Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szelepsapek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
103 hozzászólás a témában

#41
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
ha kinder figurád van akkor annak belefúrsz a seggébe, vagy bármi mûanyag hellokittyi is jólesz.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#42
Winya

Winya

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
hehe, hellokitty-s szelepsapi kell akkor már :D ha van ötlet hogy mibõl, akkor idevele, egyik srácnak csinálok ajándékba :D:d

#43
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
mjani: most is épp azt tanulok;)...az mondjuk igaz, hogy számolni nem tudok, de a többi az megy:D

#44
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
thx, én kihagyom annál grammmániásabb vagyok, hogy bármit is tegyek a szelepekre ;)

#45
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

láttam tuning bmw-n szinesre eloxált alu szelepsapkát, az gizdulós lenne rendesen brinyón...
ez a szelepsapka téma, hát nem semmi... kellene "küllõ anya" topik is =)


autófelszerelés bolt / teszkó meg kitudjaméghol.
nemnagy összeg.
asszem 5ösével csomagolva.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#46
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Daverider: Mikor tanultál matekot? Az 1milliónak az ezer 0,1%a és a másik számot is szorozd meg százzal.


A sebesség mindent megold.

 


#47
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Oksa! NEvitázzunk, inkább haggyuk!:cheers: :D
MAjd én is makingelek magamnak szelepsapit, mihelynst lecseréltem a szingós belsõimet:)

#48
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
off: jólvanna, kötekedõs kedvem van. amúgy meg a tied sem igazán helytálló, mert mondjuk egy full xtr-fox-speci carbon epic bicóra is rakhatsz egy 1000 Ft-os ósános nyerget/féket, és akkor a két százalék nagyjából egálban van - legyen mondjuk a carbon epic a számolás kedvéért kereken 1 millió, a nyereg meg 1000 FT....ez 0,001%, tehát az egymillióhoz képest annyit számít, mint az 5 milliós kocsihoz a 200 FT-os alu szelepsapi (ez meg 0,00004%)...aztán egyiknek se örülsz, ha ellopják... ;) nade ne vitatkozzunk, értelmetlen :beer:

#49
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás

te meg gondolom nagy vígan röhögtél velük együtt...és erre büszke is vagy?:chin:...meglepõdnél, ha a bringádról egyszer lelopnák a nyerget vagy a fékeket, nem? esetleg az egész bringát...


Én sosem búráltam, sõõt mondam neki hogy "ezt azé igazán nemkéne, mert mivanha..." egyetlen 1x elcsóriztam 1et, és utánna rá 3napra megbántam, és visszaraktam a kocsira:)

Ez a hasonlat meg nemvolt teljesen jó sztem.
Viszonyísd a kocsi árához a szelepsapkát
És a bicó árához a nyerget kormányt féket stb...
Nemteljesen ugyanaz (és plz ne kötekedésnek vedd!) :beer:

#50
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Nekem halálfejes szelepsapim van. Igaz sokak szerint gáz meg lejárt cucc, de én a retro dolgokat szeretem. Egyébként ez az egy dolog ami talizmán szerû a bringámon. Ez rajta a legrégebbi cucc, már általános sulis korom óta megvan. Számomra már nem a villogást és a menõbb megjelenést biztosítja.
De még most is sokszor elõfordul hogy laikusok számára meglepõ és vicces dolog. :D

#51
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Jahh és haverjaim hobbija volt áltsuliban a szelepsapka lopkodás:D


te meg gondolom nagy vígan röhögtél velük együtt...és erre büszke is vagy?:chin:...meglepõdnél, ha a bringádról egyszer lelopnák a nyerget vagy a fékeket, nem? esetleg az egész bringát...ugyanaz, csak nagyban...ha lenne kocsim és meglátnám, hogy valaki a szelepsapkánál kotorászik és ilyen kis fiatal pöcs, akkor lelkiismeretfurdalás nélkül pofon vágnám. ne nyúljon hozzá, nem az övé. lopni meg végképp ne lopja le. akkor is, ha csak ilyen kis 5 ftos mûanyag a szelepsapi és akkor is, ha gravírozott mercedes-csillagos alu...nade on: van itthon egy nagy valag foszforeszkáló kinderfigurám. szerintem jól megy majd a dt 240s agyhoz meg az xc717 felnihez...:D

#52
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Nem azért mert ûberelni akarlak, de tudok keményebbet!!! :D
Saújhelyen van egy srác, aki neoncsövet rakott a bicójára, specko tartót, és a bicón vannak hangfalak és egy aksi, amita a dinamó tölt. folyton megy a zene, eléggé duurva hangzással, és közben általában hentesruhában teker co szûrõs maszkban!!!! :hehe: :lol1:

#53
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
A méretre már nem emlékszem (vagy 2 éve csináltam), de van nekem egy nagyon jó barátom...õ bármikor tud segíteni ilyesmiben: tolómérõnek hívják, lehet hogy ismered:p . Szal fogod a szelepsapit, amit bele akarsz ragasztani, leméred kívülrõl és keresel egy olyan fúrófejet.
Amúgy sztem amit leírtam az mindenre másra igaz...én például sokáig gondolkoztam rajta, hogy szerzek egy rakat rózsaszín küllõgyöngyöt és felrakom...az se lenne piskóta.:afro:
Amit még érdemes kibróbálni, azok ici-pici kék asszem "spot-lámpák" (lehet más a nevük). Na, azokat felrakod a kerék két átellenes küllõjére és este menet közben....whoáááááááááá
De, hogy ne menjünk messzire ismerek egy srácot, aki neon-t rakott a bringájára, lefelé világít, mint a kocsikon...durva...

#54
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
A Küllõanyákról annyit, hogy múltkor láttam szép színeseket, és nagyon vagányak voltak.
Biztos hogy a színezett küllõanyák nagyobbik része csak aluban kapható? :confused:
Jahh és haverjaim hobbija volt áltsuliban a szelepsapka lopkodás:D
A végn volt nekik tán vagy 200Db :rotfl:

#55
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
láttam tuning bmw-n szinesre eloxált alu szelepsapkát, az gizdulós lenne rendesen brinyón...
ez a szelepsapka téma, hát nem semmi... kellene "küllõ anya" topik is =)

#56
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Ez a kérdés nem hozzám szólt, de ha nemgond akkor válaszolnék.
Vaalmi olyasmivel próbáld meg, ami kb oylan méretû mint a szelepsapkád, amit felszeretnél áldozni a produkció kedvéért. nagyobb semmiképpen sem legyen! (in my opinion)
HAveromék is a kindertojás projecktet nyomták, de õk azért kezdték el, mert nemvolt kedvük venni 1200Ft/ Pár -os "gizda" szelepsapkát.
Ráadásul szerintem azok még "Dizájnosabbak" is lettek:)
Amúgy az a töltényhüvelyes és halálfejes már tényleg inkább ciki és gagyi...
Uncsi :cool:

#57
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
oposszum: hányas fúróval kell felfúrni?

#58
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
jólmondod oposszum!!ez a halálfej meg húdefaszacsávó vagyok hogy ilyen szelepsapkám van meg stb...énis most megyek el a coop.ba veszek egy kindertojást hátha lesz benne vmi jó cucc!:D:Dja valaki nem tudja hogy tudok képet feltenni?:D

#59
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Nekem már kb. 2,5 éve hátul egy "bili-kékeszöldes-amolyan halványtürkiz" dínó van. Felfúrtam és beleragszottam a szelepsapkát. Röhögnek rajtad? Hát könyörgök...nem ez a cél? Mert azt hiszitek, hogy a halálfejestõl menõek lesztek. Ugyanmár, pont azon fognak röhögni, hogy ilyen módon akarsz bevágódni....:rocketman
Sztem pont abban van a sikk, hogy az újgazdag kiscsávók, akik csak fagyizni járnak a Speckókkal, szájtátva bámulják, hogy a szar merevvillás, V-fékes, dínószelepsapkás csotrogánnyal hogyan adom be a 180-akat...amirõl ránézésra azt mondanátok, hogy 1 bunny-t sem fog kibírni...na ez a dúrva.
A halálfej, dobókocka, töltényhüvely már rég a múlté.......:afro:

#60
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
én akkor is megmaradok a világítós szelepsapimnál,ami 7 szinben tud villogni...és mellesleg este naon kira látvány,fõleg h a tuningolt autok tulajai irigykedve néznek :D