Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gepida

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
101 hozzászólás a témában

#61
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Igen, magyar dizájn, de taiwanban saját gyára van a Gepida-Olimpiának, ott készül a váz, itthon pedig összeszerelik! De minden ott készül, például a SCOTT USA(!) is taiwanban gyártódik le! De ettõl nem kell megijedni, mert modern gépekkel dolgoznak, amerikai-német stb. technológia alapján! Lényegében csak a munkaerõ taiwani, mert õk dolgoznak a legolcsóbban! Taiwanban minõségi gyártás van, ellenben Kínával! Nézzétek meg pl. hogy hol készül a Nike cipõ, ruha stb. Távol-Kelet.....

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#62
Mr. Smily Head

Mr. Smily Head

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Kösz az infót Exxpert!

Ott a pont! hamá magyarok vagyunk, tekerjünk magyar vasat!

Szerintem ezis úgy magyar hogy Designed in Hungary, Made in Taiwan. Bár lehet hogy nem...
!smily!

#63
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Örülök hogy a Gepida bringák egyre népszerûbbek. Legalább van valami, amit a magyarok jól csinálnak. Nem nagyon szoktam örülni ha valaki külföldi termékeket vesz, ha ugyanolyan jót, ugyanolyan árban vehet mint magyar terméket.

Amúgy menyire is magyar termék?

#64
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Nem, ezek az erõsített változatok, hivatalosan a Karaton dirt. Ja, és az újabbaknak szebb a fényezése. A színek ugyanazok, csak szebb a festék, pár árnyalatnyi eltérés van.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#65
Mr. Smily Head

Mr. Smily Head

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Hehe, ullátom kezd kibontakozni valami Gepida klubb féleség... Nagyon helyes!!!

Exxpert, a szóban forgó karatonok váza olyan mint az enyém, vagy a szimpla cc-s változat?

U.I.: Mivel sajnos meghalt a fejcsapágyam, kénytelen voltam beújítani egy másikat... Naná, hogy Gepidát!:D
!smily!

#66
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Igen, mert muszáj volt a velotrade-del lebizniszelni! Viszont ezzel sokkal jobban néz ki (magasabb az oldalfala, 2.35-ös), és sokkal jobb gumi is, mint a Tioga!

Egyébként rengeteg Gepidát exportálunk a világ különbözõ országaiba! Rengeteget vesznek belõle pl. Németországban, és egyre népszerûbb már Ausztráliában(!) is.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#67
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
A karatonon most tioga helyett schwalble space gumi van.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#68
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Ezt igazán szomorúan hallom... Már néztem pár üzletben, de õk még áltattak azzal, hogy a hónap közepe után még lesz...
Na, midnegy, akkor jövõre! :(

Debrecenben van váz és komplett bringa is!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#69
ozzy

ozzy

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Írnál majd az akciókról, ha lesz....engem érdekelne.
Köszi

#70
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Nem változott, ugyanaz maradt.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#71
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Tegnap kiderült, hogy nemrég mégiscsak beindult az újragyártása, csak elfelejtettek nekem szólni. Úgyhogy a napokban már elérhetõ lesz ismét! Én már tegnap a kezemben fogtam egyet.


És változott valamiben?

#72
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Sziasztok!
Egy Gepida Alboin 300 CRS gazdája vagyok 4 hónapja:).
Kezdõ bringásként nem erõltetem meg magam, de a paripát sem, ez munkába járás és egyéb barangolás a környéken (aszfalt, homokosföldút, erdei utak). Csak a homokkal akadnak gondok a vékony gumik véget. A géppel nagyon meg vagyok elégedve, nagyobb problémám nem volt. A váltó bovdenen és a fékeken kellett állítani kb. 2 hónap után.
Magáról a Gepidáról mit lehet tudni?


Ez egy teljesen természetes jelenség! Mivel új bicóról volt szó, ezért eleinte még nyúlnak a váltó- és fékbowdenek!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#73
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Ezt igazán szomorúan hallom... Már néztem pár üzletben, de õk még áltattak azzal, hogy a hónap közepe után még lesz...
Na, midnegy, akkor jövõre! :(


Tegnap kiderült, hogy nemrég mégiscsak beindult az újragyártása, csak elfelejtettek nekem szólni. Úgyhogy a napokban már elérhetõ lesz ismét! Én már tegnap a kezemben fogtam egyet.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#74
instant

instant

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!
Egy Gepida Alboin 300 CRS gazdája vagyok 4 hónapja:).
Kezdõ bringásként nem erõltetem meg magam, de a paripát sem, ez munkába járás és egyéb barangolás a környéken (aszfalt, homokosföldút, erdei utak). Csak a homokkal akadnak gondok a vékony gumik véget. A géppel nagyon meg vagyok elégedve, nagyobb problémám nem volt. A váltó bovdenen és a fékeken kellett állítani kb. 2 hónap után.
Magáról a Gepidáról mit lehet tudni?
(->Pt<-)

#75
suvidani

suvidani

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Karatonok elfogytak, és idén már nem is gyárt belõle többet a Gepida. Ne kérdezd, hogy miért, egész egyszerûen nem számítottak arra, h ekkora sikere lesz, úgyhogy legközelebb 2007-ben lesz.


Ezt igazán szomorúan hallom... Már néztem pár üzletben, de õk még áltattak azzal, hogy a hónap közepe után még lesz...
Na, midnegy, akkor jövõre! :(

#76
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Asszem van még Karaton a budaörsi Seaside-ban.

#77
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Karatonokat is árultok? Azokkal kapcsolatben milyen fogyasztoi észrevételek vannak? :)


Karatonok elfogytak, és idén már nem is gyárt belõle többet a Gepida. Ne kérdezd, hogy miért, egész egyszerûen nem számítottak arra, h ekkora sikere lesz, úgyhogy legközelebb 2007-ben lesz. Aki ilyet vett, azok mind megvannak vele elégedve, abszolút nincs vele gond.

Ozzy: A Mounty Kerékpárban dolgozom (Etele út), és ez a cég forgalmazza a Gepidat és az Olimpiát, szóval ennél mindenhol csak drágább lehet! Jövõ héttõl nagy akciók lesznek, utánanézek, hogy konkrétan melyik mennyi lesz, aztán majd privizek!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#78
ozzy

ozzy

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Megérdeklõdhetném, hogy az üzlet ahol dolgozol merre van (ha jól vettem ki szavaidból, akkor illen helyen melózól, vagy tulajdonos vagy) és mennyi a mostani kiskerára az alboin 500 és 300 modelleknek. Hátha jobban megéri nálatok vennem. Köszönöm.
Bevallom töredelmesen engem a gepida alboin 300/500 CRS dobogtatja meg a pici szívem...asszem szerelmes vagyok.

#79
suvidani

suvidani

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Mindenképpen tudom ajánlani az Alboin-okat, tényleg nagyon jól össze vannak rakva, nagyon jó alkatrészekkel vannak szerelve, elég strapabíró szerkezet! És mivel magyar, a felszereltségéhez képést nagyon jó árban is van! Napi 4-5 Alboin-t eladunk, és mikor visszajönnek a vevõk, mindenki dicséri! Tényleg ajánlom, mert jó.


Karatonokat is árultok? Azokkal kapcsolatben milyen fogyasztoi észrevételek vannak? :)

#80
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Mindenképpen tudom ajánlani az Alboin-okat, tényleg nagyon jól össze vannak rakva, nagyon jó alkatrészekkel vannak szerelve, elég strapabíró szerkezet! És mivel magyar, a felszereltségéhez képést nagyon jó árban is van! Napi 4-5 Alboin-t eladunk, és mikor visszajönnek a vevõk, mindenki dicséri! Tényleg ajánlom, mert jó.

[highlight] The bike way of life [/highlight]