Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5290 hozzászólás a témában

#881
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás

Néha érdemes hallgatni az öregre.

ALadár?

lehet hogy egy olyan védõ lesz a vége.

#882
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ja, de 30-35 kilcsi es 500 meter szint... Mondjuk a duplavallas bringakkal mar valszeg az sem egy alom.

ja, csak azért a nehézbringákkal nem feltétlen öröm 50-60 kilcsiket tekerni, meg 1000-1200 szintet mászni...szerintem...


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#883
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

ja, csak azért a nehézbringákkal nem feltétlen öröm 50-60 kilcsiket tekerni, meg 1000-1200 szintet mászni...szerintem...

Könnyûvel se elmény, csak nem fáj annyira.


#884
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

alkarom, a másikon meg a csuklóm:-/. ami már 1x el is törött, meg 1x zúzódott:-/.
viszont jól megúsztam...szerencsére tudok esni. kb semmi bajom ezen kívül.

A csuklódra javasolnám azt a csuklóvédõt, amit én is használok (fõleg, hogy már törve volt). Én csak megzúztam a csuklóm, és ez nálam már jó ideje szokás, de a legutolsó eset óta mindkét kezemen használom, és nagyon érzem jótékony hatását, valamint az általa nyújtott védelmet. Nyár elején a Mátrában is jó szolgálatot tett, mikoris megint odavertem mindkettõt a földhöz. 661 Wrist Wrap.
Egyébként meg pihentesd, kenegesd valami kencével, amit zúzódásra találtak ki.

Néha érdemes hallgatni az öregre.


#885
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Na ezert oltok en mindenkit. Egy csapasra tobb legyet. Ra kell venni a nehezbringasokat is turara (ahogy Beg es Jorci is szokott jonni) es akkor mehet egyutt mindenfele kor. Maszas, erdo, durvulas lefele (mindenkinek a bringajahoz es tudasahoz merten), stb. Mint egy szep nagy csalad :) Amugy a DH szekcio tutira elvezne, mert nem a megszokott janin nyomulnanak, hanem ismeretlen helyeken, szoval a felfedezes elmenye :)

ja, csak azért a nehézbringákkal nem feltétlen öröm 50-60 kilcsiket tekerni, meg 1000-1200 szintet mászni...szerintem...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#886
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás

tAmS!

Kezed hol fáj?


alkarom, a másikon meg a csuklóm:-/. ami már 1x el is törött, meg 1x zúzódott:-/.
viszont jól megúsztam...szerencsére tudok esni. kb semmi bajom ezen kívül.

#887
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Na ezert oltok en mindenkit. Egy csapasra tobb legyet. Ra kell venni a nehezbringasokat is turara (ahogy Beg es Jorci is szokott jonni) es akkor mehet egyutt mindenfele kor. Maszas, erdo, durvulas lefele (mindenkinek a bringajahoz es tudasahoz merten), stb. Mint egy szep nagy csalad :) Amugy a DH szekcio tutira elvezne, mert nem a megszokott janin nyomulnanak, hanem ismeretlen helyeken, szoval a felfedezes elmenye :)

Ja, lassan már nekem is osztani-szorozni kell, hogy hova menjek. Tekerés a fórumos CC-s brigáddal (szerény személyed, Begbie, Raycoon, Lens...), a Gödöllõ környéki fórumosokkal (Dante, Hozé, Pite, Hápi), a DH-s arcokkal (tAmS, Conor, Thez, zolle, Dig, Iljics...), és akkor még nem említettem a barátaimat. De mivel mindegyik csapattal jól érzem magam, mindenhova menni kell egy kicsit.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#888
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Délelõtt dolgom volt, így délben inkább csatlakoztam a DH-s arcokhoz. Egyébként meg mentem volna a Börzsönybe túrát vezetni, de sajnos nem tudtam, sõt holnap se tudok menni velük.

al-nak mondtam azt tudtam Te dhzni mész...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#889
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
tAmS!

Kezed hol fáj?


#890
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Bikertigger

Ma ezer dolgom volt :) 15:00 tudtam csak elindulni tekerni.

VV

Szerintem a ketto nem zarja ki egymast, marmint a komolyabb menesek es a forumos csapat, de ha kulon mentek, akkor is szivesen tartok veletek.

Ja, lassan már nekem is osztani-szorozni kell, hogy hova menjek. Tekerés a fórumos CC-s brigáddal (szerény személyed, Begbie, Raycoon, Lens...), a Gödöllõ környéki fórumosokkal (Dante, Hozé, Pite, Hápi), a DH-s arcokkal (tAmS, Conor, Thez, zolle, Dig, Iljics...), és akkor még nem említettem a barátaimat. De mivel mindegyik csapattal jól érzem magam, mindenhova menni kell egy kicsit.


#891
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
megmutatom:D

ma este hagyjuk abba vagy hogyisvan?

Dig: kedvesek a beszólásaid:P
valóságalapja meg mondjuk nincs:P


nkarcsi: én meg a 19:25össel mentem:P

#892
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Jó volt ez a mai nap. Végül a 7es vonatot értük csak el. A bicó jól teljesített, én is fejlõdtem. Itthon sajnos rosszul állítottam be a nyerget, szóval a picsám az most, ... hát.... szarrá van. Zolle, megtaláltad már a maradék csokis izét? :) Ja meg az elsõ kerekedet is megfordítottuk ám, csak nem vetted észre. Dig, mi volt azzal a kõvel? Mert csak azt láttam, hogy valahogy rámentél és nagyon eldobott oldarra.

#893
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás

:P
egyszer van nálad egy rendes telefon és:D

jaj.
valószinü h durvultatok:P

hogy mutatom meg így a norsort a HHH után?:D
kis beleputtyanós apróság.
nyamm.
kéne még ilyen, sõt sokkalnagyobb is!


majd lesz az is...nócsór.mutasd meg jól merre van. addig veszek objektívet.
és a katlannál lebontották azt a nócsórt:-(

#894
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

jöhettél volna ma is...:)

Délelõtt dolgom volt, így délben inkább csatlakoztam a DH-s arcokhoz. Egyébként meg mentem volna a Börzsönybe túrát vezetni, de sajnos nem tudtam, sõt holnap se tudok menni velük.


#895
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
:P
egyszer van nálad egy rendes telefon és:D

jaj.
valószinü h durvultatok:P

hogy mutatom meg így a norsort a HHH után?:D
kis beleputtyanós apróság.
nyamm.
kéne még ilyen, sõt sokkalnagyobb is!

#896
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
mi durvultunk is...csak te nem:)
igazából fáradt voltam feltekerés miatt:-/...sztem az is közbejátszott. meg a hülye zene jól felpörgetett:-))

az nemkell:)
jaja a céges nokia :-X

#897
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ja a random belenózvilis lépcsõ? látod...
mondtam én h az FASSÁG

ha ott valamit akarsz, akkor másodikba beleugrani, csak állj meg utána a kocsikig:P

de akkor jobbulj meg.. és gyere bicózni vmikor!
mer kéne már durvuuuuulni.
naon.


alcatel halt be? vagy a kölcsönnokia?:D

hordj felsõtestvédõt:D

#898
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
meLYik:)

jah, õ volt.

izé...gt után..lefele betonon. és aztán van lépcsõk le jobbra...oda visz a villamoshoz(döglöttrendõrös út). és azon a lépcsõn. nózvili kicsit nagy lett(úgy akartam bele, mint szoktam), és ráestem a második blokk lépcsóra az elsõrõl háttal, majd onnan a betonra:D.tigrisbukfenc. táska mentett meg:)...okuláré szétesett de összeraktam. és egy telefon is meghalt:-)

#899
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Bikertigger

Ma ezer dolgom volt :) 15:00 tudtam csak elindulni tekerni.

VV

Szerintem a ketto nem zarja ki egymast, marmint a komolyabb menesek es a forumos csapat, de ha kulon mentek, akkor is szivesen tartok veletek.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#900
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
tams, estél?
merre?
pedig akartam épp mondani h kéne menni kicsit durvulni valamerre....



amugy jaja
akkor mentem ki amikor már a sokdivatszarházi kiment és elfoglalta a helyem
GRR..

a pirosvega+888 volt nkarcsi?
ha jól tippelek:D
ugye?

meik vonattal mentetek haza?