mindenki úgylátom, én meg azittem én vagyok itt az ász sram-ból. No nem baj, majd beleásom magam a Hauser dolgaiba, hátha abban én leszek a legokosabb!!  ;D
Ugye mijen frankó fék???

#33
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Azt hiszem, már több kép is van itt a Grimeca tárcsafékéröl, valahol elrejtve persze, de hogy ne légy elkeseredve, megkeresem Csak Neked, csak MOST, csak itt... stb

Ára kb 80 ropi elöre-hátra, lehet kérni 160-as, 185-ös, és 200-as tárcsával.

Feltöltött kép


#34
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Elég jól néz ki!!! De a SRAM 2002-es valami eszméletlen szép!Nomeg a Tioga nyereg sem csúf!!!
És a Grimecáról valaki képet????

#35
Nowy

Nowy

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Itt megnézhetitek a SRAM tárcsaféket. Amúgy ez is Shimano XT koppintás mint a Grimeca. [glow=red,2,300]http://www.totalbike.com/articles/2002_Preview.html[/glow]

#36
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Rob:
Mennyi az a Grimeca olajos ? ? ? És hogy nézki ? ? ? (úgyértem van kép, vagy link vlahol?)

#37
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Kéremszépen én 2hete olvastam egy francia kerékpármagazinban róla. Szürke, és Sram felirat van rajta, asszem bowdenes.

#38
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Ja, akit érdekel a Grimeca magyarországi nagykerese, akkor figyelem:

"Tisztelt Varga Róbert!
Köszönöm érteklõdését a Grimeca tárcsafékek iránt. Az Ön által emlitett
System 8 tárcsafék szett jelenleg is kapható nagykereskedésünkben / Csepel,
Gyepsor u. l. Fodor Attila FA KERÉK nagykereskedés tel: 06-30-9-714-555 -
javaslom a telefoni egyeztetést.

....

A
kollegám - Fodor Attila - választ tud adni minden kérdésére. Alkatrészeket:
tárcsa, agy, fékcsõ... külön is forgalmazunk.
Remélem, hogy megtalálja nálunk az Ön számára szükséges alkatrészeket.
Jó kerékpározást!

Tisztelettel:

Molnár Zsuzsa ügyv/Mafex"



#39
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
groover-
Nem, a Louise-nek a belsõ oldalán van egy állítócsavar, ami 5-ös imbusszal mûxik.

más: HA a 9.0 a System 8 lesz, és gyaci kolléga infoját logikusan követjük, akkor a 7.0 a mechanikus System 6-tal kell, hogy azonos legyen. Mindenesetre ezt most megérdeklõdöm a legkompetensebbnél a Grimecánál is, hátha mondanak valamit...

#40
Zaphod

Zaphod

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Senkit sem akarok elkeseríteni, de a SRAM tárcsafékeket a Grimeca fogja gyártani, és a SRAM a saját neve alatt forgalmazza õket. A SRAM 9.0 az a Grimeca System 8-nak felel meg, a másikat sajna nem tudom.