Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Erdõbénye Drótszamár Fesztivál | Erdõbénye

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
192 hozzászólás a témában

#161
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

/\/\/\ HegyiBringa.hu /\/\/\ - Erd itt ha lejjebb görgeted van egy csomó felsorolva. árakat én sem tudom, mert még életemben nem jártam errefelé:)


Igen, ezeket a szállásokat már próbáltam. Kb. minden foglalt.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#162
body007

body007

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hali

Nevezés nélkül el lehet indulni? 3-an megyünk fel (egy nevezõt viszünk) de a másik 2 is végig gurulna csak "kicsit" sokalljuk a 2k/fõ HUF-ot a 20 km-re :(

#163
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Szállásügyben tudna valaki segíteni? 3 fõ részére, nem kempingben és nem horror áron :) Köszönöm!


/\/\/\ HegyiBringa.hu /\/\/\ - Erd itt ha lejjebb görgeted van egy csomó felsorolva. árakat én sem tudom, mert még életemben nem jártam errefelé:)
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#164
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Szállásügyben tudna valaki segíteni? 3 fõ részére, nem kempingben és nem horror áron :) Köszönöm!

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#165
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Köszi Zsééé, ez jól hangzik :)

#166
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Ez Erdõbénye. Itt nincsenek kifogások!

Druszám, EZ IGEN! :cool2:
Le a kalappal az ötlet és a szervezés elõtt! Ez a különbusz Pestrõl ZSENIÁLIS!

Minden elismerésem!

#167
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
pestrõl indul egy busz szombat reggel. 4000 Huf ebben benen van a busz oda-vissza a nevezés és szállás a kempingben!
utazas@hegyibringa.hu címen kell jelentkezni!
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#168
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Sziasztok ! Tatabánya környékérõl , vagy Pestrõl keresek fuvart 2 fõ + 2 bringa számára ! Ott alvás sem gond ...

#169
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
gondolom születési év szerint. mind minden kategória besorolásnál, tehát te már 18 nak számítasz
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#170
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
kategória besorolásnál hogy nézitek az életkort?pl én még a verseny idején 17 vagyok,de már az éven töltöm a 18at

#171
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Szia,

A gyerekversenyrõl lehet tudni valamit?
A fiam már alig várja (5,5 éves)


Alapvetõen abban gondolkodunk, hogy a rajt / cél területen (Béres Szõlõbirtok és Pincészet) kijelölünk egy ügyességi pályát, ahol idõre mehetnek majd végig a gyerekek egyesével, vagy kettesével. De ha ennél "komolyabb" versenyre is lesz igény, azt is megoldjuk, mert több verzió is van a pálya kijelölésésre. Mindenképp azt szeretnénk, ha a teljes útvonal átlátható lenne, hogy végig lehessen szurkolni a kicsiknek. Nagy segítség lenne, ha mindenki jelezné e-mailben (erdobenye@hegyibringa.hu), aki hozza a kislányát, kisfiát, hogy könnyebben tudjunk tervezni.

#172
Sledge

Sledge

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Szia,

A gyerekversenyrõl lehet tudni valamit?
A fiam már alig várja (5,5 éves)
Ahol akarat van, ott út is van... Hajrá Csömör!!

#173
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
neveztünk, megyünk, tetszik a kezdeményezés!

#174
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Hi!

Az lehet tudni, hogy a rövid, hosszú távban mennyi a szintemelkedés? Mennyire technikás a pálya?

Köszi!


Erre pontos adatot sajnos nem tudok mondani, kb 400m szint lesz a rövid távban. A hosszútáv pedig 2 rövid körbõl áll, tehát ott kb 800m szint lesz.
Szinte végig 2 nyomsávos utakon halad a pálya, így azt mondom, hogy nem technikás. Ugyanakkor az esõzések rendesen otthagyták a nyomaikat, helyenként kimosták az utakat. Ezeken a részeken azért majd figyelni kell.

#175
cube1

cube1

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hi!

Az lehet tudni, hogy a rövid, hosszú távban mennyi a szintemelkedés? Mennyire technikás a pálya?

Köszi!

#176
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Meghosszabbítottuk az elõnevezési idõszakot, így az új határidõ, amíg 1500 Ft-ért lehet nevezni a versenyre:

július 5, hétfõ!

#177
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
megyünk! :)
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#178
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Van fent valahol konkrét napi program idõpontokkal ?
Sehol sem találok !


Valóban, csak elszórtan vannak fent az infók, összefoglalom!
július 10. szombat:
8h-12h helyszíni nevezés, rajtszám átvétel 12,30-ig
13h maraton rajt (Béres Szõlõbirtok és Pincészet)
16h pálya lezárása = aki nem ért be eddig az idõpontig, az már nem mehet ki második körre
18,30-19h körül eredményhirdetés (vagy a faluban, vagy a Béresnél, még alakulóban)
17h-20h bringapóló a faluban (beton focipálya)
20,30-tól bronzmeccs közvetítés (beton focipálya)
23,30-kb éjfélig éjszakai alleycat (futárverseny a faluban)
a gyerekverseny és a családi tekerés igény szerint indul majd, a jelentkezõktõl függõen
este frissítem a honlapot is, kösz, hogy szóltál!

#179
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Lesz lehetõség biztonságos helyre lerakni a bringát?


Lesz! A Béres Pincészetnél, a rajt / cél területen is van zárt tároló, illetve a faluban is lesz erre kialakított hely a tájházban. Úgyhogy a bringatárolás megoldódott!

#180
daneluszkil

daneluszkil

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Van fent valahol konkrét napi program idõpontokkal ?
Sehol sem találok !