Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Erdõbénye Drótszamár Fesztivál | Erdõbénye

- - - - -

  • Please log in to reply
192 replies to this topic

#141
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 posts
Hogy alakult"hosszú" távon az elsõ 3 sorrendje? Van vhol e. lista?

#142
Sledge

Sledge

    vendég

  • fórumtag
  • 55 posts

Szuper, köszi! Jó lesz, már alig várjuk!


REMEK verseny volt!!

Nagyon jó idõ volt, szikrázó napsütés. Bár a hétfõ-szerda között leesett 50 mm csapadék, de ennek komoly nyoma nem volt. Egy-két helyen volt csak minimális sár. Remekek voltak a patakátkelések is! A pálya kellemesen tekerhetõ és kellõen technikás volt a maratonokhoz szokott népeknek :) . Akik csak egy laza tekerésre készültek, azok némileg csalódottak lehettek, mert néhány hosszabb emelkedõ, illetve esõmosta "út" próbára tette az állóképességüket és bringakezelési tudományukat.

A pályakijelölés szinte tökéletes volt. Minden helyen helyi segítõk / polgárõrök zárták az utat illetve irányítottak. Egyedül a befutó elõtt hiányzott egy irányító, akinek szólnia kellett volna, hogy az épületet meg kell kerülni. Ettõl eltekintve HIBÁTLAN volt! Köszi érte!!

Sajnos a verseny után el kellett jönnünk, így a kaja/kemping/ esti programról nem tudok mit mondani.

A család azon része aki nem versenyzett, egy kicsit unta magát, így jövõre ezen lehetne változtatni.

Aki nem volt még Tokaj-Hegyalján annak ez egy jó alkalom lehet, hogy megismerjen egy gyönyörû tájat, kedves embereket, és élvezzen egy remek versenyt!!

Gratutálok a szervezõknek, köszönet minden segítõnek, nagyon jó verseny volt!

Jövõre Veletek Ugyanitt !!
Ahol akarat van, ott út is van... Hajrá Csömör!!

#143
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts

Lesz! A Béres Pincészetnél, a rajt / cél területen is van zárt tároló, illetve a faluban is lesz erre kialakított hely a tájházban. Úgyhogy a bringatárolás megoldódott!


Szuper, köszi! Jó lesz, már alig várjuk!

#144
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Már kezdünk lemondani róla, de ha mégis lenne, az nagyon jól esne :) Köszönet elõre is! A maratonon és a bringapólón mindenképp tiszteletünket tesszük jó pár debreceni riderrel, még ha nem is tudunk ott aludni :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#145
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 posts

Igen, ezeket a szállásokat már próbáltam. Kb. minden foglalt.


megkérdeztem egy helyi ismerõsömet: megpróbál szerezni valamit, ha nem talál a faluban, akkor a szomszédos Aranyoson (12km) is megnézi.

#146
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 posts

kaja nem is lesz ??? :D

De tényleg , milyen étkezési lehetõségek lesznek ?


a vicc, hogy lesz, csak kimaradt.
babgulyást ígértek a helyiek...
versenyzõknek a rajtszám sarkán van a kajajegy...

egyébként eddig 2 éttermet (Hotel Magita és Bényei Fogadó) próbáltunk ki és az ABC-ben megcsinálták nekünk a szendvicset az ott vett felvágottból és kiflibõl... :)

#147
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
kaja nem is lesz ??? :D

De tényleg , milyen étkezési lehetõségek lesznek ?

#148
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 posts

Hali

Nevezés nélkül el lehet indulni? 3-an megyünk fel (egy nevezõt viszünk) de a másik 2 is végig gurulna csak "kicsit" sokalljuk a 2k/fõ HUF-ot a 20 km-re :(


szia,
ha nevezés nélkül szeretnél elindulni, kérlek NE a verseny napján tedd meg!
ott a tracklog a trackabee.com-on, bármikor végigtekerhet rajta bárki.
szerintem nem fair a többi versenyzõvel szemben, akik kifizették a pénzt.
és ha már a pénznél tartunk:
egyrészt volt elõnevezés, amikor 1500 Ft-ért lehetett nevezni.
másrészt, gondold végig mit kapsz ezért?
chipes idõmérést, pályajelölést, és irányítókat, pályazárást azokon a pontokon, ahol mûutat keresztezünk, és a falu területén is több helyen, frissítõ állomást (víz + X-iont), ügyeletes mentõautót, kulturált zuhanyzási lehetõséget és WC-t a rajt/cél területen, bringamosót és bringatárolót, eredményhirdetést és hangosítást, valamint szállást a kempingben.
azért szerintem ez még 2000-ért sem sok...
és ne felejtsük el azt sem, ha ne adj Isten elesel, érted ugyanúgy fel fognak menni a mentõsök, mert a pályán estél...

#149
body007

body007

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts

Igazad van ! Vagy pl. a Vértesboglári Piknik...2000 Ft-ért 2 féle kaja: gulyásleves, túrós tészta ( az is 2féle feltéttel ), + fánk (2 fajta lekvárral ), szóda ...volt eredményhirdetés , ajándékok...Örömmel fizet az ember, csak rendezzék meg minden évben !!


na látod, ott azért simán "megéri" a 2k-t

#150
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Halkan megjegyezném, hogy az ilyen eltévedések a TT-érzés csimborasszója ;) Amikor összejön egy társaság, visszaemlékezni ezekre és úgy kezdeni a mondandót, hogy "És emlékszel, amikor ott elkavartunk a p*csába?"... :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#151
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
Nem úgy értettem , hanem hogy egy tök idegen tájon egy szál térképpel én speciel egyedül nem mernék elindulni . Többen már igen , vagy GPS-el.

#152
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
Igazad van ! Vagy pl. a Vértesboglári Piknik...2000 Ft-ért 2 féle kaja: gulyásleves, túrós tészta ( az is 2féle feltéttel ), + fánk (2 fajta lekvárral ), szóda ...volt eredményhirdetés , ajándékok...Örömmel fizet az ember, csak rendezzék meg minden évben !!

#153
body007

body007

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
Igazad van, jó helyre kerül...

Mango: Igen ott nincs sok kijelölés :) Technikáról meg annyit, h ha (normálisan) húzod a féket nagy baj nem lehet :D

#154
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Mondjuk a zemplén 30/50 400/600 HUF, na az nem sok :)
Amúgy se versenyszerûen ûzzük (egy évben 2-3-ra ha eljutunk), szóval sokalljuk azt a 2k-t :(
Mindegy, ha nem engednek az útvonalon indulni majd nézzünk magunknak egy hegyet :D


A nevezési díjat a következõ számlára kell utalni:
"Erdõbényéért Közalapítvány"
Ide én nem sajnálok 2000 Forintot, pláne ha hónapok óta emberek dolgoznak azért hogy ezért a csekély pénzért jól is érezzük magunkat...

#155
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
Jók azok is, csak én megfelelõ technika hiányában nem nagyon merek elindulni, mert ki tudja hol kötnék ki. Általában ezeken nincs kijelölés :(

#156
body007

body007

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
De, az

#157
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
Az nem teljesítménytúra ? Azok szoktak ilyen olcsók lenni.

#158
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Közben akit esetleg érdekel a track: Erd (nem az én bejárásom)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#159
body007

body007

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
Mondjuk a zemplén 30/50 400/600 HUF, na az nem sok :)
Amúgy se versenyszerûen ûzzük (egy évben 2-3-ra ha eljutunk), szóval sokalljuk azt a 2k-t :(
Mindegy, ha nem engednek az útvonalon indulni majd nézzünk magunknak egy hegyet :D

#160
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 posts

Hali

Nevezés nélkül el lehet indulni? 3-an megyünk fel (egy nevezõt viszünk) de a másik 2 is végig gurulna csak "kicsit" sokalljuk a 2k/fõ HUF-ot a 20 km-re :(


menjetek akkor 40 km -t! :) amúgy ha már ezt a 2000 Ft-ot is sokalljátok, akkor szerintem abba kell hagynotok a maratonokra járást...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem