Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

YETI ARC 2020

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
185 hozzászólás a témában

Mars

Mars

vendég

• fórumtag
  • 507 hozzászólás

reszletek kovetkeznek,de kerdeseket,otleteket,velemenyeket is,szivesen fogadok. 

Nem egy túlbonyolított darab, nekem különösen tetszik. Furcsa, de még az is szimpatikus, hogy alig látható rajta a márkajelzés, igazi rejtőzködő így. Ez mekkora vázméret? Elgondolkodtam hirtelen, hogy egy teljesen letolt nyeregbe vajon beleér-e már a 29es kerék. :) 

A képen látható PF középcsapágy és a kormánycsapágy az gyári Yeti, és jár a vázhoz? Ja, és mifélék? 

end.re:

end.re:

vendég

• fórumtag
  • 183 hozzászólás
  • LocationBP

reszletek kovetkeznek,de kerdeseket,otleteket,velemenyeket is,szivesen fogadok. 

end.re:

end.re:

vendég

• fórumtag
  • 183 hozzászólás
  • LocationBP

A VAZ AZ ARC 8D

1-C39-DDA5-F187-47-B7-B2-E8-8-D6-C2-F82-

468758-BB-3978-43-C4-ABFA-E84-F4-B191-B9

...

• karakoram, Kisherceg és Rabbit kedveli ezt

Mars

Mars

vendég

• fórumtag
  • 507 hozzászólás

igen...

Kedvem lenne megismerni a részleteket, a katalógusokból nem kiolvasható/látható apróságokat, meg úgy egyáltalán az egészet. 

Szerintem mindahányan elég sok bringát vettünk/építettünk már életünkben, ennek ellenére mindig nyitott vagyok az újra, mert úgy érzem, tanulhatok/tanulhatunk belőle. 

Szóval, nyilván minden infó szivárogtatása az építő privilégiuma, de ha már elhúztad a mézesmadzagot... én megnézném a teljes előadást is. 

(a magam története is a csőben már, csak pár "rendezővel" még karatézok a "szereplők" mielőbbi bemutathatósága okán. )

• Kisherceg és Rabbit kedveli ezt

marton

marton

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.519 hozzászólás

írta, hogy az alkatrészlista és a fórum nem naprakész. így hát a topic sem lehet az, miféle disszonancia lenne már itt, kéremszépen?! biggrin.png

Nem baj Kisherceg, majd mi pörgetjük a topicot. (ha már a tulaj nem ír semmit) smile.png 

• Rabbit kedveli ezt
Marci

zscs

zscs

bringás

• fórumtag
  • 3.208 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

akad pár szép építés. De erre a vázra lehet is :) https://forums.mtbr....ed-1147729.html

end.re:

end.re:

vendég

• fórumtag
  • 183 hozzászólás
  • LocationBP
8 P nem 8 D

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 7.532 hozzászólás

Ennyi?

írta, hogy az alkatrészlista és a fórum nem naprakész. így hát a topic sem lehet az, miféle disszonancia lenne már itt, kéremszépen?! :D

• Rabbit kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

marton

marton

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.519 hozzászólás

Ennyi?

• Kisherceg kedveli ezt
Marci

end.re:

end.re:

vendég

• fórumtag
  • 183 hozzászólás
  • LocationBP
igen...

Mars

Mars

vendég

• fórumtag
  • 507 hozzászólás

smile.png BRINGA ÉPÍTÉS (:

Hogy áll a dolog? Megjött a váz? 

marton

marton

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.519 hozzászólás

Lehetseges,de velemenyem, szerint, lehet hogy mivel epites,topicot is,nem csak postot,is,persze remelem,es hogy nem csak magam szorakoztatasara,a kerdojelek is e jelentessel,hanem sikerul hogy erdekeljen es erdekes legyen mindenkinek,es remelem segitsegeteket is,es velemenyetek is,e bringa epites folyaman is ...

Hát akkor írhatnál néhány mondatot, hogyan is indult e építés.

Mi alapján döntöttél pont e mellett a váz mellet? Belefutottál valami kihagyhatatlan akcióba? Mik voltak a választási szempontok? Miért merev villa? Előtte már volt full-telós bringád és visszatértél a merevhez? Milyen terepeken, milyen stílusban szeretsz tekerni?.... Nem vallatás, ami eszedbe jut és szívesen elmondod nekünk.

Marci

Rabbit

Rabbit

törzsvendég

• fórumtag
  • 946 hozzászólás
  • LocationKelenföld

8 D A lista nem naprakész és elavult akár maga a bikkmakk fórum 8 P

Ez igaz. Szerencse, hogy te pedig full trendi. wink.png

• blash kedveli ezt

end.re:

end.re:

vendég

• fórumtag
  • 183 hozzászólás
  • LocationBP
8 D A lista nem naprakész és elavult akár maga a bikkmakk fórum 8 P

Rabbit

Rabbit

törzsvendég

• fórumtag
  • 946 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Jaja,a villát én is néztem. Meg azt is, hogy vajon hova fog kelleni fogaskerék?

Ejj, de gonosz. smile.png

Azonban, kétségkívül van egyfajta rongyrázó mellékíze ennek a topiknyitásnak, gondolom ez az alapja a csipkelődésnek. Nekem sokkal-sokkal szimpatikusabb volt Mars fórumtárs szerényebb hozzáállása a napokban, megkérdezte, mit látna, és milyen formában szívesebben a fórumközösség. Endre biztos nem olvasta a singlespeed topikot, hogy példát vegyen róla.

Pedig tényleg kevésen múlik, valóban csak a tálaláson, érdemes a két beszerzés utáni reakciókat elolvasni. Talán egyik leendő tulaj sem veszi zokon, hogy így egy kalap alá veszem a készülő, egyedi gépeiket. Hasonló gondolkodású, ugyanannak a hóbortnak megszállottai vannak itt a fórumon, mindannyian jószívvel és őszintén örülünk, ha valami szépet láthatunk, és szó nincs egymás zsebében turkálásról.

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 7.532 hozzászólás
Jaja,a villát én is néztem. Meg azt is, hogy vajon hova fog kelleni fogaskerék? 😁😋

Mars

Mars

vendég

• fórumtag
  • 507 hozzászólás

A topikon én is lamentáltam a sajátom esetében, aztán végül (még) nem nyitottam meg. (De már csak napok kérdése, vannak előrelépések :)

Ettől függetlenül nekem mindegy hol lehet követni a Yeti épülését, de az biztos, hogy az utolsó csavarig érdekel, úgyhogy rendszeres olvasó leszek. 

Hogyhogy merev villával épül majd? Ez 130mm-es teló magasságú villa? Mire, és hol használod majd a merev villás összeállításban? 

arn

arn

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Szvsz is mehetne markatopikba, ha mar azert vannak.

Yeti az arc :)
  • Rabbit kedveli ezt

end.re:

end.re:

vendég

• fórumtag
  • 183 hozzászólás
  • LocationBP

Lehetseges,de velemenyem, szerint, lehet hogy mivel epites,topicot is,nem csak postot,is,persze remelem,es hogy nem csak magam szorakoztatasara,a kerdojelek is e jelentessel,hanem sikerul hogy erdekeljen es erdekes legyen mindenkinek,es remelem segitsegeteket is,es velemenyetek is,e bringa epites folyaman is ...

• Kisherceg kedveli ezt

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 7.532 hozzászólás

jó lesz biztosan, de a márkatopicok között van egy másfél oldalt megért yeti topic, amibe 7,5 éve nem írt senki, ott talán jobb helye lenne (lett volna).

illetve ezt nem értem:

¿ ?

Kisherceg módosította - 2020. november 16. - 20:11