Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MTB24 | Velence

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
47 hozzászólás a témában

#41
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
képek:
Nutrixxion táplálékkiegészítõk/foto/2013/MTB/1005-24h-Velence
eredmény:
http://balaton-team....ek/pakozd24.xls

Viszonylag kevesen voltunk. A pálya nagyon jó volt. A hideg miatt éjfélkor leállították. Reggel 7-kor – profi módon – a beérkezés sorrendjét és idejét figyelembe véve indították újra.
Gyors eredmény hírdetés után gazdag tombola. Áram csak nagyon korlátozottan állt rendelkezésre (csak akku töltésre). Tüzet lehetett rakni.

Jövõre újra mennék.

#42
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Valami hír a versenyrõl? Sehol nem találok semmit.

#43
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Mi merkaptosok is mentünk volna jó páran, de a szezonzárónkat már elég rég elkezdtük szervezni. Én személy szerint nagyon sajnálom mert ebben a hõmérsékleten sokkal jobban megy a tekerés mint a 30+ ban.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#44
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Azért egy ilyen versenyt nem szeptember közepén kellett volna meghírdetni!
Sokan mentünk volna rá, de így nehéz csapatokat összeszedni ...
Én sajna aznap ráadásul dolgozom, de többeket kérdeztem és mások is mondták ha korábban meg van hírdetve ....


jövõre még mindig jöhettek :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#45
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Azért egy ilyen versenyt nem szeptember közepén kellett volna meghírdetni!
Sokan mentünk volna rá, de így nehéz csapatokat összeszedni ...
Én sajna aznap ráadásul dolgozom, de többeket kérdeztem és mások is mondták ha korábban meg van hírdetve ....

#46
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Miért nem jutott ez eszetekbe kicsit korábban. Vagy legalább du 2 helyett de 10-kor rajtolna.
Pedig úgy mennék, de már más van betervezve.
:(

Eszében volt ez mindenkinek, de a pálya egy arborétumban van, ahol a megegyezés kicsit elhúzódott. Még személyesen nem jártam arra, de azt mondják megérte.
A kiírás amúgy nem mai, csa gondoltam nyitok neki egy témát itt is.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#47
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Miért nem jutott ez eszetekbe kicsit korábban. Vagy legalább du 2 helyett de 10-kor rajtolna.
Pedig úgy mennék, de már más van betervezve.
:(

#48
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Gyertek gyertek, az év utolsó komoly mtb versenye.
"Lesz itt minden, mint a bucsuban"!

Még a CUBE-tól is visszaigazolta egy 7 fõs különítmény, hogy tiszteletüket teszik egy buli csapattal, és a Capriolo-sok is komolyan készülnek, szóval nemzetközi lesz a mezõny :)

Hivatalos közlemény:

Október 5-én és 6-án kerül sor a Pákozd-Sukorói Arborétum és Szabadidõ Park területén a SHIMANO MTB24 versenyre. A 24 órás viadalra a szervezõk egyéniben (Solo), párosban (Duo) és maximum 6 fõs váltócsapatokban (6Team) várják a résztvevõket. A nevezõk között a tombolán 500 ezer forint értékben kerülnek kisorsolásra Shimano ajándékok.
A legjobbak egymillió forint értékû összedíjazásban részesülnek. A SHIMANO MTB24 verseny abszolút elsõ helyezettje 500 ezer forint értékû Shimano vásárlási utalványt kap, az abszolút második helyezettje 300 ezer forint, a harmadik helyezett 200 ezer forint értékû vásárlási utalvánnyal gazdagodik.

A Pákozd-Sukorói Arborétum és Szabadidõ Park területén egy 2,83 km-es pálya várja a résztvevõket, melybõl 2km két nyomtávos út és esõ esetén is jól tekerhetõ. A mezõnyben az egyetlen magyar UCI mountain bike csapat a Waberer's Areus CUBE MTB is képviselteti magát. Többek között olyan nevekkel tekerhetnek együtt a vállalkozó szellemûek, mint Parti András többszörös XCO magyar bajnok és olimpikon - aki jelenleg a 47. a világranglistán vagy Csielka Márk XCE magyar bajnok és Juhász Zsolt XCM magyar bajnok. Az eseményre mellettük a négy korosztályban is XCO magyar bajnoki címet szerzõ CUBE Csömör több csapattal is nevezett.

A SHIMANO MTB24 versenyen a FOX külön szervíz sátorral lesz jelen és ingyenes átvizsgálást kínálnak a villákra, illetve a rugóstagokra. A rendezvényen a CUBE kerékpárok hazai forgalmazója is képviselteti magát a gyártó 2014-es újdonságaival. A helyszínen a CUBE kerékpárok forgalmazója tesztelési lehetõséget is kínál, melyre a rendezvény alatt lehet regisztrálni.

További információk és nevezés a verseny hivatalos honlapján IDE KATTINTVA

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.