Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szelepsapek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
103 hozzászólás a témában

#61
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Húú, ez a kinder tojásos ötlet nagyon tecciiiik!!!én majd kisautóba próbálom megoldani:Degyébként lehet olyan kapni h 6szögletû krómozott acél és autó jel van a fejébe!!!na csá

#62
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
vagy fogsz egy dobókockát, fursz bele egy lyukat, lyukba beleragasztasz egy szelepsapkát és viola!
persze ezt bármivel el lehet játszani nem csak dobokockával

#63
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
boltban probáltad már? :rolleyes:
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#64
Holi

Holi

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Keresek egy haveromnak dobókocka alakú szelepsapkát!!!!


aki tud valamit légyszi írjon!

Nagyon fontos lenne!!!


Elõre is köszi!

#65
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Mike, én asszem 10-essel csináltam  ;)

#66
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Autó szelepes szelepsapka készítéséhez milyen fúrófejet kell használni a Kinder® figura meglékeléséhez? Na igen, lusta vagyok lemérni...  ;D

#67
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Hinnye srácok, nehogymá behajjon ez az érdekfeszítõ topik!  :D
Ötleteket várunk!   ;)

Jah, egyébkén készen van a "brutálkillernaposcsibe"
satyóm, nagyon állat lett  ;D

#68
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nálam ha bringázom mindig ott van a hegyre fel tekerõs ;D

#69
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nekem van belöle kettö! ;D
Sõt! megvan az egész banda!
A biciglimen a szörfös figyel! ;D

#70
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nekem igaz nem szelepsapi téma, de Kindertojásban hugom talált egy aranyos bringás zsiráfot... naná hogy elcsakliztam tõle :)

következõ BMFTTn meg lehet majd kuksizni ;D

#71
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Én lego fullface bukot ragasztottam rá nagyon állat de sajnamár levédettem ezért jogdijjat kell fizetni nekem ha ilyet akartok .de a harcossisak még nincs levédve  ;D ;D

#72
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Na itt van fijúk 2 kép, sajna a töltényesrõl nincs :(

Feltöltött képFeltöltött kép

#73
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ha láttátok a februári tunnig és sztereót(bár az autókról szól:))Van benne új termék magyarországon: a világitó szelepsapi!!! ;D
van elöttem egy kép itt a fejemben éjszaka ezrel döngetsz le a jánon hegyröl és csak a két szelepsapid vílágit kéken! ;D ;D
Ériztek milyen állat mód nézne ki?

#74
vendég__*

vendég__*
  • vendég
IMRE gonolatmenetét továbbgöngyölítve röhögök itt magamban a gép elõtt, hogy mikor fog megjelenni a "Kinder figurát cserélnék" topic.  ;D A következõ találkozón le sem fogják kakkantani a bringákat, ellenben mindenki a Kinder figurákat fogja marokszámra kipakolni a hátizsákjából.  ;D Én is vizuális alkat vagyok, na.  ;)

#75
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
a következõ modelleket láttam ma a csernyéknél (ez sajnos nem fizetett hirdetés  :) )
töltény  
halálfej ezüst  
halálfej fekete  
és még volt valamilyen, de arra már nem emlékszem..

#76
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Oh Yeah!! Megszállt az ihlet!! Szóval a megoldás a következõ: belefúrok a kacsa seggébe (jujj), majd okosan kipingálom a búráját ilyen "ölni akaró sorozatgyilkos" arckifejezésre  ;) Szóval ha láttok egy ilyen sárga marcona kiskacsás szelepsatyót, akkor valszeg én fogok csápolni a keró nyergében...  ;D
szelepsapka topik roooooxxxx  ;D

#77
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Vizuális típus lévén,most elképzeltem hogy a sok feleslegesen megvásárolt kindertojás elfogyasztásától 130 kilósra hízott arcok nézegetik a fogason egymás szelepsapkáját ;D ;D ;D

#78
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
hoppá kicsit sok a fogas  ;D

#79
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Jóarc, ez egy igen égetõ és megfontolandó probléma ugyanis tegnap történ velem az eset, hogy az 5leten felbuzdulva kiborogattam az összes ilyen kinderfigura gyanús dobozomat egy viszonylag "értelmes lény" reményében, DE sajnálatomra csupa ilyen halál bugyuta figura van csak az arzenálomban és szvsz nem valam elõnyös a fogason egy rózsaszínû kiskacsával az elsõ szelepeden utazni a fogason hvcs-k társaságában.  ;DLegjobb esetben poénnak veszik, rossz esetben egész végig rajtad fognak röhögni  8)
szóval tínleg nagy mák kell egy ilyen "hardcore" kinderfigura kifogásához...  :-/


#80
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
A kindertojás nem biztos hogy jo mert mostanában csak csupa gány papagáj van benne és mire kifogsz valami jot a gatyád is rámegy ;D ;D ;D