Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cikkek a weboldalon - észrevételek

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
120 hozzászólás a témában

grigorow

grigorow

vendég

• fórumtag
  • 78 hozzászólás
Koszi Embé!
  • embé kedveli ezt

embé

embé

fórumtag

• fórumtag
  • 82 hozzászólás

Sziasztok!

Ma reggel olvasom hogy Biro Adam elhunyt...

Mit lehet tudni ami publikus hogy mi tortent Vele?

Koszonom ha megosztjatok!

Udv. Grig

https://www.holkerek...ghalt-biro-adam

grigorow

grigorow

vendég

• fórumtag
  • 78 hozzászólás
Sziasztok!

Ma reggel olvasom hogy Biro Adam elhunyt...

Mit lehet tudni ami publikus hogy mi tortent Vele?

Koszonom ha megosztjatok!

Udv. Grig

zscs

zscs

bringás

• fórumtag
  • 2.874 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Hirtelen nem találom, hová írhatnám; szóval, egy ideje a böngészőm szól belépésnél, hogy kódolatlanul mennek az adatcsomagok az oldal és köztem, nem biztonságos a kapcsolat. A böngészőm címsávjában (Firefox most éppen) szintén jelzi egy felkiáltójeles lakattal. Hozzászólás küldésénél szintén, hogy feltörhető.

Utána tudnátok nézni, van-e frissítés a fórum motorra, ami ezt orvosolhatná? Köszi! :)

• Kisherceg és Rabbit kedveli ezt

---

1. Canyon GrandC CF SL 2016, 1x12 Sram XX1 Eagle AXS

2. Canyon Inflite AL 8.0S - CX/roadbike, SRAM Red eTap, 2014

3. Canyon Ultimate CF SL 9.0s - roadbike, SRAM Red eTap, 2019

https://www.strava.c...thletes/2373507

Bikertigger

Bikertigger

maximus

• fórumtag
  • 21.107 hozzászólás

Szerintem annyi a titok, hogy ők az egyetlen márka itthon, ami van. Van készlet és ha éppen nincs az adott modellből akkor is két héten belül megjön Olaszországból. És persze még foglalkoznak is a márkával. Egyébként én például szeretem az új modelljeiket, kevés sisakom volt ami annyira kényelmes mint pl a Spectrum vagy a Strym.

azért ennyire nem szar a helyzet, én helyet nem tudtsm volna csinálni ha mindent akarok tartani :)

abus kb minden van

cratoni is tud lenni

casco is (bár abba kell pénzt tenni, nyilván ott nem műkodik, hogy  a mezitlábas kereskedő  darabonként rohangál érte csepelre)

lazerből is lehet azért. és még giro is bell is akadhat . fox kask meg met már tényleg nehezebb

szerintem meg inkább az van hogy benne van a fejekben hogy szemüvegben premium akokr sisakban is biztos jó meg jól is néz ki.

"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

blash

blash

vendég

• fórumtag
  • 771 hozzászólás

Ha dioptriás sportszemüveget keres, pontosabban készíttetne valaki, akkor Rudi és Oakley van itthon. Ezt csak azért írom le, mert elég sok embernek hasznos infó lehet.

Vagy kontaktlencsét használsz bringázáshoz, ahogy teszi ezt szemüveges ismerős.

zscs

zscs

bringás

• fórumtag
  • 2.874 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Szerintem annyi a titok, hogy ők az egyetlen márka itthon, ami van. Van készlet és ha éppen nincs az adott modellből akkor is két héten belül megjön Olaszországból. És persze még foglalkoznak is a márkával. Egyébként én például szeretem az új modelljeiket, kevés sisakom volt ami annyira kényelmes mint pl a Spectrum vagy a Strym.

Ha dioptriás sportszemüveget keres, pontosabban készíttetne valaki, akkor Rudi és Oakley van itthon. Ezt csak azért írom le, mert elég sok embernek hasznos infó lehet.

---

1. Canyon GrandC CF SL 2016, 1x12 Sram XX1 Eagle AXS

2. Canyon Inflite AL 8.0S - CX/roadbike, SRAM Red eTap, 2014

3. Canyon Ultimate CF SL 9.0s - roadbike, SRAM Red eTap, 2019

https://www.strava.c...thletes/2373507

MJani01

MJani01

maximus

• fórumtag
  • 15.905 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Melyik a kedvenc sisak és szemüvegmárka?

Érdekes a Rudy első helye. Szemüveg kategóriában érthető, de sisakok terén sem design-ban sem technológiában semmi különös, sőt szerintem igencsak le vannak maradva az élmezőnytől. Lehet, hogy ilyen jó a marketingjük...

A sebesség mindent megold.

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 325 hozzászólás

Melyik a kedvenc sisak és szemüvegmárka?

Érdekes a Rudy első helye. Szemüveg kategóriában érthető, de sisakok terén sem design-ban sem technológiában semmi különös, sőt szerintem igencsak le vannak maradva az élmezőnytől. Lehet, hogy ilyen jó a marketingjük...

Bikertigger

Bikertigger

maximus

• fórumtag
  • 21.107 hozzászólás

Sajnos, kár érte. 

A forgalmazó is tehet róla, sehol nem jön szembe teszt vagy hirdetés (én nagyon régen láttam Kona bemutatót vagy hasonlót itthon). Kellys, Merida, és társaival azért találkozni.  

azért egy volt nem olyan rég is :)

http://bikemag.hu/ma...9-hakuna-matata

mióta 2009 ben földe állt az x-factor még valamikor 13-14 ben volt egy gyenge próbálkozás az itthoni forgalmazással, aztán 18tól egy cseh cég látja el a magyar piacot.

"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "

karakoram

karakoram

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.339 hozzászólás

Sajnos, kár érte. 

A forgalmazó is tehet róla, sehol nem jön szembe teszt vagy hirdetés (én nagyon régen láttam Kona bemutatót vagy hasonlót itthon). Kellys, Merida, és társaival azért találkozni.  

Bikertigger

Bikertigger

maximus

• fórumtag
  • 21.107 hozzászólás

Köszi! a teljes listát rangsort meg lehet nézni valahol? Csak kíváncsiságból... smile.png

7-8 év alatt mennyire ki tud kopni egy márka a köztudatból. 

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.644 hozzászólás

Kona 22.
Planet-X/one-one 70.

Köszi! a teljes listát rangsort meg lehet nézni valahol? Csak kíváncsiságból... :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

MJani01

MJani01

maximus

• fórumtag
  • 15.905 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Jani, megkérdezhetem,a Kona illetve a Planet-X/On-one hányadik lett?

https://bikemag.hu/m...egvalaszoltatok

Kona 22.
Planet-X/one-one 70.

• Kisherceg kedveli ezt

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.644 hozzászólás
Jani, megkérdezhetem,a Kona illetve a Planet-X/On-one hányadik lett?

https://bikemag.hu/m...egvalaszoltatok

MJani01

MJani01

maximus

• fórumtag
  • 15.905 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Mjani, kapcsolódva a cikkhez. ez a kép a Naszályon készült, a Látó hegyről:

90542398_3351125371583731_33557951553900

Köszönöm.

• sala és Kisherceg kedveli ezt

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.644 hozzászólás

Mjani, kapcsolódva a cikkhez. ez a kép a Naszályon készült, a Látó hegyről:

90542398_3351125371583731_33557951553900

• blash, Jorus és embé kedveli ezt

blash

blash

vendég

• fórumtag
  • 771 hozzászólás

Van második rész is. Én csak azt hiányolom, hogy miért nem mutat link az előzőre és a folytatásra. Lehetne az elején, a bevezetőben, mint a jappó túránál. Meg a majdani következő rész(ek)nél sem ártana.

O, ez gyors volt, Jani. Ja, a multkori cateye-os villogos banner is, csak akkor mar elfelejtettem megirni.

blash

blash

vendég

• fórumtag
  • 771 hozzászólás

Marokkó... Ez a csaj nem semmi, nagyon jól ír, röhögtem. Ja, és nem lihegi túl a bringa kérdést. Emlékszem sok éve a nyomtatott magazinban olvastam az "Irány Irán" sorozatot két pécsi srác tollából. Na, ők is kb ilyen szintű gépekkel vágtak neki a Közép-Keletnek.

Van második rész is. Én csak azt hiányolom, hogy miért nem mutat link az előzőre és a folytatásra. Lehetne az elején, a bevezetőben, mint a jappó túránál. Meg a majdani következő rész(ek)nél sem ártana.

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 325 hozzászólás

Marokkó... Ez a csaj nem semmi, nagyon jól ír, röhögtem. Ja, és nem lihegi túl a bringa kérdést. Emlékszem sok éve a nyomtatott magazinban olvastam az "Irány Irán" sorozatot két pécsi srác tollából. Na, ők is kb ilyen szintű gépekkel vágtak neki a Közép-Keletnek.

szak módosította - 2020. február 12. - 18:18