Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MTB24 | Velence

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
47 hozzászólás a témában

#21
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Ha nem fogadták el az előnevezést, - mert határidős napon küldtem - mennyi a helyszíni nevezés vajon?
Ezt sehol nem írják. Emailre nem válaszoltak.

"Nevezési díj 2014. szeptember 23-ig

SOLO 990 Ft
DUO 1 990 Ft
4TEAM 3 990 Ft
6TEAM 5 990 Ft

Nevezési díj 2014. szeptember 27-ig

SOLO 1 990 Ft
DUO 3 990 Ft
4TEAM 7 990 Ft
6TEAM 11 990 Ft"



A sebesség mindent megold.

 


#22
cozmo

cozmo

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Ha nem fogadták el az előnevezést, - mert határidős napon küldtem - mennyi a helyszíni nevezés vajon?
Ezt sehol nem írják. Emailre nem válaszoltak.



#23
kimy

kimy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 600 hozzászólás

Ha valaki/valakik keresnek csapatukba egy főt, szívesen csatlakoznék....
 

Köszi!



#24
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

macskát tilos, kutyát lehet



#25
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

És tényleg 6 óránként ki kell menni orvosi vizsgálatra a szólósoknak? Mi a francnak? Hogy vérnyomást mérjenek?

 

A Balatonátúszáson is bevezették pár éve a kötelező vérnyomásmérést, de szintén teljesen értelmetlen mert egy hónappal elötte is kérhetsz pecsétet a háziorvostól, helyben meg ha túl magas akkor átmész egy másik sátorhoz ahol határesetként rábólintanak. Azt persze nem előzi meg hogy szívbeteg saját rizikóra mégis elinduljon (egyszer volt már haláleset, ráadásul orvos volt az illető). Valahogy nem tűnik valószínűnek hogy ez 24 órás kerékpárversenyre is jellemző lenne, vajon változott valami törvény ami ellen már érdemes magukat bevédeni? Nem kéne az amerikai modellt átvenni ahol milliókért beperelnek ha nem írod a mikro használatiutasításába hogy nem lehet benne kutyát szárítani..



#26
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

És tényleg 6 óránként ki kell menni orvosi vizsgálatra a szólósoknak? Mi a francnak? Hogy vérnyomást mérjenek? A Harang féle 24 óráson a hajnali egynek sincs sok értelme, 6 óránként pedig teljesen felesleges. Vagy versenyezzünk abban, hogy ki tudja többször megmérettetni a vérnyomását. Persze sisakban és kormányszarv nélkül :)



#27
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Tök értelmetlen szabály, hihetetlen...

Ha ez vígasztal, raktam fel már eccer 24 órás kedvéért, egy csak arra az alkalomra vett szarvat, pont nulla percet fogtam a verseny alatt. Igaz, ha te megszoktad, nem lesz egyszerű nélküle.

A kormányszarv nem engedélyezett megírták, Nem indulhatsz ha van a  bringán, de adnak ha nincs neked. Na sebaj, szabály az szabály.



#28
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás

Mondd azt hogy fázol :)

 

A kormányszarv nem engedélyezett megírták, Nem indulhatsz ha van a  bringán, de adnak ha nincs neked. Na sebaj, szabály az szabály.


"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#29
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Egy ergon markolatom van. Szarvval egybe öntve. Mit tegyek, levágjam? Vegyek 24 óra miatt egyet? mhhhhh.

 

Mondd azt hogy fázol :)

 

Bar-Mitts_H.jpg


  • Galcsik1979 kedveli ezt

#30
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás

Egy ergon markolatom van. Szarvval egybe öntve. Mit tegyek, levágjam? Vegyek 24 óra miatt egyet? mhhhhh.


"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#31
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

 

Hihi, mióta tiltja a UCI a kormányszarvat? Úgy tudom Hermida még mindig azzal megy :)



#32
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás

Mi is fizettünk nevezést.

Ott leszünk.

Én nem kaptam semmilyen visszajelzést a nevezésemről.

 

Valahol van nevezettek listája?

Tud valaki mesélni az idei eseményről?


Galcsik1979 módosította - 2014. szeptember 10. - 20:32

"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#33
Nutrixxion

Nutrixxion

    fórumtag

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás

Tud már valaki valami konkrétumot az idei versenyről?

Itt van a kiírás: http://www.tosport.h...=219&Itemid=363



#34
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Megy valaki idén? 

Igen. :)



A sebesség mindent megold.

 


#35
kimy

kimy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 600 hozzászólás

Megy valaki idén? 



#36
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Tud már valaki valami konkrétumot az idei versenyről?



#37
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás

képek:
Nutrixxion táplálékkiegészítõk/foto/2013/MTB/1005-24h-Velence
eredmény:
http://balaton-team....ek/pakozd24.xls

Viszonylag kevesen voltunk. A pálya nagyon jó volt. A hideg miatt éjfélkor leállították. Reggel 7-kor – profi módon – a beérkezés sorrendjét és idejét figyelembe véve indították újra.
Gyors eredmény hírdetés után gazdag tombola. Áram csak nagyon korlátozottan állt rendelkezésre (csak akku töltésre). Tüzet lehetett rakni.

Jövõre újra mennék.

 

Mennyivel volt másabb mint a Zánkai? Pálya jobb-rosszabb? Szervezés , infrastruktúra?



#38
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Kényesek ezek a profik ;) :D

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#39
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

képek:
Nutrixxion táplálékkiegészítõk/foto/2013/MTB/1005-24h-Velence
eredmény:
http://balaton-team....ek/pakozd24.xls

Viszonylag kevesen voltunk. A pálya nagyon jó volt. A hideg miatt éjfélkor leállították. Reggel 7-kor – profi módon – a beérkezés sorrendjét és idejét figyelembe véve indították újra.
Gyors eredmény hírdetés után gazdag tombola. Áram csak nagyon korlátozottan állt rendelkezésre (csak akku töltésre). Tüzet lehetett rakni.

Jövõre újra mennék.


Hideg miatt leállás? Nem is fagyott. Papírkutyák :)))))
Akkor ez csak 17 órás volt, nem 24.

Remélem, jövõre korábban lesz meghirdetve a verseny.

#40
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Lefogadom, hogy emiatt csúszott a fûzfõi futam, de idõjárás szempontjából jobban járunk. Legalább is remélem.