Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új fórum észrevételek, hibajelentés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
91 hozzászólás a témában

#61
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Tehát:

1. kinyitsz egy topikot, 

2. elugrasz az utolsó oldalra

3. lemész az aljára

4. elkezdesz keresgélni felfelé, hogy hol jártál

(opcionális 4.b lapozolo vissza)

(opcionális 4c. még mindig lapozol)

5. olvasni kezdesz.

vs.

1. kinyitsz egy topikot, a szoftver tudja, hol jártál utoljára, ezért a neked utolsó olvasatlan hsz-hez visz, amit egyből olvasni kezdesz.

 

Öööööö, még meg kell gondolnom, melyik a szimpibb.

 

A hozzászólások sorrendje ebben a szoftverben központi beállítás kérdése, nem egyedileg testreszabható a felhasználó által.

 

Alapbeállítás 1 kapcsolóval: vagy a legfrissebb felül, vagy a legfrissebb alul. 

Mivel a korábbiban nem volt stat arról, hányan használták így/vagy úgy, ezért a saját személyes beállításom szerint döntöttem róla, ahogy az első hozzászólástól használtam a fórumot, és még nagyon sokan, nagyon sok fórumot: a végén van az utolsó hozzászólás, az elején meg az első.

 

De ez nincs kőbe vésve. Ha a többség azt fogja mondani, a másik irány legyen, egy gombnyomással megfordítjuk.

(És a másik tábor fog háborogni:-))



#62
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

A hozzászólások sorrendje ebben a szoftverben központi beállítás kérdése, nem egyedileg testreszabható a felhasználó által.

 

Alapbeállítás 1 kapcsolóval: vagy a legfrissebb felül, vagy a legfrissebb alul. 

Mivel a korábbiban nem volt stat arról, hányan használták így/vagy úgy, ezért a saját személyes beállításom szerint döntöttem róla, ahogy az első hozzászólástól használtam a fórumot, és még nagyon sokan, nagyon sok fórumot: a végén van az utolsó hozzászólás, az elején meg az első.

 

De ez nincs kőbe vésve. Ha a többség azt fogja mondani, a másik irány legyen, egy gombnyomással megfordítjuk.

(És a másik tábor fog háborogni:-))

nem, nem fognak :)



#63
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

A hozzászólások sorrendje ebben a szoftverben központi beállítás kérdése, nem egyedileg testreszabható a felhasználó által.

 

Alapbeállítás 1 kapcsolóval: vagy a legfrissebb felül, vagy a legfrissebb alul. 

Mivel a korábbiban nem volt stat arról, hányan használták így/vagy úgy, ezért a saját személyes beállításom szerint döntöttem róla, ahogy az első hozzászólástól használtam a fórumot, és még nagyon sokan, nagyon sok fórumot: a végén van az utolsó hozzászólás, az elején meg az első.

 

De ez nincs kőbe vésve. Ha a többség azt fogja mondani, a másik irány legyen, egy gombnyomással megfordítjuk.

(És a másik tábor fog háborogni:-))



#64
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás

Engem is nagyon zavar a fordított sorrend, hogy a legfrissebb hozzászólás van a végén és a téma megnyitására a legelsőt dobja be. Miért nincsen olyan beállítási opció, ami megfordítja a sorrendet? Miért nem ez az alap?

 

Az igénytelen háttérkép szintúgy, legalább lehetne eltüntetni. A sima szürke vagy fekete jobban megfelelne.

 

A profilképek lekicsinyítése is elég bénán néz ki.

 

Összességében áttekinthetetlenebb lett az egész.



#65
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Igen, régen minden jobb volt, ez meg egy nagy rakás sz.r lett, de legalább soká' tartott.

Nem hiszem el, titeket (szerkesztők, adminok) nem zavar ez a fajta működés(?). Katyvasz háttér, korlátozott funkcionalitás, ostoba, és beégetett sorrend. Egyszerűen nem hiszem el, hogy pl. nem lehet megváltoztatni a hszek sorrendjét.

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de valaki kényszerített, hogy ez legyen, miért nem segít valaki, aki ért hozzá?



#66
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Szia, próbáld most!

Szia,

Hát nekem nem sikerül most sem!

Hiába próbálok a sajátgépről feltölteni, nem megy...



#67
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Még egy észrevételem van. Kilistázom az új hsz-eket a "FRISS TARTALMAK" gombbal, eddig ok. Van benne mondjuk 6 topik ahol új hsz született. Belemegyek az elsőbe, hogy elolvassam. Elolvasom, örülök, szuper. De megnézném utána a többi új hsz-t is a többi topikban, hát rányomok megint a "FRISS TARTALMAK" gombra. És nincs ott semmi, úgy kezeli mintha mind a hatot elolvastam volna. Ez régen úgy működött, hogy "olvasottnak jelöl"-ésig ezt nem tette meg. Így ez nagyon nem jó.


"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#68
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Adblock Plus-szal sikerült letiltani a háttérképet, tényleg az fogta, de így most meg nem csak a háttér fekete, hanem az oldalválasztó gomb is, a topik cím meg sötétszürke.
bm_forum_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez így elég gáz.
Nem vagyok fejlődésellenes, engem is érdekelne az, hogy a mostani újítással milyen érték adódott hozzá a fórumhoz. Mert a csilivili kinézet pont nem az.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#69
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

nagyon nem jó ez a háttér. erre-arra kilátszik . kellett ez ? szerintem is fogja a gépet egyébként



#70
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Nem akarok okoskodni, de ha jól látom a Revomag is ezzel a motorral megy, és ott a friss van felül.
Vagy más verzió?

Remélem mihamarabb kapsz választ :) De van egy olyan érzésem hogy ez így marad.



#71
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Ez az egy dolog sajnos, amiben a frissebb kevesebbet tud. Sajna...

Nem akarok okoskodni, de ha jól látom a Revomag is ezzel a motorral megy, és ott a friss van felül.
Vagy más verzió?


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#72
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

ez, hogy nem a legfrissebb hsz van elöl... ez nagyon nagy f@*#ság...



#73
Admin

Admin

    Administrator

  • admin
  • 11 hozzászólás

Akinek bejelentkezési problémája lenne az eddigi jelszavával - törölje a forum.bikemag.hu cookie-jait:

http://help.klanhabo...ookie-k_törlése



#74
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Nem csak lefelé kell görgetni, de vissza kell menni a fórum elejére is mert nekem a legrégebbi posztot dobja be. Avatar feltöltés még mindig nem jó, vagy csak kellene egy kis okosítás mert nekem sehogy nem megy. Remélem ennek a módosítása működik mert így elég siralmas.


Kánya módosította - 2013. október 18. - 20:56


#75
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Értem én, ez azért jó nekünk mert szar... Szánalom...


gaboca1 módosította - 2013. október 18. - 20:54


#76
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

amúgy ha a legújabb hozzászóló neve alatti dátumra kattintotok, akkor az utolsó oldalt tölti be, a friss hozzászólással. de én is jobban szeretek lefele görgetni, mint felfele.


  • DannyL81 kedveli ezt

#77
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Ja, elég szar így. Amúgy jó, de ez a tour dö franc se kéne a háttérbe. Jó  érzésű hegyikerékpáros vagyok. :D


  • zeezoltano kedveli ezt

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#78
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Botrányos ez a fordított sorrend... Több kattintás, keresgélés, stb.... Ez az igazi demokrácia! Vagy megszokod vagy mehetsz a... biztos tulságosan bonyolult lenne egy olyan program ahol lehetőség lenne arra, hogy megfordítsam. Tudom akkor nem kell ide járni....


  • DannyL81 kedveli ezt

#79
ave

ave

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.251 hozzászólás

Minuszok:  fix hatterkep, "aero" css-szimulacio.      Vagy az egyik, vagy a masik miatt nagyon megfogja a bongeszot.   Ez konkretan energiapazarlas, es nem is nez ki jol.

Ertem en, hogy lehet ilyet is, de nem lenne muszaj.

 

Pozitiv: mukodik.



#80
Admin

Admin

    Administrator

  • admin
  • 11 hozzászólás

Hogyan tudok profil képet változtatni? A régit kitöröltem, újat nem enged feltölteni!

 

Szia, próbáld most!