Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Avid Arch Supreme

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
40 hozzászólás a témában

#21
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
nekem ugyan nem a supreme, de a arch rival 40-es van/volt. szerintem ez nagyon bika fék. 1-2 ujjal blokkolható, ha jó a pofa/felni párositás. nekem kb 2 ezer km-t simán kibirt, ugyan egyre jobban kotyog, de ez a teljesitményét nem rontja, nem is nyivákol. nagyon erõs fék, egy átlagos alu vázat rendesen szétfeszit.
ja, a leveleket, sarat összeszedi, ez az 1 hibája van.
szerintem nem véletlenül dicséri mindenki az avid fékeket !

#22
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Nem nekem van, hanem a tesómnak. Elõtte Ritchey Logic volt neki, az jól mûködött.  ;D
Ajánlom egyébként mindenki figyelmébe a bikmakk honlapon az x-trák között a linkelõt. Ott fel van sorolva nagy rakás gyártó, nem kell a fórumban 5x megkérdezni. A Ritchey honlap nemrég újult meg, szerintem még töltik fel, mert a gumiknál sincs minden adat ott.

#23
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hali, megint én vagyok.
   Na, pontosítok! CC-re kellene, és bár drága, de legalább egy életre szól, nem?!

     8) Bazsy  8)

#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
találsz képet a ricsi honlapján!  ;D

#25
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali...

ööö... KÉP

jó? nem...


...

és ez így ment míg az üvegheygen túl, ott ahol a kurta farkú malac túr be nem esteledett... ;D

#26
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Illesszél be képet... ;D

#27
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8(

detto... valszeg még nincsenek feltöltve, mert több másik helyen is a káminszúúún feliratot találtam... ez van... akkor majd aha lesz kép visszatérek eme kérdésemre:
Mi a véleményetek a Ritchey Logic-V fékrõl?

;D

Csõváz és hátszél...
Joghurt legyen veletek... Paraferee voltam....

#28
vendég__*

vendég__*
  • vendég
asszem úgy jársz majd mint én...

#29
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Arghhh!!!

Kollega!
Hogyan is írják a Ricsit?
;D

Csak vicõtem... hiba javítva... keresem a féket...

#30
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Háj Boj...

Nekem a www.ritcheylogic.com sem mükszik... 8(

Ez van...

cs&h+tsai...
Paraferee voltam

#31
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Honnan tudjátok, hogy az Avid Arch Supreme a legjobb V-fék?
Szerintem a fékteljesítménye teljesen átlagos. A Ritchey hagyományos pillangós fékje a saját pofáival jobban fogott.
Sõt, amig az Avidban Shimano pofa volt, eccerûen 0 volt a fékhatás, még egy Altus canti is jobb volt nála. Most már azért Richey pofával fog, de nem kell elszállni tõle.
A másik hibája, hogy sárban halál. Tökéletesen összegyûjti az összes sarat, mivel kevés helyet hagy a keréknek.
Az igaz, hogy könnyû, meg ipari csapágyas, meg örök élet, de úgyis hamarabb fogod kidobni.


Na ez egy érdekes tény. Neked ilyen van?

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Mi a ricsi bácsi honlapjának címe?

www.ritchey.com ?


aha!

hopsz mégse. nekem a www.rithceylogic.com -ra gyön be, de ott azistennek se akart begyönni a fék kínálat, mindig a fékpofák jelentek meg

#33
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Honnan tudjátok, hogy az Avid Arch Supreme a legjobb V-fék?
Szerintem a fékteljesítménye teljesen átlagos. A Ritchey hagyományos pillangós fékje a saját pofáival jobban fogott.
Sõt, amig az Avidban Shimano pofa volt, eccerûen 0 volt a fékhatás, még egy Altus canti is jobb volt nála. Most már azért Richey pofával fog, de nem kell elszállni tõle.
A másik hibája, hogy sárban halál. Tökéletesen összegyûjti az összes sarat, mivel kevés helyet hagy a keréknek.
Az igaz, hogy könnyû, meg ipari csapágyas, meg örök élet, de úgyis hamarabb fogod kidobni.


#34
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Mi a ricsi bácsi honlapjának címe?

www.ritchey.com ?

#35
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A ricsi honlapján nincs?

#36
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali...

ööö... KÉP

jó? nem... 8/
az a baj, hogy nem tudok képet róla... majd megpróbálok keresni...

addig is csõváz és hátszél...
no meg Joghurt legyen Veletek... Paraferee voltam..

#37
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Illesz be képet hadd tuggyuk mijen is az!

#38
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali!
Ha már így fékekrõl esik szó...

Mi a véleményetek a Ritchey LOGIC-Vrõl?

cs&h+tsai...
Paraferee voltam...

#39
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bazsy

Télleg a legjobb. De annyiért már inkább tárcsát vennék én is. Nekem egy sima nem párhuzam tartó fékem van, és nem nyikorog, nem hõbörög se esõben, se sárban, se hóban. Szóval ahogy rob monta csakis extrém sznoboknak kellhet, tehát nekünk nem!!  ;D

#40
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nézd Bazsy

Ez sok mindennek a függvénye, szóval szerintem pontositanod kellene a kérdésedet! Élettartamra, meg a mûködés finomságára/érzékenységére biztosan, hiszen ipari csapágyas szegénykém. De az XTR sem elhanyagolhható kategória, ha van pénzed 1/2 szezononként cserélni...
Ez mind cc-re vonatkozik. Trialra jó egy mérföldekkel olcsóbb is. (nem párhuzamositós LX)
A többi témában (ds, dh, város, dirt) ennyiért inkább tárcsafék, akármilyen jó!!!!

Csak individualistáknak, és milliomoscsemetéknek.