Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1437 hozzászólás a témában

#161
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
31,6-os nyeregcsõ kell bele, 34.9-es nyeregcsõbilincs. A 19,5-esre felmegy a felsõ bilincses váltó, a 18,5-esre nem a kulacstartó szem miatt, a 17,5-est nem tudom sajna.

#162
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

17,5-es 8000-es szériájú Trek milyen legkisebb magasságig jó? 169 cm vagyok, de az 588 mm-es vízszintes felsõcsõhossz kicsit nagynak tûnik. Mekkora átmérõjû nyeregcsõ, nyeregcsõ bilincs és elsõ váltó használatos ennél a márkánál (értelemszerûen a 8000-es szérián)?

Kösz, Gábor

nagy lesz szrintem, majd 1,5 centivel hosszabb mint a 17es kona

többit nem tudom
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#163
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
17,5-es 8000-es szériájú Trek milyen legkisebb magasságig jó? 169 cm vagyok, de az 588 mm-es vízszintes felsõcsõhossz kicsit nagynak tûnik. Mekkora átmérõjû nyeregcsõ, nyeregcsõ bilincs és elsõ váltó használatos ennél a márkánál (értelemszerûen a 8000-es szérián)?

Kösz, Gábor
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#164
vottokar

vottokar

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

Hát igen ,kiegeszitok teren eleg hitvany a felhozatal.Ruhat en meg 2007 ben vettem azota se lattam ,sajnos.(na meg horrorisztikus aron)Pedig jo kis mez.Vennek meg:-)


Én tavaly tavasszal szerettem volna venni de Team szerû mez nem is volt a nagykerbe a méretemben. :( De legalább volt Nike-Trek mez ami azért elment, volt XL-es és nem is volt igazán drága. De a Trek bringásgatyó! Csak aktuális évi modellek voltak, amik nem voltak igazán jók méretre, és a lábrésznél (a gumírozás helyénél) való kiszélesedéstõl amúgy is elment tõlük a kedvem. Mivel több márkájú nacinál is tapasztaltam ezt, maradt egy korábbi évjáratú más gyártmány.
Ez mondjuk nem nagy gond, legalább nem mondják, hogy ne égessem a Trek márkát a csiga tempómmal! :)

#165
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
a 2007 es évjárat Trek 6700-as geometriáját meg tudná mondani vki? :help:

illetve kérdezném h változott e ez a tipus (6700) geometriáját tekintve azóta?

#166
Kobuc

Kobuc

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Menéztem az új trekkeket a honlapon, mert országútit szeretnék venni. Szépek a bringák, de ami meglepett, hogy az új outikat 52-es nagytányér helyett már kompakt 50 fogúval adják még a tripla tányérosokat is. (kivétel az új 1.9-es) Tudja valaki, hogy miért van ez? Az enyhén lejtõs vagy hátszeles könnyû útszakaszokon szerintetek ez a két fognyi különbség nem jelent majd hátrányt? A kisebb elsõ tányér vajon egyszerûen ellensúlyozható azzal, hogy ezeken az új gépeken a hátsó fogaskerekek 12 helyett 11-rõl indulnak?
A karbon hátsó támvillával kapcsolatban is várnám a gyakorlati tapasztalataitokat. Rázós országútjainkon több kényelmet nyújt mint a z aluminium? Lehet érezni a különbséget? Ha törik vagy sérül a szervízek ki tudják cserélni? Vagy netán komplett váz csere? Ha nekem a kényelem a fontosabb és nem az a kb. fél kilónyi súly elõny, érdemes ilyesmire költenem?

Üdv a fórumosoknak: Kobuc
Szemafor1@gmail.com

#167
szipka

szipka

    vendég

  • fórumtag
  • 167 hozzászólás
Hát igen ,kiegeszitok teren eleg hitvany a felhozatal.Ruhat en meg 2007 ben vettem azota se lattam ,sajnos.(na meg horrorisztikus aron)Pedig jo kis mez.Vennek meg:-)




Néztem a trek.hu-n az árakat. Elég rendesen emelkedett a 8500-as váz ára. :(. (mondjuk semmi szándékom leváltani a 2008-as modellt)
Meg örülnék, hogyha lenne több kiegészítõ és ruházat is forgalomban. Mert most is úgy néz ki, hogy akinek kellene trek ruházat a gépéhez, annak irány az e-bay.. :(



#168
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
lehet jobban jársz az ebay-el..árban sokkal kedvezöbben lehet hozzájutni pl. mezekhez:)

amugy személy szerint a 8000es váz nekem jobban bejön mint a 8500ös..és lesz 18,5es is belölük..nem csak 17,5 meg 19,5..legalábbis remélhetöleg:)

#169
vottokar

vottokar

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Néztem a trek.hu-n az árakat. Elég rendesen emelkedett a 8500-as váz ára. :(. (mondjuk semmi szándékom leváltani a 2008-as modellt)
Meg örülnék, hogyha lenne több kiegészítõ és ruházat is forgalomban. Mert most is úgy néz ki, hogy akinek kellene trek ruházat a gépéhez, annak irány az e-bay.. :(

#170
emptytrash

emptytrash

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.789 hozzászólás

Hát igen...Sajnos mindenhol ez van,fõleg az
emelkedõ alumínium árak miatt is,hála a ferdeszemûeknek. Bár érdekes, hogy az
a merida amit én nézterm magamnak,az 2009-es modellje 10e Ft-tal
olcsóbb:chin:


Ha komplett bringát néztél mázlid van!
Ha csak vázat akkor érnek majd még meglepetések!:D

#171
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Hát igen...Sajnos mindenhol ez van,fõleg az emelkedõ alumínium árak miatt is,hála a ferdeszemûeknek. Bár érdekes, hogy az a merida amit én nézterm magamnak,az 2009-es modellje 10e Ft-tal olcsóbb:chin:

#172
emptytrash

emptytrash

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.789 hozzászólás

Ennek én is örülök, csak annak nem, hogy az árak
ennyivel növekedtek. Kinézett vázam is megugrott potom 25 rugóval a
tavalyihoz képest. Így már nem tudom, hogy lesz meg :(


Nekem is ez a gondom! Kb. egy hónapja volt X Ft a bringa, amit kinéztem,
most meg X+60e Ft! :( A boltban mondták, hogy végleges árat csak
akkor tudnak mondani, ha már itt vannak a bringák! Ez azért kicsit gáz!
Ha azt veszem alapul, hogy manapság hogyan ingadoznak az árfolyamok,
a végén még kb. 100 e-rel többet kérnek majd érte!:(
Megértem én a forgalmazó helyzetét is, de akkor ne mondjon inkább semmit
ameddig nem tud valami biztosat!

#173
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás

Hurrá éljen!:bananadan
Már éppen ideje volt-szerintem nagyon király lett.:ok:

Ennek én is örülök, csak annak nem, hogy az árak ennyivel növekedtek. Kinézett vázam is megugrott potom 25 rugóval a tavalyihoz képest. Így már nem tudom, hogy lesz meg :(

#174
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

www.trek.hu

Megújult. Fent vannak az árak is.



Hurrá éljen!:bananadan
Már éppen ideje volt-szerintem nagyon király lett.:ok:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#175
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
www.trek.hu

Megújult. Fent vannak az árak is.

#176
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Tiszteletem!

Csupán csak a véleményeteket szeretném kérni, hogy szerintetek milyen (körülbelüli) áron lehet manapság megválni egy 2002-es évjáratú TREK 4500-as bringától (16.5"-ös), van benne 5-600 Km (gyakorlatilag semmi km), minden eredeti rajta (Alivio elsõ-hátsó váltó, Bontrager gumik, Matrix 750 felnik, Rock Shox judy TT villa), max lehet, hogy a láncot kéne cserélni. Ennyi.
Nagyon megköszönném ha mondanátok körülbelüli árakat! Sokat segítenétek.

Köszi elõre is!

Üdv,

seresi



Üdv,

Hmm mintha a saját bringám leírását látnám.:chin:

Ezen én is el gondolkodtam már,nem mintha nagyon meg akarnék tõle válni én nem rég végeztem rajta nagy karbantartást és nem adnám el soha semmi pénzért.
Ha nem tolakodó a kérdés te miért akarsz tõle megválni?
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#177
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
Hát a haverom csak nem bírta ki.Vett egy 9.9ssl-t.Hihetetlen gyönyörû!! (a Fox telót is lecserélte egy 2009-es RS Sid-re)és a többi alkatrész is ez a kategória.Nyálcsorgatós egy bringa lett!
Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#178
seresi

seresi

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Tiszteletem!

Csupán csak a véleményeteket szeretném kérni, hogy szerintetek milyen (körülbelüli) áron lehet manapság megválni egy 2002-es évjáratú TREK 4500-as bringától (16.5"-ös), van benne 5-600 Km (gyakorlatilag semmi km), minden eredeti rajta (Alivio elsõ-hátsó váltó, Bontrager gumik, Matrix 750 felnik, Rock Shox judy TT villa), max lehet, hogy a láncot kéne cserélni. Ennyi.
Nagyon megköszönném ha mondanátok körülbelüli árakat! Sokat segítenétek.

Köszi elõre is!

Üdv,

seresi

#179
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Íme egy trek 9200-as kerékpár 1994-bõl.

Hátsó háromszög karbon, az elsõ ragasztott easton csöves alu.

Trek saját olaj levegõs mogul teleszkópjával és risse rugóstaggal.

Teljesen gyári állapotú kivéve a külsõgumi, ami irc piranha pro helyett onza.


Érdekessége a hátsó fék maga ami Paul crosstop névre hallgat.

képek a retro topicban

sziasztok

#180
hencsa

hencsa

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
hello evribádi!!
2007es trek 6700as vázról szeretnék véleményeket,tapasztalatokat hallani:)
Mennyi különbség van mondjuk a 8000es szériához képest:-):)
köszi:p