Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Erdõbénye Drótszamár Fesztivál | Erdõbénye

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
192 hozzászólás a témában

#41
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Elnézést, de ez jut eszembe a "mit tettek a szervezõk 2000 forintért?" kérdésre:

Reg: Jól van, Stan, ne lovald bele magad. És mit adtak nekünk mindezért cserébe?
Xerxes: Vízvezetéket.
Reg: Mit?
Xerxes: Vízvezetéket.
Reg: Ó, igen, igen. Azt õk adták, igen. Ez igaz.
3. katona: És a csatornázást.
Loretta: Ó, igen, a csatornázást. Ne feledd, hogy milyen volt a város elõtte!
Reg: Jól van, elfogadom a vízvezetéket meg a csatornát. Ezt a két dolgot õk csinálták.
Matthias: És az utakat.
Reg: Persze, nyilvánvalóan az utakat. Ez nem is vita tárgya, ugyebár. De eltekintve az utaktól, a vízvezetéktõl, a csatornáktól...
Katona: Öntözés.
Xerxes: Gyógyászat.
2. katona: Oktatás.
Reg: Jó, jó, elég volt. Elég.
1. katona: És a bor.
Francis: Igen, igen, az tényleg nagyon hiányozna, Reg, ha a rómaiak elmennének. A bor.
Katona: Népfürdõk.
Loretta: És, hogy jó a közbiztonság az utcákon este is, Reg.
Francis: Nagyon jól tudják, hogy kell rendet tartani. Lássuk be, csak õk képesek rá egy ilyen helyen, mint ez.
Reg: Jól van, de eltekintve a csatornától, gyógyászattól, oktatástól, bortól, közrendtõl, öntözéstõl, utaktól , vízvezetékhálózattól... mit tettek a rómaiak értünk?
Xerxes: Békét hoztak...
Reg: Ó, békét... Demagóg!


:D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#42
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem ezen a pályán hibátlan volt a jelölés egy top maratonhoz képest abszolult.
2 doboz legó rajtcsomag vaddisznóleves és még visszakérnéd a pénzt? Mi kellene még arany WC papir ?
Mesélj már melyik rendezvényen kapsz ennyiért ennél többet?
Egy dologról nem írtál memphisoft a társaságról mert itt aztán tényleg nagyon jó volt a csapat, mind szervezõi mind indulói oldalról ha ezt nem vetted észre mert morgolodtál akkor csak sajnálni tudlak és egyben értem is mért vagy ily búval bélelt.
Én két dologért megyek egy ilyen rendezvényre
1 tekerjek egy jót
2 BULI Van
3 Rengeteg rég nem látott ismerõs és egyre több Barát
Azt kivánom legközelebb érezd jobban magad.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#43
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

- a rövidtáv pályája végig tûzõ napon - ez szubjektív, ezen lehet vitatkozni, lehet, hogy van, aki ezt szereti, én az erdõt preferálom

Én kihagytam a rövid kört. Utólag kicsit sajnálom, de mire lenyomtuk a hosszút már egyáltalán nem kívántam, dög meleg volt.
Viszont lehetett elõre látni a térképen hogy ilyen lesz és az idõjárást nem lehet leszervezni. A frissítés hibátlan volt.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#44
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás
Szerintem abban is sok igazság van amit mephisoft ír, én úgy látom, hogy konstruktívan állt hozzá és segíteni próbált nem fikázni. Ott a faluban annál a nyílnál én is majdnem befordultam (fékeztem egy nagyot, mert ott volt a sárga nyíl), de mivel az eleje ment tovább egyenesen, követtem õket. De ha nem látom õket könnyen lehet, hogy ugyanígy járok... :)

#45
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

- a rövidtáv pályája végig tûzõ napon - ez szubjektív, ezen lehet vitatkozni, lehet, hogy van, aki ezt szereti, én az erdõt preferálom


Nekem pont az tetszett, hogy a hegyoldalban végig volt kilátás a falura/tájra, plusz az a jellegzetes szag/illat.
Annak örülök, hogy viperával nem találkoztam, kövön sütkérezve:)

Egyébként elõre volt hírdetve, hogy lehet csak nagykört is menni(28km), és a tracker is elérhetõ volt a honlapon,
szóval google földre ráhúzva lehetett tájékozódni az erdõs részek arányáról
Nem kötekedésnek írom, csak bennem felmerült, hogy jövõre inkább 1 vagy 2 kiskört megyek, a hosszútáv helyett

#46
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Én is nagyon sajnáltam a szervezõket, örülök annak, hogy nem lett hangos botrány, de letagadhatatlan, hogy voltak hibák a szervezésben, és nem hiszem, hogy azzal segítünk a szervezõknek, hogy azt mondjuk, minden rendben volt. Csak röviden, hogy ne kelljen sokat olvasni, a hibák felsorolása:
- nem volt információs asztal
- a regisztrációt végzõ hölgyek nem tudtak használható információt adni a gyerekversenyrõl, sõt hülyeségeket beszéltek
- a hangosbeszélõn 10:58-kor azt mondták be, hogy 11:00-kor indul a gyerekverseny - valószínûleg jó nagy kavarodás lett volna, ha nem kapom el a azonnal a mikrofonos embert, és nem sikerül azonnal korrigálni
- a legeslegutolsó pillanatban mondták be a csúszásokat - jobban nézett volna ki, ha 10 perccel elõtte szólnak
- a lassú rajt nem volt lassú, szétszakadt a mezõny
- nem volt rendezõ azon a ponton, ahol el lehetett véteni a pályát
- 7-14 éves korosztálynak 2.5-5 évesnek való ajándék (nem tragédia, de azért nem az átgondoltság jele)
- gyereknek felnõtt póló ajándék (nem tragédia, de azért nem az átgondoltság jele)
- 4 éves gyereket kiküldeni a 4 km-es pályára - ez szubjektív, ezen lehet vitatkozni
- a rövidtáv pályája végig tûzõ napon - ez szubjektív, ezen lehet vitatkozni, lehet, hogy van, aki ezt szereti, én az erdõt preferálom

Igen, voltak jó dolgok is, de én sajnos egyáltalán nem bringáztam egy jót. Remélem jövõre minden jól sikerül.

(A személyeskedõ megjegyzések nem érdemelnek választ.)

#47
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

Mást is összerágtak a bogarak?

Hiba a te készülékedben :) én lassan mentem és vártam is sokat tesómra, de nem harapott meg egy sem :P
mondjuk Hideg-kút környékén csapkodtam magam:)

#48
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Mephisoft! Lehet másképp is látni a dolgokat, de nekem nagyon az jön le a posztodból, hogy neked semmi sem jó.

Az elsõk egy gigantikus, a másodikak egy közepesen nagy doboz Lego Duplo-t kaptak díjként. Szép és drága ajándék, csakhogy a doboz oldalán ott az ajánlás: 2.5-5 éves korig – ez már nem annyira passzol a 7-14 éves korosztályhoz. No mindegy, örülünk. Aztán késõbb újra összehívták a gyerekeket, a nem helyezettek is kaptak ajándékot, a sebesült kapott fájdalomdíjat és az elsõk (a másodikak-harmadikak már nem) újabb ajándékot. A 8 éves fiam a Béres vitamonokon túl egy felnõtt méretû pólót is kapott. Kapufa, de értékeltük a gesztust.


Ha érmet kapott volna, az lett volna a baj. Top maratonokon indultak már a gyermekeid? Ott mit kaptak, egyáltalán kaptak-e valamit azok akik nem értek el helyezést? Ha jövõre a posztod révén a gyerekeid "csak" érmet kapnának akkor meg az lenne a baj szerintem.
Nem védeni akarom õket, de ez a kákán is csomót kategória...
Eltévedés. Én a Merkapt SE-vel indultam a hivatalos rajt elõtt 5-10 perccel. A faluban flottul lekövettük a jeleket és kiértünk nagy körre. Tény, hogy nem volt egyszerû, de atzért a nagy többség boldogult vele. Rövid vs. hosszú táv. Csúszással indult volna eredetileg a rajt tehát a segítõknek sem lett volna gond eredetileg megkülönböztetni kit merre irányítsanak. Egy ilyen szerencsétlen dolog (mentõ) miatt nagyon sok minden felborult, másként mûködött szerintem.

Arra már abszolut nem tudok mit mondani, hogy hazavittetek két doboz legot, gondolom ettetek is és azt a pénzt amit odaszántál visszakéred. Igen felajánlották és a te dolgod, lelked rajta.
Én inkább alíg várom a következõt, mert bár nem nyertem bort és nem értem el helyezést úgy érzem az a 2000! forintot bõven visszakaptam.


#49
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Örülök, hogy sokan jöttek haza jó szájízzel. Én sajnos nem. Nagyon-nagyon nem. Íme az én verzióm:

Családostul mentünk, azzal, hogy a feleségem, a két gyerkõc és én is indulok a versenyen. A „Gyerekversenyek: 10:00 – 17:00” kiírás kicsit bizonytalannak tûnt, de reméltük, hogy nem lesz átfedésben a felnõtt versenyekkel, vagyis el tudjuk õket is indítani. 10 körül érkeztünk a helyszínre. A helyszíni nevezést bonyolító hölgy nem tudta, mikor lesz a gyerekverseny, és azt sem, mi lesz a táv. Elhangzott 600 méter, az is, hogy lesz egy délelõtt, és még egy délután - de látszott, hogy igazából nem tudja, találgat. Nem volt egy asztal, amire ki lett volna írva „információ”, ahol lehetett volna kérdezni, és válaszokat kapni. Ez hiba, morogtam magamban. 11 elõtt 3 perccel sikerült elkapnom egy szervezõt, kérdeztem a gyerekversenyt. A válasz: 11:30-kor indul. Nagyszerû, indultam vissza az autóhoz, készülõdni. Na ebben a pillanatban (~10:58) mondták be a hangosbeszélõn, hogy a gyerekverseny 11-kor indul. Mi????? Gyorsan elkaptam a mikrofonos embert, õ a fõszervezõt, a fõszervezõ megkérdezte, mennyi is most az idõ? 10:58? – Ja akkor 11:30-kor lesz – módosított a mikrofonos ember. (Mint megtudtam, a kavarodás oka az volt, hogy az elõzõ nap kitûzött pályát kedves emberek áttûzték – OK, érthetõ, hogy a kapkodásban, újrajelölés intézésében kicsit elkavarodtak.) A gyerekverseny rendben lement. 4 km volt, a 8 és 10 éves gyerekeimnek kb. megfelelõ nehézségi fokú és hosszúságú – de szerintem 4 éves gyerekeket nem lett volna szabad erre kiengedni. A picik becsületére szóljon, hogy megcsinálták. Volt egy kis baleset, nem láttam, pontosan mi történt, de azt hiszem senkit sem lehet hibáztatni érte. A 8 éves fiam futott be elsõként, a 10 éves lányom másodikként – örültünk és büszkék voltunk. A verseny után állapították meg a korosztály-kategóriákat – kicsit szokatlan, de végülis érthetõ, mert az utolsó pillanatban derült ki, kik indulnak. Két kategória lett, egy a 4-6, és egy a 7-14 éveseknek. Az elsõk egy gigantikus, a másodikak egy közepesen nagy doboz Lego Duplo-t kaptak díjként. Szép és drága ajándék, csakhogy a doboz oldalán ott az ajánlás: 2.5-5 éves korig – ez már nem annyira passzol a 7-14 éves korosztályhoz. No mindegy, örülünk. Aztán késõbb újra összehívták a gyerekeket, a nem helyezettek is kaptak ajándékot, a sebesült kapott fájdalomdíjat és az elsõk (a másodikak-harmadikak már nem) újabb ajándékot. Ez már nyilván improvizáció volt. A 8 éves fiam a Béres vitamonokon túl egy felnõtt méretû pólót is kapott. Kapufa, de értékeltük a gesztust.

1 elõtt fölsorakoztunk a rajthoz. Nem emlékszem hajszál pontosan, hogy mikor hangzott el, hogy csúszás lesz, de ha 1 elõtt, akkor biztosan nem sokkal elõtte, mert már a GPS loggeremet is beindítottam. Fél óra csúszást jelentenek be – a fenébe, akkor viszont éhes vagyok. No mindegy, nem tudjuk mi a baj, de hát elõfordulhat az ilyen. Innentõl nem emlékszem, hogy pontosan mikor mi történt, de az biztos, hogy még 1x fölsorakozott mindenki, és akkor is csak a kitûzött indulási idõhöz nagyon közel fújták le a rajtot. Terjedtek a hírek, találgatások, végül bemondták, hogy nem jött meg mentõautó, amire pedig 1.5 hónapja szerzõdést kötöttek, anélkül pedig nem lehet versenyt indítani. Aki akarja visszakérheti a nevezési díjat, túra lesz a verseny helyett. Óóóó a fenébe, de kár. Azt már csak magamban morogtam, hogy szép, hogy 1.5 hónapja szerzõdtek, de vajon tegnap rátelefonáltak-e a mentõsökre? (Lehet, hogy rátelefonáltak, nem tudom.) No mindegy, azért elindulunk, gondoltuk, azért bringázunk egy jót, úgysem helyezésért jöttünk. Viszont a gyerekek már kezdtek nyûgösek és éhesek lenni – 1-kor még simán ott lehetett volna hagyni õket, de két óra várakozás után még tovább váratni õket már necces volt. Úgy volt, hogy a feleségem úgyis csak a rövid távon megy, na akkor én is csak a hosszú táv nagy körét csinálom meg, annyit talán még kibírnak, gondoltuk. (Kibírták, fõleg, hogy még annyit sem mentünk, lásd alább.)

Végül elindultunk. Lassú rajtról volt szó, leghátulról indultam. A lassú rajt ellenére látszott, hogy az eleje rendesen meglódult. A faluba beérve az elejét már nem is láttam. Szépen sorban egyesével elõztem az elõttem haladókat, de mindig volt elõttem valaki. Aztán kanyarogtunk a faluban szûk ösvényen, patakon keltünk át, és fölhajtottunk a szõlõhegyre. Kicsit furcsálltam a dolgot, mert úgy emlékeztem a pályaleírásból és a mûholdas térképbõl, hogy a hosszú táv elsõ köre szinte végig erdõben megy. Aztán az is kezdett furcsa lenni, hogy fogynak elõlem az emberek. De még mindig nem fogtam gyanút, hiszen végig a jelzéseket, nyilakat követtem, amik elég sûrûn voltak kitéve. Aztán egyre jobban csodálkoztam, hogy még mindig nem jön az árnyas erdõ? Meg hogy ennyire lemaradtam volna? Aztán beértem megint a faluba. Nem értettem a helyzetet. Sok helyen voltak rendezõk, kérdeztem, merre megy a hosszú táv az erdõbe? Nem igazán értették a kérdést. Vagy nem tudtak válaszolni, vagy ellentmondó válaszokat adtak. (Utólag már értem, miért.) Kerengtem a faluban, megindultam valahol kifelé, kérdeztem, ment-e erre egy halom bringás ("nem"), visszafordultam kérdezõsködtem. Aztán egy 15-20 fõs csapat verõdött össze, egymást, a rendezõket és a falusiakat kérdeztük, merre kéne mennünk. Senki nem értett semmit. Kóvályogtunk a faluban, elkezdtük nézni a térképet, valaki a GPS-ét tanulmányozta, mentünk jobbra-balra, oda-vissza, kérdezõsködtünk, teljes volt a tanácstalanság. Az kiderült, hogy ha a jeleket és a jószándékú segítõk szavát követjük, akkor mindjárt befutunk a célba - na az biztos nem stimmelt, hiszen még alig mentünk. Egyszer meguntam, és azt hittem, értem, hol vagyok és elindultam kifelé a faluból. Aztán rájöttem, hogy nem jó, ugyanott megyek föl a szõlõkbe, mint már korábban is. Ekkor elegem lett. Meleg is volt, az a kör a szõlökben nem volt lelkesítõ, egy csomó idõ elment a kerengéssel, a gyerekekhez is vissza kéne már menni – mentem arra, merre egy jószándékú szervezõ mondta, hogy a hosszútáv vezet – vissza a versenyközpontba. Összesen 20km-et tekertem, többnyire a szõlõkben a tûzõ napon, és vagy 20 percet kóvályogtam össze-vissza a falu környékén az utat keresve. Ekkor mondtam azt, hogy hiába nagyon kedvesek a szervezõk, hiába látom rajtuk, hogy a szívük-lelkük kitették, ez csõd a köbön, ehhez már nem tudok jópofát vágni, visszakérem a pénzt.

Utóbb a térképet tanulmányozva, és a falun autóval végighajtva állt össze a kép: _valószínûleg_ szétszakadt a mezõny a "lassú" rajt után, és valaki, aki a falu utcáján a leszakadó bolyt vezette, nem látta már az elõtte haladókat, látta viszont a táblát hogy „Jobbra” – és befordult jobbra. Mi meg utána. Ezzel a rövid táv körének második felét kezdtük meg, és innentõl esélytelen volt, hogy helyismeret nélkül ott a helyszínen megértsük, miért nem találjuk a pályánkat.

Két súlyos hiba történt: a lassú rajt nem volt lassú, szétszakadt a mezõny. A második, hogy nem állt egy rendezõ a „Jobbra” tábla elõtt, aki szólt volna, hogy "ide ugyan az van írva, hogy jobbra, de majd csak akkor menj jobbra, ha másodjára jársz itt, most nem jobbra, hanem egyenesen!" Én készséggel elhiszem, hogy igazából lett volna ott rendezõ-segítõ, csak már nem bírta a 2 órás hiábavaló ácsorgást a tûzõ napon. De ez rajtam, és a velem együtt eltévedõkön nem segített. Így aztán nekem nem volt se verseny, se jó bringázás.

És akkor még pár dolog, amivel a szervezõk remélem tudnak mit kezdeni:

A gyerekek imádják az érmeket. Egy 100Ft-os érem többet jelentett volna, mint az iszonyú drága Lego. (Fõleg, ha korban nem passzol a Dupló a tizenévesnek.)
Ha valahol önmagát metszi a pálya, ott 10x-es biztonsággal kell szervezni.
Az útjelzõ tálácskára is rá kell írni, hogy rövid, vagy hosszú pálya. Nem árt, ha ez a rajtszámokon is látszik, hogy a segítõk is könnyebben tudjanak segíteni.
Nem elég, ha a segítõk annyit tudnak, hogy a „aki errõl jön, azt arra kell kell küldeni”, mert akkor egy eltévedt emberen már nem tudnak segíteni.
Kell egy információs asztal, egy hely, ahol megmondják a tutit.


És egy szubjektív dolog: gyönyörû a táj, de ez a dûlõk közötti bringázás nem az igazi. Szerintem a rövid táv útvonala (szinte végig napon, szinte semmi erdõ) tiszta szívás. A feleségem is kiállt a fele táv után. Ha a szervezõk a sok bátorítás nyomán jövõre is megrendezik a bulit, akkor én meghitelezem nekik, hogy tanulnak a problémákból még jobban odafigyelnek, és hibátlanul megcsinálják a versenyt, még akkor is, ha minden összeesküszik ellenük. De könyörgöm, ne az egész rövid távot a szõlõk között!

#50
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

https://picasaweb.go...951523889491570
A piros pólós:)


Akkor kevertem mással (Benedek "Bendzsó" Tamással) :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#51
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
https://picasaweb.go...951523889491570
A piros pólós:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#52
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Ne OFF-oljunk tovább, de amúgy ugyanarról beszélünk :)

Egyébként a Gyuri az az, aki úgy néz ki, mint Tom Ritchey?:) Mert õ pl. a szemem elõtt árult kesztyûket :D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#53
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Speciel Gyuriról akit szerintem most már mindeni ismer :) (Kukával a fején rohangált a pólópályán ) :) elképzelhetetlenek tartom hogy cuccokat hozzon árulni maratonra mivel õ is azért megy ki hogy jól érezze magát azaz azért amiért te. Ne keverjük a szezont a fazonnal.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#54
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Epyc: Ezt rossz topikba írtad. :) De szombaton nem tudnak eljönni a bicikli boltosok a versenyekre.


Ezt amúgy meg is érteném, ha lenne évi 10-15 maraton. De a top szériában 4, azaz négy darab van. Nem akarok más tárcájában turkálni, de ha egy keróboltosnak gondot okoz ez a 4 hétvége, akkor ott igen nagy a baj. Arról nem is beszélve, hogy ha egy keróboltos kiviszi a portékáit, akkor lehet talál vevõket is. (pl. vettem már a Mátra Maratonon külsõket Vizdák Janiéktól és ugyanekkor Itózs kolléga is Saint féket)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#55
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nem szaporítom a szót.
Jó volt.
Jövünk jövõre is.
Az esetlegesen nem megrendezésre irányuló gondolatokat azonnali fõbelövéssel honoráljuk.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#56
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Epyc: Ezt rossz topikba írtad. :) De szombaton nem tudnak eljönni a bicikli boltosok a versenyekre.

Mást is összerágtak a bogarak?

Joshua: Ezt szerintem már itt meg is beszéltük, lennie kell Drótszamárnak jövõre is! ;)


#57
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Tisztelt szervezõk! Ugy érzem hogy mindenképpen hozzá kell hogy szóljak a hétvégi versenyhez ugymond kicsit a versenyzöi oldalról/aki nem csak a teljesitésért hanem az eredményért is hajt kicsit /,vártam már ezt a kis versenyt hiszen tavaly is fantasztikusan sikerült megrendezni, hibátlan volt.Most is ugy indultam el otthonról/a családdal/ hogy hajtunk egy jót versenytempóban,az idõjárás kitett magáért egy héttel elötte/Duna marci/majdnem fáztunk most meg majd meg sültünk/ dehát ez van ezt kell szeretni,sajnos az a fránya mentõ nem érkezett meg,de a fõszervezõ nagyon-nagyon helyes döntést hozott/ezt a verseny után személyesen is megbeszéltük/ mert mi van ha tényleg baj lett volna,bár voltak okoskodók a rajtnál én is a verseny eltörlése mellett tettem le a voksomat/és inkább legyen tura jellegü, bár itt is lehet versenytempóban menni saját felelõsségre páran ugy is mentünk/Pálya kijelölése számomra tökéletes volt,/néha komolyan mondom egy Top maraton pálya nincs igy kijelölve hosszutávon!!!/ ja azért néha nem árt nézni az aszfaltra festett jelzéseket is,én sehol nem tévedtem el mindenhol egyértelmü volt minden egy helyen egy kis hidnál tulmentem de ez a tempó rovására irható,frissitõknél nem álltam meg de ugy láttam és hallottam volt minden,célban meleg étel,bringamosó,kulturált zuhanyzó/tavaly aki volt a Bükk marcin na ott mi a turó volt?semmi normális/tombolasorsolás, mi kell még egy jó hangulatu versenyhez,szerintem semmi más.Én nagyon szomorú lennénk ha ez a verseny jövõre nem lenne megrendezve,én/mi Nyíregyháziak jó páran/ biztos hogy szeretnénk indulni, arra kérem a fõszervezõt illetve az összes szervezöt jövõre is szervezzék meg ezt az igen hangulatos kis versenyt nekünk,tudom nem kis munka ezt leszervezni, és mennyire rossz ha egy ilyen dolog miatt nem sikerül a rendezvény.Én kitartást kivánok mindenkinek aki segédkezett ebben-abban.2012-ben találkozzunk a 3.Drótszamár Fesztiválon!!!

#58
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Jut eszembe, csak én éreztem azt, hogy mennyire király, hogy szombaton volt minden program, estére lazán elmehettél sörözni, fröccsözni, énekelni a pólópályán éjszakába nyúlóan és vasárnap volt ideje az embernek hazamennie és kipihennie magát? Lerágott csont tudom, de a "naaaagy" maraton szervezõk is beláthatnák már, hogy a vasárnapi maratonozás teljesen kényelmetlen és értelmetlen.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#59
Shifty

Shifty

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Szervezésbõl 5-ös mindenk kétséget kizáróan. Én szombaton tekertem a pálya egy részén (bár visszafelé), de minden rendben volt. A központban Petiék meg is kérdezték, hogy milyen, beszélgettünk kicsit, majd felvettem a csomagot (amit egyébként nyertem :) ), majd irány haza aludni. Másnap délre értem oda, felkészülés, evés-ivás, majd az elsõ csúszász...jó még belefér...második csúszás már nem annyira, kezdek éhezni, együnk valamit. Visszaérve mondják, hogy mi a szitu, azért letekerjük, jó lesz ez! 7km után visszafordultam, mert kezdett felfõni az agyvizem kicsit, de következõ hétvégén kétszer is letekerem újra cimbikkel :)
Jövõre is megyünk, hiszen kevés ilyen jól megszervezett maratonon lehet itthon találkozni!

#60
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Ha javasolhatnám, a jövõ évi pólón a legyen egy nap is, meg a bringás kõkeményen izzadjon :D Befûtöttek erre a napra is keményen, de a hangulat hibátlan volt! Én sajnos feladtam a maratont, (egy esés miatt megint elkezdett fájni, szúrni az év elején eltört jobb könyököm, így inkább visszavonulót fújtam) de nem igénylem, hogy visszafizessék a nevezési díjat. Nem is jeleztem sehol. Inkább legyen jövõre is Drótszamár Fesztivál!

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"