Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hajtómû probléma!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
44 hozzászólás a témában

#41
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Szilaj: Ha azt írja, hogy kacsáznak a tányérok(elöl), akkor miért lenne gond a hátsó agy tájékán?? Amit te írsz az gondolom más...

#42
Szilaj

Szilaj

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hey!
Nem a hajtómûvel lesz ott a gond. A hátsó agy és a fogaskeréksor valószínûleg nem kazettás, hanem menetes. Ezeknél az imbolygás a mûködés feltétele, mert egyébként nem váltana, hiszen ezek a fogaskerekek nincsenek úgy kialakítva, hogy könnyen lehessen váltani velük. Ha mégis kazettás, akkor racsni+tengelycsere, de akkor már olcsóbb egy új hátsóagy. A probléma egyébként kopott fogaskerék+új lánc, vagy új fogaskerék+megnyúlt lánc kombinációnál jelentkezik. Lehet az is, hogy hosszú a láncod, vagy rosszul van beállítva a váltód.

Uff! Beszóltam. :) Bye!

#43
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
1 Neos Sacks (asszem így írják! Seosz Szaksz-nak ejtik) Amikor vettem (2 éve) nagyon ajánlották!

#44
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Az nagy baj, talan ki kene cserelned, mert valami elgorbult...Szerintem vegyel uj hajtomuvet. Egyebkent milyen?

#45
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az a nagy problémám, hogy pattan 1-et 2-õt a láncom, ha erõs emelkedõn felfele teketek! Már kicseréltem a fátsó kaettát és a láncot is, és semmi változás! Viszont tegnap vettem észre, hogy tekerés közben ha lenézek kacsázik az összes tányér! Nem magyon, de éppen eléggé, hogy látszon! Nemtudom, hogy mi okozza! A monoblokk, vagy a hajtómû, vagy a tányérok csálék? Ée azt sem tudom, hogy egyátalán szabad e nekik így mozogni!
Segítsetek!!!