Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

RaceFace, [ROOX], TruVatiV, FSA vagy Shimano ?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
23 hozzászólás a témában

#21
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Pénteken vettem egy Deore monoblockot. Elõnye, hogy olcso (3000Huf) így ha tönkremenne, csak kidobom és veszek másikat. Hajtómûvet, meg ma veszek, azt is Deore-t. Azt nem irtad, hogy mennyit akarsz rászánni, de most egy helyen (nem akarok ingyen reklámot) 14900Ft. A Deore, és ez nem a gagyibb olaszban gyártott, hanem a japán.
Szerintem gondold meg.

#22
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
jahh van egy jo amit ajanlok hogy nezegesd ha meg nem ismeross a bontrager hajtomu   ha jol emlekszem a race lite az killer nagyon ... killer tom :))) minden killer

#23
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
hey hey hat nem tom inek mi van es hogy milyen nekem RaceFace next lp szogletes fsa monoblokkal .
Eddig bejon de szeintem meg mindeg nem hasznalom ki amire igazabol ez lenne .Max ugralas oly 80 cm volt ami ugyan nem jott be :) de jol birta a cucc persze sokak szerint bir ez meg tobbet is sokkal ..
a crank nekem 24 34 46 ami nekem jol bevalt . a piros szinu van .Nagyon allat  a feher lattam eloben ahh azt vegye killer ahogy kinez  ..... ha kerdezel valaszolok szivesen ha tok valami okosat ....csak nem igazan tom az altalad felsoroltakkal osszehasonlitani  me nem hasznatam soha..killer tom    

#24
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Kérdésem hogy az alábbiak közül: RaceFace, [ROOX], TruVatiV, FSA, TinytI vagy Shimano melyik hajtámûvet vennétek, hsználnátok, használjátok, szeretitek ? ? ? + Kiváncsi vagyok, hogy ezeket milyen tányérrel, vagy tányérokkal és milyen középrésszel használnátok ? ? ? +
Szeretnék hallani pro és kontra érveket a nyégyszögalakú és a recés monoblokkok és hajtõmûvekhöz ! Szóval melyik a jobb, melyik miben jobb!

Énnekem eddig egy [ROOX]-om volt (DHS) FSA tányrokkal és Shimano  középcsapággyal. Nagyon jó volt, csak miután eltört a hajtómû, recsg ropoga a monoblokk kicsit elgondolkodtem TI mit gondoltok errõl!!!! Mondjuk mindkettõt visszacsrélik, de elgondolkodtam mégis ne ruházzak e be kicssit!

Szóval várom a vélemányeket!!!!!!!!